Ψυχαγωγία

Η νέα δήλωση του Τριαντάφυλλου: "Κυρία Σκορδά η καλοσύνη σου δεν έχει όρια..."

Ο τραγουδιστής εμμέσως παραδέχεται ότι έκανε το συγεκριμένο σχόλιο και απάντησε ξανά στη Φαίη Σκορδά!

Διαβάστε επίσηςΈξαλλη η Σκορδά με το άκομψο σχόλιο του Τριαντάφυλλου στην Θεοδωρίδου(ΦΩΤΟ)

Η Φαίη Σκορδά σχολίασε την φωτογραφια που ανέβασε ο τραγουδιστής στον λογαριασμό του στο Instagram και τα ειρωνικά σχόλια που έγραψε για την Νατάσα Θεοδωρίδου για την φυσική της ομαρφιά βάζοντας μάλιστα εμπάργκο στη  εκπομπή της για τον Τριαντάφυλλο. Μετά από όσα ειπώθηκαν στην εκπομπή της Φαίης, ο Τριαντάφυλλος της απάντησε μέσα από τον λογαριασμό του στο Instagram λέγοντας: 

Η κυρία Σκορδά να μας φέρει την απόδειξη ότι έγραψα κάτι άσχημο να μάθει ο κόσμος την αλήθεια !!! Θα τα πούμε στο δικαστήριο η εάν έχει τα κότσια να δείξει το στορι να δείτε όλη την αλήθεια δεν φοβάμαι κανέναν γιατί απλά δεν έκανα ούτε πρόσβαλα κάποιον !!! Απλά κρίμα για τα ψέμματα τους !!!.

Διαβάστε επίσης: Τριαντάφυλλος VS Φαίης: "Με τη Σκορδά θα τα πούμε στο δικαστήριο..."

Στη συνέχεια ο τραγουδιστής δημοσίευσε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή "Το Πρωινό" σχολιάζοντας: 

Παιδιά είμαι άνανδρος αγενής απρεπής είμαι ο χειρότερος εγκληματίας γιατί ανέβασα ένα story και έγραψα αψεγάδιαστη όμορφη θεα 👏👏👏👏 , σε λίγο θα έρθει η αντιτρομοκρατική και δυστυχώς πάω μέσα έγινα ο χειρότερος εγκληματίας για ένα story !!! Κυρία Σκορδά η καλοσύνη σου δεν έχει όρια ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε όλες και σε όλους σας σας αγαπαωωωωωωωωωωωω ευχαριστώ για όλα παιδιά

Επόμενο άρθρο

Βαλαβάνη-Βασάλος: Στην Αγία Νάπα για τις καλοκαιρινές διακοπές τους! (ΦΩΤΟ)

Οι βόλτες τους και οι φωτογραφίες που μοιράστηκαν
26/06/2019 - 09:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Bασάλος "σπάει τη σιωπή" του και απαντά πρώτη φορά στην...Φαίη Σκορδά

"Πάει στην κατινιά...Δεν έχουμε μιλήσει από τότε και δεν έχουμε λύσει την παρεξήγηση"
22/08/2019 - 10:18

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μιλά για την κόντρα του με τον Ουγγαρέζο και τη Σκορδά

Όσα αποκάλυψε τρεις μήνες μετά την παρεξήγηση τους
21/08/2019 - 10:46

Γ. Λιάγκας: Μιλά για την προσωπική του ζωή και το ενδεχόμενο ενός δεύτερου γάμου

Όσα αποκάλυψε ο παρουσιαστής για την προσωπική του ζωή μετά το διαζύγιο
17/08/2019 - 10:33

Ο Γιώργος Λιάγκας μιλά για τη Φαίη Σκορδά και τη σχέση τους!

Πως είναι οι σχέσεις του ζευγαριού μετά το διαζύγιο τους
16/08/2019 - 11:36

Οι βουτιές της Σκορδά με τα παιδιά της και το...σχόλιο του Γιώργου Λιάγκα(ΦΩΤΟ)

Ο πρώην άφησε ένα λιτό σχόλιο κάτω από την φωτογραφία της οικογένειας του
05/08/2019 - 19:22

Τριαντάφυλλος για Σκορδά: «Δεν πρόκειται να γίνει ποτέ Ελένη Μενεγάκη»

Ο τραγουδιστής συνεχίζει να ρίχνει τα "καρφιά" του στην παρουσιάστρια
29/07/2019 - 11:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άγρια συμπλοκή με δύο τραυματίες στη Λευκωσία

Στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας με τραύματα τα δύο πρόσωπα

Αναστάτωση στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς όταν γιατρός δεν παρουσιάστηκε για υπηρεσία

Βρήκε λύση ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας για τη στελέχωση του Τμήματος, όπως ανακοίνωσε

10.000.000 ευρώ τα επόμενα τρία χρόνια για αναβάθμιση των δημόσιων σχολείων

Ο Υπουργός Παιδείας περιόδευσε στην επαρχία Πάφου και επιθεώρησε τα έργα ασφάλειας
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Δοκιμή πυραύλου πραγματοποίησε το Ιράν

"Η χώρα μας βρίσκεται πάντα στην αρένα των δοκιμών αμυντικών και στρατηγικών συστημάτων"

Καθηλώνουν στο έδαφος τα αεροπλάνα της British Airways οι εργαζόμενοι

Χιλιάδες επιβάτες αναμένεται να επηρεαστούν από δυναμικές απεργιακές κινητοποιήσεις

Oύτε σε Ελλάδα, ούτε σε Κύπρο το ιρανικό δεξαμενόπλoιο "Adrian Darya 1" (XAΡΤΗΣ)

Άλλαξε ρότα και κατευθύνεται προς το λιμάνι της Μερσίνας στα τουρκικά παράλια

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/08/2019 - 19:40ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ