Ψυχαγωγία

Η Ναταλία Γερμανού αποκαλύπτει το πιο περίεργο μέρος που έκανε... έρωτα!(ΒΙΝΤΕΟ)

Άκρως αποκαλυπτική η Ναταλία Γερμανού δήλωσε on air ότι το πιο περίεργο μέρος που έχει κάνει σεξ ήταν σε... στούντιο ηχογράφησης!

Η παρουσιάστρια με αφορμή ένα βίντεο που προβλήθηκε στην εκπομπή "Καλύτερα δε γίνεται", που αφορούσε στα πιο περίεργα μέρη που έχουν ερωτοτροπήσει διάσημοι μοιράστηκε και την δική της εμπειρία δηλώνοντας:

Είμαι πιο βαρετή κι από μπρόκολο στον ατμό. Δεν μπορώ να θυμηθώ κάτι πιο παράξενο, εκτός από στούντιο ηχογράφησης, ξημερώματα, άδειο.

Τα πειράγματα από τους συνεργάτες της δεν άργησαν αφού προσπαθούσαν να μάθουν περισσότερες λεπτομέρειες, με την παρουσιάστρια να αρκείται μόνο σε αυτή την αποκάλυψη!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γεωργαντάς αποκαλύπτει την "παρεξήγηση" με την Γερμανού ενώ συνεργάζονταν(VID)

“Με την Ναταλία Γερμανού όταν συνεργαζόμασταν δεν μιλάγαμε ένα μήνα”
08/07/2020 - 10:55

Γερμανού: "Mεγάλωσα με την γιαγιά μου - Δεν ήμουν προτεραιότητα των γονιών μου"

Εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά ποιος είναι ο αγαπημένος της τραγουδιστής
24/06/2020 - 11:59

Ο Νίκος Πολυδερόπουλος απάντησε στην πιο... "καυτή" ερώτηση της Γερμανού!

Τον ρώτησε πόσο καιρό έχει να κάνει έρωτα με μια γυναίκα
02/05/2020 - 17:39

Ναταλία Γερμανού: Απαντά στα σχόλια για τις σχέσεις της με... μικρότερους άνδρες

Ποιος γνωστός παρουσιαστής της έκανε αποτυχημένο προξενιό;
25/04/2020 - 18:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Για πέντε υποθέσεις διαρρήξεων και κλοπών ψάχνουν οι Αρχές τον "Καμμούγιαρο"

Η Αστυνομία συνεχίζει να καταζητεί τον 40χρονο ύποπτο από τη Λεμεσό

"Έφυγε" σε ηλικία 102 ετών, ένας από τους γηραιότερους Κύπριους απόδημους

Ο εκλιπών γεννήθηκε στο Τρίκωμο το 1917 και εγκαταστάθηκε στo Λονδίνο μετά το 1974

"Ξέφραγο αμπέλι" οι παιδικές κατασκηνώσεις, λέει η Επίτροπος (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιστατικά βίας και παραμέλησης παιδιών και εργοδότηση χωρίς περιορισμούς
Ελλάδα

Τουρκική πρεσβεία στην Αθήνα: Θέλουμε πίσω τους οκτώ αξιωματικούς

Επαναφέρουν το ζήτημα με αφορμή την επέτειο από το πραξικόπημα του 2016

Η Ελλάδα άνοιξε τις πύλες της για επιβάτες από το Ηνωμένο Βασίλειο

Προγραμματισμένες αφίξεις σε περιφερειακά αεροδρόμια, από αύριο από το "Ελ. Βενιζέλος"

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"
Διεθνή

Αποκαθήλωση της πινακίδας που όριζε την Αγιά Σοφιά ως μουσείο (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζονται οι ετοιμασίες για τη θρησκευτική "φιέστα" της 24ης Ιουλίου

Η Apple κέρδισε την Κομισιόν και δεν θα καταβάλει 13 δις ευρώ στην Ιρλανδία

Χαιρετίζει την απόφαση το Υπουργείο Οικονομικών της Ιρλανδίας

Απέσυρε την απόφαση του για τη βίζα των ξένων φοιτητών ο Τραμπ

Τέλος στην απόγνωση χιλιάδων φοιτητών μετά τις μηνύσεις αμερικανικών πανεπιστημίων

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 15:30Η ΦΑΜΙΛΙΑ