Ψυχαγωγία

Η ώρα της αλήθειας! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου απαντά αν είναι σε σχέση με τον Snik!

H Hλιάνα Παπαγεωργίου σε σχέση με τον ράπερ Snik...

Το γνωστό μοντέλο απαντά για πρώτη φορά αν είναι μαζί με τον τραγουδιστή, δίνοντας διακριτικά με τον τρόπο της, θετική απάντηση και επιβεβαιώνει τις φήμες για το νέο κεφάλαιο στη ζωή της.

Στις πρώτες φωτογραφίες που ήρθαν στο φως της δημοσιότητας απεικονίζεται να περπατούν σε δρόμο της Αθήνας αγκαλιασμένοι.

Όσοι γνωρίζουν τον Snik λένε ότι πρόκειται για έναν πολλά υποσχόμενο και ταλαντούχο καλλιτέχνη ο οποίος ήδη μετράει σημαντικές συνεργασίες στην καριέρα του αλλά και πολλές επιτυχίες καθώς θεωρείται ιντερνετικό φαινόμενο για τη χώρα μας.

 

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου χαλαρή και άνετη δεν δίστασε να μιλήσει στην κάμερα της εκπομπής «Στη φωλιά των Κου Κου» για την προσωπική της ζωή και παραδέχθηκε πρώτη φορά τη σχέση της με τον ράπερ!

Συγκεκριμένα ανέφερε

 «Δεν έχω δει τις φωτογραφίες με τον Snik, αν είσαι πλάτη ποτέ δεν ξέρεις ποιος είναι. Είμαι σε μία καλή φάση στη ζωή μου, περνάω πάρα πολύ καλά… Μπορούν να συνδυαστούν τα πράγματα αν θέλεις.Είμαι ξεκάθαρη νομίζω. Περνάω πάρα πολύ καλά.

Όπου υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά. Τα φαινόμενα απατούν αλλά όχι στην συγκεκριμένη φωτογραφία.»!

Επόμενο άρθρο

Ο Γιάννης Σπαλιάρας στη Μύκονο για τα γυρίσματα σειράς του Netflix(ΦΩΤΟ)

Η σειρά, οι φωτογραφίες και όλες οι λεπτομέρειες
08/10/2019 - 10:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ράνια Κωστάκη - Γιώργος Αγγελόπουλος: Τι τρέχει ανάμεσά τους;

Οι λεπτομέρειες που "πρόδωσαν" την σχέση τους και το...κοινό επαγγελματικό βήμα
15/01/2020 - 13:11

Κορομηλά - Μπάρμπα: "Πόλεμος" χωρίς τέλος και οι...δηλώσεις "φωτιά" (ΦΩΤΟ)

Τηλεοπτική μάχη ανάμεσα στις δυο - Διαδοχικές δηλώσεις που θα συζητηθούν
08/01/2020 - 11:27

Η απάντηση... respect του Μανέ για το σπασμένο του κινητό

Ο αστέρας της Λίβερπουλ έκανε τους επικριτές του να... σωπάσουν
06/01/2020 - 17:20

Mάριος Πρίαμος: Ερωτεύτηκε και αυτή είναι η...κούκλα σύντροφος του (ΦΩΤΟ)

Το κορίτσι που τον έκανε να απαρνηθεί την εργένικη ζωή και η κοινή φωτογραφία στην Ελβετία
06/01/2020 - 13:04

"H Hλιάνα Παπαγεωργίου είναι...έγκυος"-Οι φήμες και όλη η αλήθεια για πρώτη φορά

Ο έρωτας με τον Snik και τα δημοσιεύματα για το επόμενο βήμα στη σχέση τους
05/01/2020 - 15:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 44χρονο που προσπάθησε να κλέψει όχημα και έφτυσε Αστυνομικούς

Τέθηκε υπό κράτηση και για το αδίκημα της μέθης και της αντίστασης κατά τη νόμιμη σύλληψη

Άφαντος παραμένει ο δράστης του στυγερού εγκλήματος στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελέγχθηκε διαμέρισμα στην Κάτω Πάφο μετά από πληροφορίες

Τροχαία σύγκρουση με τρία οχήματα στη Λευκωσία

Τι αναφέρουν οι μέχρι τώρα πληροφορίες
Ελλάδα

ΥΠΕΞ Ελλάδας: «Έλαβα διαβεβαίωση ότι η Ε.Ε. θεωρεί παράνομα τα Μνημόνια»

Ο Ν. Δένδιας εξέφρασε την ενόχληση της ελληνικής πλευράς για μη συμμετοχή στο Βερολίνο

Το "ευχαριστώ" Χαφτάρ σε Μητσοτάκη και Δένδια μετά τη Διάσκεψη του Βερολίνου

"Η διπλωματική παρουσία τους ήταν συντριπτικά ευεργετική για τον λαό της Λιβύης"

Θετικές οι πρώτες αντιδράσεις από την Αθήνα για το αποτέλεσμα της Διάσκεψης

«Είναι επίσης θετική η δέσμευση όλων των συμμετεχόντων για τήρηση του εμπάργκο όπλων»
Διεθνή

Τουλάχιστον σαράντα νεκροί από βομβαρδισμούς στο Χαλέπι και την Ιντλίμπ

Οκταμελής οικογένεια με έξι παιδιά ξεκληρίστηκε στο χωριό Κφαρ Ταάλ του Χαλεπιού

Στους εννέα οι νεκροί από το νέο κοροναϊό στην Κίνα

Διαπιστώθηκαν τα πρώτα κρούσματα και στις ΗΠΑ

Έγινε η αρχή της ιστορικής δίκης του Τραμπ, χωρίς τον Τραμπ

Οι ισχυρισμοί των συνηγόρων του Προέδρου των ΗΠΑ και η διαδικασία που θα ακολουθηθεί

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/01/2020 - 10:15ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ