Ψυχαγωγία

Η μικρή Μελίνα έκανε την πιο...γλυκιά έκπληξη στην Αριστοτέλους(ΦΩΤΟ)

Η πιο μεγάλη αγάπη και ο πιο...ανεπανάληπτος έρωτας είναι αυτός ανάμεσα στο παιδί και στο γονιό, πόσο μάλλον ανάμεσα σε μια μανούλα και στην κορούλα της.

Η μικρή Μελίνα ανήμερα του Αγίου Βαλεντίνου, επισκέφτηκε στο γραφείο την παρουσιάστρια του Alpha, Χριστιάνα Αριστοτέλους και "εισέβαλε" στο καμαρίνι της, κάνοντας μια γλυκιά και τρυφερή έκπληξη.

Η κορούλα της Χριστιάνας, έδωσε ένα δώρο στη μαμά της και έμεινε για λίγο μαζί της, εν μέσω προετοιμασιών της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα". Η ομάδα της εκπομπής απαθανάτισε το στιγμιότυπο και το ανέβασε στα social media

Δείτε την σχετική φωτογραφία 

λ΄κ

Επόμενο άρθρο

Nικολέττα Ράλλη: Δημοσίευσε τη πρώτη φωτογραφία με τον σύντροφό της (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή στιγμή στη πισίνα με τα μαγιό και το...χατίρι που δεν της χάλασε
14/02/2020 - 17:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους: Η on air έκπληξη της μικρής Μελίνας στο φινάλε της εκπομπής (VID)

Η συγκίνηση της παρουσιάστριας λίγο πριν αποχαιρετήσει (για φέτος) το τηλεοπτικό κοινό
10/07/2020 - 18:02

Η Αριστοτέλους παίζει τένις και είναι πιο... sexy από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Εν ώρα άθλησης μας δείχνει τις ικανότητές της στο γήπεδο
11/06/2020 - 20:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Tι λέει η Cyprus Public Transport για τον τραγικό θάνατο του 51χρονου Παναγιώτη

Εξετάσεις από Αστυνομία και άλλες υπηρεσίες στη σκηνή του θανατηφόρου στη Μακεδονίτισσα

Toύρκος υπήκοος νέο κούσμα κορωνοϊού στα κατεχόμενα, λέει το "υπουργείο υγείας"

Εισήλθε στα κατεχόμενα αεροπορικώς και μεταφέρθηκε σε νοσοκομείο της κατεχόμενης Λευκωσίας

"Xτυπά" 40άρι ο υδράργυρος και η Μετεωρολογική εξέδωσε νέα κίτρινη προειδοποίηση

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση του καιρού και μάθετε που καταγράφηκε η υψηλότερη θερμοκρασία
Ελλάδα

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη

Ματαίωση πανηγυριών μέχρι τέλη Ιουλίου αποφάσισαν οι ειδικοί στην Ελλάδα

Εντείνονται οι έλεγχοι στις πύλες εισόδου και τους εποχικούς εργαζόμενους
Διεθνή

Έκαναν βόλτα στην Κοπακαμπάνα φορώντας "στολή αστροναύτη" για τον COVID-19 (VID)

Ζευγάρι στη Βραζιλία βρήκε έναν... πρωτότυπο τρόπο για να προστατευτεί από τον ιό

Ο Πούτιν μίλησε στον Ερντογάν περί "δημόσιας κατακραυγής" για την Αγία Σοφία

Ρώσος και Τούρκος Πρόεδροι συζήτησαν τηλεφωνικά για τις εξελίξεις

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 13/07/2020 - 20:20ALPHA NEWS