Ψυχαγωγία

Η Μελάνια Τραμπ φόρεσε μόνο το παλτό της... ή μήπως όχι; (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη κυρία σε κάθε εμφάνιση της τραβάει τα βλέμματα και  σχολιάζεται ποικιλοτρόπως για τις στιλιστικές της επιλογές. Αυτή τη φορά κατά την επιστροφή της από την επίσκεψη με τον Ντόλαντ Τραμπ στο Ιράκ σχολιάστηκε για την εμφάνιση της, όπου όπως θα προσέξετε και στις πιο κάτω φωτογραφίες φαίνεται ότι φόρεσε μόνο… το παλτό της!

τραμπ

 

Το δερμάτινο παντελόνι που επέλεξε στο χρώμα του δέρματος αλλά και τα συγκεκριμένα παπούτσια την έκαναν να φαίνεται γυμνή δημιουργώντας στους παρευρισκόμενους αλλά και στους τηλεθεατές που παρακολουθούσαν το ζευγάρι, την σκέψη ότι η Μελάνια κάτι ξέχασε να φορέσει. Τη συγκεκριμένη εμφάνιση δεν σχολίασαν μόνο τα διεθνή μέσα αλλά και αρκετοί χρήστες στο Twitter όπου αναρωτιούνταν που είναι το παντελόνι και τα παπούτσια της.

Εκτός από της ενδυματολογικές της επιλογές αυτό που επίσης σχολιάστηκε είναι το γεγονός ότι η Μελάνια παρόλο που ήταν βράδυ φορούσε γυαλιά ηλίου!

Επόμενο άρθρο

Τροχαίο ατύχημα για την Μαρία Ιωάννου (ΦΩΤΟ)

Το "μάτι", οι φωτογραφίες που δημοσίευσε και το χιουμοριστικό σχόλιο
06/01/2019 - 13:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μελάνια Τραμπ: Το παλτό της που παρομοιάστηκε με... μπουρνούζι μπάνιου! (ΦΩΤΟ)

Ακόμα μια φορά η ενδυματολογική επιλογή της πρώτης κυρίας σχολιάστηκε ποικιλοτρόπως
16/02/2019 - 15:46

Πωλείται σε δημοπρασία...τούρτα από τον γάμο του Ντόναλτ Τραμπ με τη Μελάνια!

Η τούρτα ετών δεκατεσσάρων και το ποσό που αναμένεται να πωληθεί
06/02/2019 - 08:41

"Χαστούκι" στην Telegraph από...Μελάνια - Θα πληρώσει αποζημίωση για ηθική βλάβη

Το αναληθή δημοσίευμα, η συγνώμη και η κίνηση της Πρώτης Κυρίας που την δικαίωσε...
28/01/2019 - 10:40

Το ταξίδι "ινκόγκνιτο" του Τραμπ και της Μελάνια στο Ιράκ (ΦΩΤΟ)

Η παρουσία του προεδρικού ζεύγους προκάλεσε ενθουσιασμό στους αμερικανούς στρατιώτες
26/12/2018 - 21:40

Τα εντυπωσιακά Χριστούγεννα της Μελάνια Τραμπ στον Λευκό Οίκο(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα χιλιάδες λαμπιόνια, οι εθελοντές και η απουσία του Τραμπ
26/11/2018 - 18:55

Μελάνια Τραμπ: Σάλος με την ημίγυμνη φωτογραφία της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε ποιος δημοσίευσε την σέξι φωτογραφία που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...
22/11/2018 - 13:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κραυγή απόγνωσης των γεωργών στα Κοκκινοχώρια (BINTEO)

Αυτοψία Υπουργού Γεωργίας στις πληγείσες περιοχές και δέσμευση για στήριξη

"Καλά τα έργα αλλά εμείς θα κλείσουμε" (BINTEO)

Διαμαρτύρονται οι καταστηματάρχες στο κέντρο της Λευκωσίας για τα εργοτάξια

Σε απευθείας δίκη η 23χρονη μητέρα που φέρεται να ξυλοκόπησε το παιδί της

Υπό την φροντίδα των Κοινωνικών Υπηρεσιών μέχρι την ολοκλήρωση των ερευνών το βρέφος
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

Παραιτήθηκε από πρόεδρος της βουλής ο Μπιναλί Γιλντιρίμ

Κατεβαίνει υποψήφιος στις εκλογές και διεκδικεί τη δημαρχία της Κωνσταντινούπολης

"Έσβησε" το διασημότερο φιλί του Β' Παγκόσμιου Πολέμου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η ιστορία του παθιασμένου φιλιού στην Times Square που έγινε σύμβολο ειρήνης

EE και Βρετανία επεξεργάζονται σχέδιο για ενδεχόμενο τραπεζικό χάος λόγω Brexit

Επτά βουλευτές ανακοίνωσαν την παραίτησή τους από το Εργατικό Κόμμα

tv news

Η Άννα επισκέπτεται τη Μαρίνα για να μάθει αν τρέφει αισθήματα για τον Μιχάλη...

Ο Μιχάλης υπογράφει τα χαρτιά του διαζυγίου... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ