Ψυχαγωγία

Η Μελάνια Τραμπ φόρεσε μόνο το παλτό της... ή μήπως όχι; (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη κυρία σε κάθε εμφάνιση της τραβάει τα βλέμματα και  σχολιάζεται ποικιλοτρόπως για τις στιλιστικές της επιλογές. Αυτή τη φορά κατά την επιστροφή της από την επίσκεψη με τον Ντόλαντ Τραμπ στο Ιράκ σχολιάστηκε για την εμφάνιση της, όπου όπως θα προσέξετε και στις πιο κάτω φωτογραφίες φαίνεται ότι φόρεσε μόνο… το παλτό της!

τραμπ

 

Το δερμάτινο παντελόνι που επέλεξε στο χρώμα του δέρματος αλλά και τα συγκεκριμένα παπούτσια την έκαναν να φαίνεται γυμνή δημιουργώντας στους παρευρισκόμενους αλλά και στους τηλεθεατές που παρακολουθούσαν το ζευγάρι, την σκέψη ότι η Μελάνια κάτι ξέχασε να φορέσει. Τη συγκεκριμένη εμφάνιση δεν σχολίασαν μόνο τα διεθνή μέσα αλλά και αρκετοί χρήστες στο Twitter όπου αναρωτιούνταν που είναι το παντελόνι και τα παπούτσια της.

Εκτός από της ενδυματολογικές της επιλογές αυτό που επίσης σχολιάστηκε είναι το γεγονός ότι η Μελάνια παρόλο που ήταν βράδυ φορούσε γυαλιά ηλίου!

Επόμενο άρθρο

Τροχαίο ατύχημα για την Μαρία Ιωάννου (ΦΩΤΟ)

Το "μάτι", οι φωτογραφίες που δημοσίευσε και το χιουμοριστικό σχόλιο
06/01/2019 - 13:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μελάνια Τραμπ: Το παλτό της που παρομοιάστηκε με... μπουρνούζι μπάνιου! (ΦΩΤΟ)

Ακόμα μια φορά η ενδυματολογική επιλογή της πρώτης κυρίας σχολιάστηκε ποικιλοτρόπως
16/02/2019 - 15:46

Πωλείται σε δημοπρασία...τούρτα από τον γάμο του Ντόναλτ Τραμπ με τη Μελάνια!

Η τούρτα ετών δεκατεσσάρων και το ποσό που αναμένεται να πωληθεί
06/02/2019 - 08:41

"Χαστούκι" στην Telegraph από...Μελάνια - Θα πληρώσει αποζημίωση για ηθική βλάβη

Το αναληθή δημοσίευμα, η συγνώμη και η κίνηση της Πρώτης Κυρίας που την δικαίωσε...
28/01/2019 - 10:40

Το ταξίδι "ινκόγκνιτο" του Τραμπ και της Μελάνια στο Ιράκ (ΦΩΤΟ)

Η παρουσία του προεδρικού ζεύγους προκάλεσε ενθουσιασμό στους αμερικανούς στρατιώτες
26/12/2018 - 21:40

Τα εντυπωσιακά Χριστούγεννα της Μελάνια Τραμπ στον Λευκό Οίκο(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα χιλιάδες λαμπιόνια, οι εθελοντές και η απουσία του Τραμπ
26/11/2018 - 18:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποιοί είναι οι νέοι ύποπτοι για το φόνο της Μary και την εξαφάνιση της Sierra;

Χειροπέδες σε 35χρονο & 30χρονο από την επαρχία Λευκωσίας που υπηρετούν στην Εθνική Φρουρά

Βουλή: Άναψαν τα αίματα με το Γερμανικό Ογκολογικό της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Με τον πρόεδρο του κέντρου να λέει θα πάει μέσω δικαιοσύνης για τα δεδουλευμένα τους

Νέες αντιπαραθέσεις μεταξύ Ιατρών και ΟΑΥ για την ιδιωτική ιατρική (ΒΙΝΤΕΟ)

Την γνωμάτευση του Γενικού Εισαγγελέα ζητούν οι Ιδιώτες Ιατροί
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

Μποτσουάνα: Εξορύχθηκε το μεγαλύτερο μπλε διαμάντι της χώρας

Αποτελεί μια εξαιρετική ανακάλυψη σε αυτή τη χώρα της Αφρικής

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ