Ψυχαγωγία

Η νέα δήλωση του Τριαντάφυλλου: "Κυρία Σκορδά η καλοσύνη σου δεν έχει όρια..."

Ο τραγουδιστής εμμέσως παραδέχεται ότι έκανε το συγεκριμένο σχόλιο και απάντησε ξανά στη Φαίη Σκορδά!

Διαβάστε επίσηςΈξαλλη η Σκορδά με το άκομψο σχόλιο του Τριαντάφυλλου στην Θεοδωρίδου(ΦΩΤΟ)

Η Φαίη Σκορδά σχολίασε την φωτογραφια που ανέβασε ο τραγουδιστής στον λογαριασμό του στο Instagram και τα ειρωνικά σχόλια που έγραψε για την Νατάσα Θεοδωρίδου για την φυσική της ομαρφιά βάζοντας μάλιστα εμπάργκο στη  εκπομπή της για τον Τριαντάφυλλο. Μετά από όσα ειπώθηκαν στην εκπομπή της Φαίης, ο Τριαντάφυλλος της απάντησε μέσα από τον λογαριασμό του στο Instagram λέγοντας: 

Η κυρία Σκορδά να μας φέρει την απόδειξη ότι έγραψα κάτι άσχημο να μάθει ο κόσμος την αλήθεια !!! Θα τα πούμε στο δικαστήριο η εάν έχει τα κότσια να δείξει το στορι να δείτε όλη την αλήθεια δεν φοβάμαι κανέναν γιατί απλά δεν έκανα ούτε πρόσβαλα κάποιον !!! Απλά κρίμα για τα ψέμματα τους !!!.

Διαβάστε επίσης: Τριαντάφυλλος VS Φαίης: "Με τη Σκορδά θα τα πούμε στο δικαστήριο..."

Στη συνέχεια ο τραγουδιστής δημοσίευσε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή "Το Πρωινό" σχολιάζοντας: 

Παιδιά είμαι άνανδρος αγενής απρεπής είμαι ο χειρότερος εγκληματίας γιατί ανέβασα ένα story και έγραψα αψεγάδιαστη όμορφη θεα 👏👏👏👏 , σε λίγο θα έρθει η αντιτρομοκρατική και δυστυχώς πάω μέσα έγινα ο χειρότερος εγκληματίας για ένα story !!! Κυρία Σκορδά η καλοσύνη σου δεν έχει όρια ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε όλες και σε όλους σας σας αγαπαωωωωωωωωωωωω ευχαριστώ για όλα παιδιά

Επόμενο άρθρο

Βαλαβάνη-Βασάλος: Στην Αγία Νάπα για τις καλοκαιρινές διακοπές τους! (ΦΩΤΟ)

Οι βόλτες τους και οι φωτογραφίες που μοιράστηκαν
26/06/2019 - 09:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώργος Λιάγκας και Φαίη Σκορδά: Μαζί για...χάρη των παιδιών τους (ΦΩΤΟ)

Οι κοινές φωτογραφίες από τις διακοπές τους και όλο το φωτορεπορτάζ
18/01/2020 - 11:22

Κάιλι και Κένταλ Τζένερ "αποθέωσαν" την...Σκορδά στο Instagram τους(ΦΩΤΟ)

Ανάρτησαν φωτογραφία με την ξανθιά παρουσιάστρια και εξέφρασαν την αγάπη τους
18/01/2020 - 10:11

Ο Κώστας Τσουρός αποκάλυψε γιατί άφησε τη Φαίη για χάρη της... Ναταλίας

Θα συνεργαζόταν ξανά με την ξανθιά παρουσιάστρια;
16/01/2020 - 20:28

Φαίη Σκορδά: Mας "έβαλε" στο παιδικό δωμάτιο των γιων της (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον προσωπικό χώρο του Γιάννη και Δημήτρη Λιάγκα
24/12/2019 - 13:23

Η Φαίη Σκορδά μιλάει για πρώτη φορά για τον...έρωτα στη ζωή της!

Τα ανοιχτά ενδεχόμενα και η ευχή που δεν περιμέναμε για το νέο έτος
09/12/2019 - 09:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έρευνες για διαρρήκτες με...ακριβά γούστα κάνει η Αστυνομία

Έκλεψαν είδη ένδυσης γνωστού καταστήματος στη Λεμεσό

Συνεχίζονται οι έρευνες για εντοπισμό του Hussein για το φόνο στην Πάφο

Αναμένουν τα αποτελέσματα του Ινστιτούτου Γενετικής για το φονικό όπλο οι ανακριτές
Ελλάδα

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα

Σε τέσσερις φορές ισόβια καταδικάστηκε ο Κώστας Πάσσαρης

Το Μικτό Ορκωτό Εφετείο Αθήνας δεν αναγνώρισε κανένα ελαφρυντικό στον διαβόητο κακοποιό

«Προσβλέπω σε μια κοινωνία που ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον»

Οι πρώτες δηλώσεις της νέας Προέδρου της Ελληνικής Δημοκρατίας
Διεθνή

Πιο περίπλοκη η δεύτερη φάση του Brexit σύμφωνα με την Κομισιόν

"Ο περιορισμός του χρόνου πρέπει να οδηγήσει σε μια δόση ρεαλισμού"

Και δεύτερη πόλη σε καραντίνα στην Κίνα λόγω του κοροναϊού

Πολίτες προσπαθούσαν μαζικά να εγκαταλείψουν την πόλη

"Είχαμε δικαίωμα να αφήσουμε τους πρόσφυγες προς την ΕΕ και δεν το κάναμε"

Δεν εφαρμόστηκαν οι υποσχέσεις της Ευρώπης είπε ο Τούρκος ΥΠΕΞ Μεβλούτ Τσαβούσογλου

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα