Ψυχαγωγία

Η Ντόρα Μακαρυγιάννη υπήρξε κοκκινομάλλα και ιδού οι...αποδείξεις (ΦΩΤΟ)

Κι όμως! Η Ντόρα Μακρυγιάννη στο παρελθόν πέρασε και από το κλαμπ των κοκκινομάλλων όπως μας αποκάλυψε μέσα από ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

H αγαπημένη ηθοποιός δημοσίευσε δυο εικόνες από το παρελθόν πριν αποφασίσει να βάψει τα μαλλιά της ξανθά, όταν ήταν ακόμη νεαρή και με διαφορετική εντελώς εικόνα, όντας με κόκκινο κεφάλι.

Όπως αποκάλυψε στη λεζάντα, τα ανοιχτά κόκκινα τα είχε κρατήσει για 20 μέρες, ενώ μετά αποφάσισε να τα βάψει ξανά λίγους τόνους πιο σκούρα. Παρόλα αυτά, φαίνεται πως ούτε αυτά την ενθουσίασαν για να αλλάξει εντελώς χρώμα παλέτας.

"Όχι δεν υπάρχει κάποιο φίλτρο.Εγώ είμαι έτσι το 2014 κ στις δυο εμφανίσεις. (Η πρώτη κράτησε μόνο 20 μέρες) Και μετά ήρθε η άλλη αλλαγή πάλι. Βρίσκεις πολλά όταν οργανώνεις τα αρχεία με τις φωτογραφίες σου. Συνειδητοποίησα ότι κάποτε πήγαινα κομμωτήριο για αλλαγές που δεν μπορούσα να φέρω στην ζωή μου αλλιώς"

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Αθηνά Οικονομάκου: "Έχω δει πολύ κόσμο να...λιώνει για τον άντρα μου" (ΦΩΤΟ)

Πώς αντιδρά όταν φλερτάρουν τον Φίλιππο Μιχόπουλο;
15/04/2020 - 09:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνιση της Ελεονώρας Μελέτη (ΦΩΤΟ)

Άλλαξε το χρώμα το μαλλιά της και μας έδειξε το αποτέλεσμα
04/07/2020 - 12:02

Ολική αλλαγή για την Ιωαννίδου! Με αυστηρό καρέ και ανανεωμένη εμφάνιση (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε το κομμωτήριο και έφυγε από εκεί εντελώς διαφορετική
28/05/2020 - 13:03

Αγνώριστη η Δανάη Μπάρκα! Έγινε κατάξανθη και με αυστηρό...καρέ (ΦΩΤΟ)

Έκανε μία τολμηρή αλλαγή στην εμφάνισή της που ομολογουμένως της πάει πολύ
26/05/2020 - 13:08

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

"Τέρμα" τα ξανθά μαλλιά για την Νάργες - Έγινε μελαχρινή και εντυπωσίασε (ΦΩΤΟ)

Η ολική μεταμόρφωση και το αποτέλεσμα μετά από 2 μήνες που έχει να τα περιποιηθεί
23/05/2020 - 11:06

Τάμτα: Ημίγυμνη, με αισθησιακό ύφος και με μόνο αξεσουάρ τα...μαλλιά της (ΦΩΤΟ)

Αποφάσισε να ανεβάσει για τα καλά τη θερμοκρασία με μια άκρως αποκαλυπτική φωτογράφιση
19/05/2020 - 10:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξεσηκώθηκαν οι κάτοικοι του Κάτω Πύργου Τηλλυρίας (ΦΩΤΟ)

Εικόνες από την εκδήλωση διαμαρτυρίας έξω από το χωριό Μανσούρα

"Δεν έχω ξαναδεί τέτοιο σοβαρό ατύχημα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με διάτρηση πνευμόνων νοσηλεύονται στη ΜΕΘ οι δυο αναβάτες

Κρήτη και Ρόδος, τα δυο φαβορί για τον ενδιάμεσο σταθμό της γραμμής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πράσινο φως για την ακτοπλοϊκή σύνδεση Κύπρου και Ελλάδας "άναψε" η Κομισιόν
Ελλάδα

43 κρούσματα καταγράφηκαν το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 36 περιστατικά της νόσου Covid-19 είναι "εισαγόμενα"

Θρίλερ στο Ηράκλειο: Aλλοδαπός κρατούσε ομήρους εργαζόμενους εταιρείας

O δράστης κρατούσε μαχαίρι και αυτοτραυματίστηκε

Ανοίγει τα σύνορά της με το Ηνωμένο Βασίλειο η Ελλάδα

Την ανακοίνωση έκανε ο Κυβερνητικός Εκπρόσωπος - Παραμένει ως έχει η Σουηδία
Διεθνή

Το συγκινητικό αντίο στον κορυφαίο συνθέτη Ένιο Μορικόνε

Σύσσωμος ο πολιτικός κόσμος της Ιταλίας απέτισε φόρο τιμής στον μεγάλο καλλιτέχνη

Θετικός στον Covid-19 ο Yπουργός Υγείας του Πακιστάν

Ο τραγικός απολογισμός των νεκρών στις ΗΠΑ και η εικόνα της πανδημίας στον πλανήτη

Ανασχηματισμός στη Γαλλία: Ανακοινώθηκε η νέα κυβέρνηση

Στις θέσεις τους παραμένουν οι υπουργοί Οικονομικών και Εξωτερικών

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 07/07/2020 - 03:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ