Ψυχαγωγία

Η Ναταλία Γερμανού αποκαλύπτει το πιο περίεργο μέρος που έκανε... έρωτα!(ΒΙΝΤΕΟ)

Άκρως αποκαλυπτική η Ναταλία Γερμανού δήλωσε on air ότι το πιο περίεργο μέρος που έχει κάνει σεξ ήταν σε... στούντιο ηχογράφησης!

Η παρουσιάστρια με αφορμή ένα βίντεο που προβλήθηκε στην εκπομπή "Καλύτερα δε γίνεται", που αφορούσε στα πιο περίεργα μέρη που έχουν ερωτοτροπήσει διάσημοι μοιράστηκε και την δική της εμπειρία δηλώνοντας:

Είμαι πιο βαρετή κι από μπρόκολο στον ατμό. Δεν μπορώ να θυμηθώ κάτι πιο παράξενο, εκτός από στούντιο ηχογράφησης, ξημερώματα, άδειο.

Τα πειράγματα από τους συνεργάτες της δεν άργησαν αφού προσπαθούσαν να μάθουν περισσότερες λεπτομέρειες, με την παρουσιάστρια να αρκείται μόνο σε αυτή την αποκάλυψη!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ναταλία Γερμανού στο.... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώην, το καζαντί και η επιστροφή του "πόσιπολ"
18/04/2019 - 09:29

Ναταλία Γερμανού: "Πλέον τα προσωπικά μου τα κρατάω για εμένα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Σχολιάζει την δήλωση που είχε κάνει στο παρελθόν για το σεξ σε... δημόσιο χώρο στην Κύπρο
16/04/2019 - 18:00

Η Ναταλία Γερμανού "αδειάζει" τον Γκέντσογλου και υποστηρίζει την Ηλιάδη!-ΒΙΝΤΕΟ

Η παρουσιάστρια πήρε θέση στην κόντρα που ξέσπασε ανάμεσα στο πρώην ζευγάρι
14/04/2019 - 11:14

Ποια ζώδια υποκύπτουν στο σεξ με πρώην εραστές και γιατί;

Εσύ ανήκεις στα "δυνατά" ζώδια ή στα επιρρεπή;
09/04/2019 - 15:03

Το "καυτό" φιλί του Αλέξη Γεωργούλη στη... Ναταλία Γερμανού (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την στιγμή που ήρθαν κοντά οι δυο σταρ
08/04/2019 - 17:14

"Friends With...Benefits": 5+1 βασικοί κανόνες για να πετύχει η ..."συνταγή"!

Κάντο όπως την ταινία και η "μαγεία" θα έρθει
07/04/2019 - 16:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Γενί Σαφάκ: Πιο λογική βρίσκει η Άγκυρα την νέα πρόταση των ΗΠΑ για Patriot

"Χρειάζεται να γίνει παζάρι για να ικανοποιηθούν οι τουρκικές απαιτήσεις"

Δεν θα διακοπούν οι παροχές ρεύματος λόγω οφειλής τις μέρες του Πάσχα

Οι πελάτες στους οποίους έχει διακοπεί η παροχή ρεύματος μπορούν να αποταθούν στην Αρχή

Ακρωτηριάστηκε 22χρονος εργάτης στο λιμάνι Λάρνακας

Εργατικό ατύχημα σε εμπορικό πλοίο με σημαία Σιέρα Λεόνε
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Ο Τραμπ, το "Game of Thrones" και το πόρισμα της έκθεσης Μιούλερ (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος "ξαναχτυπά" μέσω του "αγαπημένου" του twitter

Γαλλία: Απαγορεύτηκαν οι διαδηλώσεις των Κίτρινων Γιλέκων κοντά στη Νοτρ Νταμ

Τι αναφέρει ανακοίνωση των Αστυνομικών Αρχών της χώρας

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ