Ψυχαγωγία

Η Μελάνια Τραμπ φόρεσε μόνο το παλτό της... ή μήπως όχι; (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη κυρία σε κάθε εμφάνιση της τραβάει τα βλέμματα και  σχολιάζεται ποικιλοτρόπως για τις στιλιστικές της επιλογές. Αυτή τη φορά κατά την επιστροφή της από την επίσκεψη με τον Ντόλαντ Τραμπ στο Ιράκ σχολιάστηκε για την εμφάνιση της, όπου όπως θα προσέξετε και στις πιο κάτω φωτογραφίες φαίνεται ότι φόρεσε μόνο… το παλτό της!

τραμπ

 

Το δερμάτινο παντελόνι που επέλεξε στο χρώμα του δέρματος αλλά και τα συγκεκριμένα παπούτσια την έκαναν να φαίνεται γυμνή δημιουργώντας στους παρευρισκόμενους αλλά και στους τηλεθεατές που παρακολουθούσαν το ζευγάρι, την σκέψη ότι η Μελάνια κάτι ξέχασε να φορέσει. Τη συγκεκριμένη εμφάνιση δεν σχολίασαν μόνο τα διεθνή μέσα αλλά και αρκετοί χρήστες στο Twitter όπου αναρωτιούνταν που είναι το παντελόνι και τα παπούτσια της.

Εκτός από της ενδυματολογικές της επιλογές αυτό που επίσης σχολιάστηκε είναι το γεγονός ότι η Μελάνια παρόλο που ήταν βράδυ φορούσε γυαλιά ηλίου!

Επόμενο άρθρο

Τροχαίο ατύχημα για την Μαρία Ιωάννου (ΦΩΤΟ)

Το "μάτι", οι φωτογραφίες που δημοσίευσε και το χιουμοριστικό σχόλιο
06/01/2019 - 13:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το φλερτ...93χρονου στη Μελάνια Τραμπ μπροστά στα μάτια του Τραμπ(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν ήμουν 20 χρόνια νεότερος..." - Πώς αντέδρασε ο Πλανητάρχης;
07/06/2019 - 12:54

Ο Ντόναλντ και η Μελάνια Τραμπ "έσπασαν" το βασιλικό πρωτόκολλο!

Η υπόκλιση που δεν έγινε ποτέ και το "άγγιγμα"
05/06/2019 - 16:23

Μελάνια Τραμπ: Το παλτό της που παρομοιάστηκε με... μπουρνούζι μπάνιου! (ΦΩΤΟ)

Ακόμα μια φορά η ενδυματολογική επιλογή της πρώτης κυρίας σχολιάστηκε ποικιλοτρόπως
16/02/2019 - 15:46

Πωλείται σε δημοπρασία...τούρτα από τον γάμο του Ντόναλτ Τραμπ με τη Μελάνια!

Η τούρτα ετών δεκατεσσάρων και το ποσό που αναμένεται να πωληθεί
06/02/2019 - 08:41

"Χαστούκι" στην Telegraph από...Μελάνια - Θα πληρώσει αποζημίωση για ηθική βλάβη

Το αναληθή δημοσίευμα, η συγνώμη και η κίνηση της Πρώτης Κυρίας που την δικαίωσε...
28/01/2019 - 10:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην υπόθεση εξαφάνισης 50χρονης από το σπίτι που εργαζόταν

Απουσίαζε από την Κυριακή και η Αστυνομία ζητούσε τη βοήθεια των πολιτών για εντοπισμό της

"Καταζητείται λεοντόψαρο νεκρό ή τηγανισμένο" (BINTEO)

Βούτηξαν και καθάρισαν το ναυάγιο Ζηνοβία από τα λεοντόψαρα και μετά...τα τηγάνισαν

Απάτη στο όνομα των...Κυπριακών Ταχυδρομείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που λαμβάνουν εκατοντάδες πολίτες στα κινητά τους τηλέφωνα
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ