Ψυχαγωγία

Η Μενεγάκη αποκάλυψε την έκπληξη που θα κάνει στον Ματέο για τον..Άγιο Βαλεντίνο

Η Ελένη Μενεγάκη και ο Μάκης Παντζόπουλος είναι πιο ερωτευμένοι από ποτέ και δε το κρύβουν, ειδικά τους τελευταίους μήνες. Άλλωστε όπως λέει και μια λαϊκή παροιμία, ο έρωτας και ο βήχας δεν κρύβονται.

Η Ελένη σε λίγες μέρες έχει επέτειο γάμου  αφού κλείνουν 9 χρόνια με τον σύζυγό της, ενώ θα γιορτάσουν όπως κάθε χρόνο και τον Άγιο Βαλεντίνο.

ΕΛΕΝΗ

Η ίδια αποκάλυψε εν ώρα μαγειρικής στην Αργυρώ Μπαραρίγου πως μπορεί να μην φτιάχνει γλυκό αλλά λόγω της περίστασης και της ημέρας θα φτιάξει ένα γλυκάκι στον αγαπημένο της Μάκη και θα μπει στην κουζίνα για να τον περιποιηθεί.

Επόμενο άρθρο

Επικό! Ο Λούης τρολάρει Μενεγάκη-Κόνσολο και τις... πούλλες στη κουζίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Τελικά είναι πούλλος ή πούλλα; Δείτε την ξεκαρδιστική σάτιρα
08/02/2019 - 22:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε on air για τα παιδιά της η αγαπημένη παρουσιάστρια
11/02/2019 - 14:55

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Το σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του γιου της στα κοινωνικά δίκτυα...
08/02/2019 - 11:45

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κύπριος ηθοποιός μπήκε στην κουζίνα και της έμαθε τις κυπριακές νοστιμιές
04/02/2019 - 20:07

Ε. Μενεγάκη: Η φωτογραφία της Βαλέριας και η απάντηση της σε σχόλιο που δέχτηκε

Η αποστομωτική απάντηση της παρουσιάστριας σε follower
30/01/2019 - 09:30

Οι ευχές του Άγγελου Λάτσιου για τα γενέθλια του Ματέο Παντζόπουλου! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ευχήθηκε ο γιος της Ελένης Μενεγάκη στον σύντροφο της...
29/01/2019 - 14:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παφίτης εγκέφαλος σπείρας ναρκωτικών δραστηριοποιείται τώρα και στη Λευκωσία

Νέες καταγγελίες από τον Δήμαρχο Πάφου για σπείρα ναρκωτικών

Έτριξε τα δόντια σε εταιρεία τυροκόμων για το χαλλούμι ο ΠτΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έντονος και αμείλικτος εμφανίστηκε ο Νίκος Αναστασιάδης

Πακέτο με 6 κιλά κάνναβη από το Βέλγιο στη Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΥΚΑΝ έπιασε στα δίχτυα της τρία άτομα
Διεθνή

25χρονη από το Ιράκ γέννησε...επτάδυμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Γέννησε και τα επτά με φυσιολογικό τοκετό

Σοβαρά επεισόδια σε διαδήλωση στα Τίρανα (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολιορκία στο κτίριο της κυβέρνησης/ Την σύλληψη του Πρωθυπουργού ζητά η αντιπολίτευση

Συνεχάρη Τσίπρα και Ζάεφ η Μέρκελ από το βήμα της Διάσκεψης του Μονάχου

Στο βήμα και ο Έλληνας Πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας

tv news

Ένας τερατώδης Τιμωρός εισβάλλει στο «ΚΑΡΜΑ»...για το πιο ελεεινό φονικό (VIDEO)

Μία άκρως ανατριχιαστική ιστορία ενός πατέρα και γιου, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 17/02/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ