Ψυχαγωγία

Η Ναταλία Γέρμανου έδωσε στον Λούη... παντόφλες με την Αστέρω! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ναταλία Γερμανού ήταν καλεσμένη στην εκπομπή του Λούη Πατσαλίδη σε ένα άκρως απολαυστικό επεισόδιο "Λούης Νight Show". 

Ο Λούης, όπως σε κάθε καλεσμένο, ετοίμασε ένα τρολ δωράκι στην Ναταλία,  ωστόσο η παρουσιάστρια δεν ήρθε με άδεια χέρια αφού ετοίμασε και η ίδια ένα ξεχωριστό χιουμοριστικό δώρο για τον παρουσιαστή. Συγκεκριμένα, η παρουσιάστρια ετοίμασε ένα ζευγάρι... παντόφλες με το πρόσωπο του Λούη και της Αστέρως επάνω!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από το "Λούη Night Show": 

Επόμενο άρθρο

Τάμτα - Κατερίνα Ντούσκα: Μάθετε τι θα φορέσουν στη σκηνή της Eurovision!

Ποιους σχεδιαστές θα εμπιστευθούν οι δυο γυναίκες;
20/04/2019 - 13:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σαρώνει ο Λούης στην Ελλάδα! Τώρα και στο..."ΦεστιβάΛ Κωμωδίας" της Θεσσαλονίκης

Τρένο δίχως φρένο ο γνωστός stand up comedian στην Ελλάδα
21/05/2019 - 19:57

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει την Λίτσα Πατέρα για...πόλεμο στην Κύπρο

"Ήρθε να μας πει ότι στις 2 Ιούλη θα μας πιάσουν οι Τούρκοι;"
18/05/2019 - 13:23

Το απίστευτο σχόλιο που άκουσε η Γερμανού όταν πήγε για ψώνια χωρίς... μακιγιάζ

Μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους το σχόλιο που άκουσε
14/05/2019 - 14:49

Ο ALPHA Κύπρου ανανέωσε την επιτυχημένη συνεργασία του με τον Λούη Πατσαλίδη!

Ο αγαπημένος stand up comedian υπόσχεται περισσότερη και πιο καυστική σάτιρα
13/05/2019 - 15:52

Η Παπαρίζου μιλά για την πρόταση από την Κύπρο για την Eurovision και την Τάμτα

Όσα δήλωσε στο "Λούης Night Show" για το ενδεχόμενο να πάει ξανά στην Eurovision
11/05/2019 - 19:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χείρα βοηθείας προς το Ισραήλ για την κατάσβεση των πυρκαγιών

Αναχωρεί το πρωί η κυπριακή αποστολή για να συνδράμει στις επιχειρήσεις

Αναστέλλουν τα απεργιακά μέτρα οι οδηγοί ταξί

Η εξέλιξη έρχεται μετά από διαβουλεύσεις των οργανώσεων με τους αρμόδιους φορείς

Οι νικητές και οι χαμένοι από τη συμφωνία ΜΕΠΕΥ - εκπαιδευτικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά από πολύμηνες συζητήσεις και σαράντα κύματα, τέλος στην κρίση στην παιδεία
Ελλάδα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Το παιδί είχε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..

Το Jason Αντιγόνη προς Κύπριους:"Ήρθε η ώρα να καταργηθεί το φύλο..."(BINTEO)

Το άτομο που κατάφερε να καταχωρηθεί γυναικείο και αντρικό όνομα μαζί στις ταυτότητες
Διεθνή

"Μπλόκο" στη συγκρότηση πολιτικής ομάδας της ακροδεξιάς από Συμβούλιο Ευρώπης

"Πολλά από τα μέλη τους είναι ρατσιστές, αντισημίτες και ισλαμοφοβικοί"

Στα σκαριά συνάντηση Ερντογάν - Τραμπ για τα ρωσικά S-400

"Θετικά μηνύματα" έλαβε ο Τούρκος Πρόεδρος αναφέρουν πηγές από την τουρκική κυβέρνηση

Παγκόσμια απεργία για το κλίμα εν μέσω Ευρωεκλογών

Νέοι από 90 χώρες του κόσμου θα συμμετάσχουν στις διαδηλώσεις

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Η Ρένα βρίσκει την ευκαιρία να ξανάρθει κοντά με τον Αντρέα

Η Έλλη προσπαθεί να κρατήσει τη Μελίτη μακριά από τα παιδιά της.. Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Ορφέας αφήνει πίσω του ένα ακόμα θύμα, οδηγώντας τον Σέκερη σε απόγνωση...

Ο Στέφανος απολύει τη Νίκη από το μαγαζί του... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/05/2019 - 23:00ALPHA POLITICS