Ψυχαγωγία

Η οικογενειακή απόδραση του Μιχάλη Σοφοκλέους! (ΦΩΤΟ)

Οικογενειακά πέρασε το Σαββατοκύριακο του αγαπημένος ηθοποιός, Μιχάλης Σοφοκλέους.

Προτεραιότητα του ηθοποιού είναι η οικογένεια του και φροντίζει να αφιερώνει όσο το δυνατόν περισσότερο χρόνο μπορεί στον γιο του. Παρέα με τη γυναίκα του, Πάνι Ιακώβου και τον μικρό τους γιο Σοφοκλή πέρασαν ξέγνοιαστες και χαλαρές οικογενειακές στιγμές με τη βόλτα που διοργάνωσαν στο φράγμα του Ξυλιάτου. 

Ο ηθοποιός μοιράστηκε αρκετά στιγμιότυπα από την κυριακάτικη τους εκδρομή  με τον μικρό Σοφοκλή να «κλέβει» την παράσταση.

Δείτε τις φωτογραφίες που ανάρτησε:

2

 

23

 

Επόμενο άρθρο

Η Ναταλία Γερμανού ξανά.. εναντίον της Κατερίνας Καινούργιου (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της για την παρουσιάστρια
20/01/2019 - 15:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

To ξέφρενο γλέντι της κυπριακής showbiz σε γαμήλιο πάρτι (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε τους Μιχάλη Σοφοκλέους, Χάρη Αριστείδου και Πέτρο Νικολάου να χορεύουν το "Mama"
16/06/2019 - 13:33

To απίστευτο δώρο του Μιχάλη Σοφοκλέους την ημέρα του Άγιου Βαλεντίνου(ΦΩΤΟ)

Το τρολ στη γυναίκα του και τα... "λουλούδια" που δεν περίμενε
15/02/2019 - 09:54

"Γεννήθηκα με πρόβλημα καρδιάς αλλά πάσχω από θετική σκέψη" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

H ιστορία του 34χρονου Μιχάλη που συγκινεί με τη δύναμη ψυχής και τα αισιόδοξα μηνύματα
14/02/2019 - 08:25

Σοφοκλέους-Αρτεμίου: Το πιο ακραίο πράγμα που έκαναν για έναν έρωτα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψαν για τις εξελίξεις στη "Μουρμούρα" και τα νέα επαγγελματικά σχέδια
11/02/2019 - 18:17

«ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ…» η Βασιλική Χατζηαδάμου τα σπάει με τον Μιχάλη Σοφοκλέους!

Δείτε τι δήλωσαν η Βασιλική και ο Μιχάλης λίγο πριν από την πρεμιέρα
01/02/2019 - 11:49

Σοφοκλέους–Ιακώβου: Το παιδικό...γλέντι για τα γενέθλια του γιου τους (ΦΩΤΟ)

Γιόρτασαν τα δεύτερα γενέθλια του μικρού Σοφοκλέους!
31/12/2018 - 11:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Eurostat: Κυπριακή υπηκοότητα σε 1315 Ρώσους το 2017

Έλαβαν επίσης υπηκοότητα 502 από το ΗΒ και 481 από την Ουκρανία

Σημαντικό κτύπημα της EUROPOL στην παράνομη εμπορία αναβολικών

Σε 14 περιπτώσεις η συνδρομή της Κυπριακής Δημοκρατίας στην εκστρατεία

Σχεδόν 7,000 Κύπριοι έλαβαν 'εισιτήριο' για τον πλανήτη Άρη

Η NASA ανακοίνωσε ότι προσφέρει την ευκαιρία για όσους θέλουν να στείλουν τα ονόματά τους
Ελλάδα

"Μαύρη επέτειος-Υπάρχουν ακόμα καμμένα σπίτια και απανθρακωμένα σκυλιά"(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι "24 ώρες" στο Μάτι - Πού πήγαν τα 10 εκατομμύρια της Κύπρου που δόθηκαν στο Μάτι;

Μπήκαμε σε σπίτι στο Μάτι ένα χρόνο μετά την τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Απανθρακωμένα κατοικίδια κείτονται μέχρι σήμερα στο πάτωμα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες
Διεθνή

«Πέθαναν» τον Ερντογάν

Διασπορά fake news για το πρόσωπο του Τούρκου Προέδρου

Ιρανός ΥΠΕΞ: Εύκολο να αρχίσεις σύρραξη, αδύνατο να την τελειώσεις

Προειδοποιεί τη Δύση έπειτα από τη σύλληψη του υπό βρετανική σημαία δεξαμενόπλοιου

ΗΒ: Η ανάδειξη της νέας ηγεσίας των Συντηρητικών θα φέρει και νέο Πρωθυπουργό

Φαβορί για την πρωθυπουργική θέση θεωρείται ο Μπόρις Τζόνσον

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 13:15DEAL