Ψυχαγωγία

Η ώρα της αλήθειας! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου απαντά αν είναι σε σχέση με τον Snik!

H Hλιάνα Παπαγεωργίου σε σχέση με τον ράπερ Snik...

Το γνωστό μοντέλο απαντά για πρώτη φορά αν είναι μαζί με τον τραγουδιστή, δίνοντας διακριτικά με τον τρόπο της, θετική απάντηση και επιβεβαιώνει τις φήμες για το νέο κεφάλαιο στη ζωή της.

Στις πρώτες φωτογραφίες που ήρθαν στο φως της δημοσιότητας απεικονίζεται να περπατούν σε δρόμο της Αθήνας αγκαλιασμένοι.

Όσοι γνωρίζουν τον Snik λένε ότι πρόκειται για έναν πολλά υποσχόμενο και ταλαντούχο καλλιτέχνη ο οποίος ήδη μετράει σημαντικές συνεργασίες στην καριέρα του αλλά και πολλές επιτυχίες καθώς θεωρείται ιντερνετικό φαινόμενο για τη χώρα μας.

 

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου χαλαρή και άνετη δεν δίστασε να μιλήσει στην κάμερα της εκπομπής «Στη φωλιά των Κου Κου» για την προσωπική της ζωή και παραδέχθηκε πρώτη φορά τη σχέση της με τον ράπερ!

Συγκεκριμένα ανέφερε

 «Δεν έχω δει τις φωτογραφίες με τον Snik, αν είσαι πλάτη ποτέ δεν ξέρεις ποιος είναι. Είμαι σε μία καλή φάση στη ζωή μου, περνάω πάρα πολύ καλά… Μπορούν να συνδυαστούν τα πράγματα αν θέλεις.Είμαι ξεκάθαρη νομίζω. Περνάω πάρα πολύ καλά.

Όπου υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά. Τα φαινόμενα απατούν αλλά όχι στην συγκεκριμένη φωτογραφία.»!

Επόμενο άρθρο

Ο Γιάννης Σπαλιάρας στη Μύκονο για τα γυρίσματα σειράς του Netflix(ΦΩΤΟ)

Η σειρά, οι φωτογραφίες και όλες οι λεπτομέρειες
08/10/2019 - 10:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Snik:"Δεν έχω τελειώσει το Λύκειο" - Το μήνυμα που στέλνει... (ΦΩΤΟ)

Αίσθηση προκάλεσε η αποκάλυψή ότι δεν έχει ολοκληρώσει τη δευτεροβάθμια εκπαίδευση
15/11/2019 - 10:47

Snik: Η πρώτη δημόσια αναφορά στην προσωπική του ζωή: "Είμαι πολύ χαρούμενος"

Δείτε τι δήλωσε για τη σχέση του με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου
14/11/2019 - 09:21

Ηλιάνα Παπαγεωργίου-Snik: Ταξίδι στο Μιλάνο! (ΦΩΤΟ)

Ο ραπερ ακολουθεί παντού την αγαπημένη του
12/11/2019 - 12:51

Ξανά ερωτευμένος ο Χρήστος Μάστορας: Η 25χρονη που του έκλεψε την καρδιά!

Όλες οι λεπτομέρειες για τη νέα σχέση του τραγουδιστή
10/11/2019 - 17:33

Ηλιάνα Παπαγεωργίου-Snik: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους!

Η σχέση τους πάει από το καλό στο καλύτερο
10/11/2019 - 13:50

Επανέρχεται ο ΑΠΟΕΛ κατά Ομόνοιας: «Μπορούμε να μιλήσουμε για ότι θέλετε»

Απάντηση των «γαλαζοκιτρίνων» στην τοποθέτηση των «πρασίνων»
09/11/2019 - 21:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοί είναι οι κλειστοί δρόμοι λόγω του 3ου Radisson Blu Διεθνή Μαραθώνιου

Ποιες οδικές αρτηρίες επηρεάζονται και οι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις

Τρέχει στον Μαραθώνιο στη Λάρνακα με μια...γλάστρα στο κεφάλι (ΦΩΤΟ)

Ο γηραιότερος δρομέας που τρέχει στον 3ο Radisson Blu Διεθνή Μαραθώνιο Λάρνακας

Πέραν των εννέα χιλιάδων δρομέων στον 3ο Radisson Blu Διεθνή Μαραθώνιο Λάρνακας

Μεταξύ των δρομέων ο διάσημος Μαραθωνοδρόμος Moshe Lederfen από το Ισραήλ
Ελλάδα

Βρέφος 9 μηνών ξεψύχησε μετά από αφυδάτωση

Εκπέμπουν σήμα SOS για την υγεία των παιδιών οι "Γιατροί Χωρίς Σύνορα"

"Αστακός" η Αθήνα για τη μεγάλη πορεία για το Πολυτεχνείο

Πέντε χιλιάδες αστυνομικοί, μέλη της Αντιτρομοκρατικής και drones για την επέτειο

"Εδώ Πολυτεχνείο...": 46 χρόνια από την αιματοβαμμένη 17 Νοέμβρη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Όταν οι φοιτητές εξεγέρθηκαν κατά της Χούντας και το τανκ απάντησε με βία και θάνατο
Διεθνή

Έλυσε τη σιωπή του για τη σχέση του με τον Τζέφρι Έπσταϊν ο πρίγκιπας Άντριου

Απάντησε για πρώτη φορά και για τους ισχυρισμούς που τον βαραίνουν

Το who is who του Ισραηλινού πρώην κατασκόπου Ταλ Ντίλιαν (BINTEO)

Είμαστε με τους “καλούς”, λέει ισχυριζόμενος ότι παρακολουθούν εγκληματίες και τρομοκράτες

Τουρκία:Πήραμε τους S-400 για να τους χρησιμοποιήσουμε, όχι για να τους αφήσουμε

Όσα δήλωσε ο επικεφαλής της Διεύθυνσης Αμυντικής Βιομηχανίας για τα πυραυλικά συστήματα

tv news

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 17/11/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ