Ψυχαγωγία

Η ώρα της αλήθειας! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου απαντά αν είναι σε σχέση με τον Snik!

H Hλιάνα Παπαγεωργίου σε σχέση με τον ράπερ Snik...

Το γνωστό μοντέλο απαντά για πρώτη φορά αν είναι μαζί με τον τραγουδιστή, δίνοντας διακριτικά με τον τρόπο της, θετική απάντηση και επιβεβαιώνει τις φήμες για το νέο κεφάλαιο στη ζωή της.

Στις πρώτες φωτογραφίες που ήρθαν στο φως της δημοσιότητας απεικονίζεται να περπατούν σε δρόμο της Αθήνας αγκαλιασμένοι.

Όσοι γνωρίζουν τον Snik λένε ότι πρόκειται για έναν πολλά υποσχόμενο και ταλαντούχο καλλιτέχνη ο οποίος ήδη μετράει σημαντικές συνεργασίες στην καριέρα του αλλά και πολλές επιτυχίες καθώς θεωρείται ιντερνετικό φαινόμενο για τη χώρα μας.

 

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου χαλαρή και άνετη δεν δίστασε να μιλήσει στην κάμερα της εκπομπής «Στη φωλιά των Κου Κου» για την προσωπική της ζωή και παραδέχθηκε πρώτη φορά τη σχέση της με τον ράπερ!

Συγκεκριμένα ανέφερε

 «Δεν έχω δει τις φωτογραφίες με τον Snik, αν είσαι πλάτη ποτέ δεν ξέρεις ποιος είναι. Είμαι σε μία καλή φάση στη ζωή μου, περνάω πάρα πολύ καλά… Μπορούν να συνδυαστούν τα πράγματα αν θέλεις.Είμαι ξεκάθαρη νομίζω. Περνάω πάρα πολύ καλά.

Όπου υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά. Τα φαινόμενα απατούν αλλά όχι στην συγκεκριμένη φωτογραφία.»!

Επόμενο άρθρο

Ο Γιάννης Σπαλιάρας στη Μύκονο για τα γυρίσματα σειράς του Netflix(ΦΩΤΟ)

Η σειρά, οι φωτογραφίες και όλες οι λεπτομέρειες
08/10/2019 - 10:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Full νεανικό το...πολυαναμενόμενο trailer της εκπομπής της

Πως θα ονομάζεται η εκπομπή και πότε θα κάνει πρεμιέρα στην Ελλάδα;
12/08/2020 - 12:29

Ιωάννα Μπέλλα: Τα πρώτα λόγια για τον φημολογούμενο χωρισμό με τον Κύπριο Γιάννη

"Σπάει" τη σιωπή της και απαντά στους δημοσιογράφους
07/08/2020 - 14:09

"Λιώνει" η Φωτεινή Ψυχίδου: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στον Σπύρο Πώρο (ΦΩΤΟ)

Δεν αποφεύγουν πλέον τα αδιάκριτα βλέμματα και “φωνάζουν” τον έρωτά τους
06/08/2020 - 15:22

Ηλιάνα Παπαγεωργίου και Snik μαζί μέχρι και στο...κομμωτήριο για βαφή (ΒΙΝΤΕΟ)

Επισκέφτηκαν μαζί το κομμωτήριο προκείμενου να ανανεώσουν την εμφάνιση τους
04/08/2020 - 13:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι έδειξαν οι έρευνες για τα ατυχήματα με λεωφορεία στους κυπριακούς δρόμους

Υπουργείο Μεταφορών και διαχειρίστρια εταιρεία αναλαμβάνουν εκπαιδεύσεις και σημάνσεις

Στο κελί για έξι μήνες 31χρονος διαρρήκτης που έδρασε εν καιρώ καραντίνας

Παραβίασε τα απαγορευτικά διατάγματα για να εκτελέσει τα παράνομα σχέδια του

Καταγγέλλει "δύο μέτρα και δύο σταθμά" για τον κορωνοϊό ο Δήμαρχος Λεμεσού (VID)

Άδικη και χωρίς ιδιαίτερο λόγο η στοχοποιήση της πόλης, που έφερε πλήγμα στον τουρισμό
Ελλάδα

Σε εξέλιξη πυρκαγιές σε Χανιά και Χίο

Επίγεια και εναέρια μέσα κατάσβεσης

Εκτάκτως στη Θεσσαλονίκη ο Τσιόδρας μετά την "έκρηξη" κρουσμάτων κορωνοϊού

Συναγερμός μετά τον εντοπισμό 34 κρουσμάτων σε οίκο ευγηρίας

Τουρκικό crash test για τις "κόκκινες γραμμές" της Ελλάδας στο Αιγαίο (ΧΑΡΤΗΣ)

Τι δείχνει η ρότα του "Oruc Reis" και ποιές πληροφορίες καταγράφουν τα ελληνικά πολεμικά
Διεθνή

Χουλουσί Ακάρ: Επίλυση των διαφορών με την Ελλάδα μέσω διαλόγου

«Κάθε σταγόνα είναι πολύτιμη» διαμηνύει ο Τούρκος Υπουργός Άμυνας

Συναγερμός στη Σκωτία μετά από εκτροχιασμό τρένου (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναφορές για τραυματίες, με τις υπηρεσίες έκτακτης ανάγκης να σπεύδουν στη σκηνή

"Ο Λίβανος έχει επαρκείς ποσότητες σε αλεύρι για τέσσερις μήνες"

Έκθεση των Ηνωμένων Εθνών ανέφερε χθες ότι ο Λίβανος έχει προμήθειες μόλις για 6 εβδομάδες

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/08/2020 - 16:30ΜΗ ΜΑΣΑΣ