Ψυχαγωγία

Η Ναταλία Γερμανού αποκαλύπτει το πιο περίεργο μέρος που έκανε... έρωτα!(ΒΙΝΤΕΟ)

Άκρως αποκαλυπτική η Ναταλία Γερμανού δήλωσε on air ότι το πιο περίεργο μέρος που έχει κάνει σεξ ήταν σε... στούντιο ηχογράφησης!

Η παρουσιάστρια με αφορμή ένα βίντεο που προβλήθηκε στην εκπομπή "Καλύτερα δε γίνεται", που αφορούσε στα πιο περίεργα μέρη που έχουν ερωτοτροπήσει διάσημοι μοιράστηκε και την δική της εμπειρία δηλώνοντας:

Είμαι πιο βαρετή κι από μπρόκολο στον ατμό. Δεν μπορώ να θυμηθώ κάτι πιο παράξενο, εκτός από στούντιο ηχογράφησης, ξημερώματα, άδειο.

Τα πειράγματα από τους συνεργάτες της δεν άργησαν αφού προσπαθούσαν να μάθουν περισσότερες λεπτομέρειες, με την παρουσιάστρια να αρκείται μόνο σε αυτή την αποκάλυψη!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Μύθος" ότι καίμε...πολλές θερμίδες κάνοντας σεξ! Όλη η αλήθεια και η έρευνα

Ανυπόστατοι οι ισχυρισμοί για 300 θερμίδες σε κάθε ερωτική πράξη
20/10/2019 - 18:57

Η Βικτώρια Μπέκαμ...απαντά: Κόβεται το σεξ με τον Ντέιβιντ; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ερώτηση που δεν περίμενε και η απάντηση
20/10/2019 - 16:00

Ποια ώρα γίνεται το καλύτερο σεξ; Η απάντηση θα χαροποιήσει κάποιους...

Η επιστημονική απάντηση στο ερώτημα "γιατί αρέσει στους άνδρες το πρωινό σεξ"
19/10/2019 - 19:00

Κάνεις σεξ ή έρωτα; Μάθε σε ποια κατηγορία ανήκεις...

Υπάρχουν ενδείξεις που μπορείς να "διαβάσεις"
19/10/2019 - 16:51

Αυτές είναι οι 10 ελληνικές πόλεις που βλέπουν περισσότερο...ερωτικές ταινίες

Πόση ώρα μένουν σε γνωστή ελλαδική ιστοσελίδα και ποιες ηλικίες δείχνουν προτίμηση
15/10/2019 - 19:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πυρκαγιά σε δύσβατη περιοχή στη Μηλιού στην Πάφο

Στη "μάχη ρίχθηκαν" και τα δύο ελικόπτερα της Κυπριακής Δημοκρατίας

Χωρίς ηλεκτροδότηση, με καταρρακτώδεις βροχές η Λεμεσός

Ποιες περιοχές επηρεάζονται στην επαρχία Λεμεσού και Λάρνακας

Έχουν τη λύση 15 χρόνια και δεν τα βρίσκουν Πολεοδομία-Δημαρχείο Στροβόλου (VID)

Το γιοφύρι της οδού Αλεξανδρουπόλεως κλείνει κάθε φορά που "κατεβαίνει" ο Πεδιαίος
Ελλάδα

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού

Ελλάδα: Πολιτική αντιπαράθεση για το "όχι" των Ευρωπαίων στη Β. Μακεδονία

Ο ΣΥΡΙΖΑ επιτέθηκε στην Κυβέρνηση και έλαβε σκληρή απάντηση

Ελλάδα: Εντοπίστηκε αποθήκη με πάνω από 30.000 είδη «μαϊμού»

Συνελήφθησαν πέντε άτομα και σε βάρος τους σχηματίσθηκε δικογραφία
Διεθνή

Κλεμμένο ασθενοφόρο χτύπησε πλήθος κόσμου στο Όσλο

«Υπό έλεγχο η κατάσταση» σύμφωνα με την αστυνομία - Συνελήφθη ο δράστης

Αθώος δηλώνει ο αδελφός του βομβιστή του Μάντσεστερ Αρένα

Θεωρείται ότι βοήθησε στη συλλογή, την αποθήκευση και προετοιμασία των εκρηκτικών

Σε εξέλιξη η συνάντηση Πούτιν-Ερντογάν για τη Συρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε γενικές αναφορές έμειναν οι δύο ηγέτες στις εναρκτήριες δηλώσεις τους

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/10/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ