Ψυχαγωγία

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους βρίσκεται εκτός της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" σχεδόν τρεις μήνες, με  το τηλεοπτικό κοινό ήδη να αδημονεί για την επιστροφή της.

Κάποιες στιγμές την έχουμε παρακολουθήσει μέσω τηλεφωνικών παρεμβάσεων και μικρής διάρκειας σύνδεσης, όμως ήρθε η ώρα να επιστρέψει στο ρόλο της παρουσιάστριας έστω και για λίγο.

΄κλμ,

Η Χριστιάνα όπως αποκάλυψε η Ιωάννα Λαμπροπούλου επιστρέφει την Πέμπτη 11 Ιουλίου στις 15.30 μέσα από την εκπομπή της, καθώς θα πάρει συνέντευξη στον Αντώνη Ρέμο.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Επόμενο άρθρο

Αντώνης Ρέμος - UB40:Δείτε πλάνα από την κοινή εμφάνιση τους σε συναυλία(ΒΙΝΤΕΟ)

Ραντεβού 12 Ιουλίου στη Λεμεσό για το μουσικό γεγονός της χρονιάς
10/07/2019 - 20:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η φωτογραφία με την Μελίνα και τα τρυφερά λόγια (ΦΩΤΟ)

"Τα λόγια είναι πολύ φτώχα για να περιγράψουν τόση αγάπη..."
16/08/2019 - 10:54

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα επιστρέφει μέσα από ένα ...παραμύθι (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage από το τρέιλερ της σειράς και το παιδικό δωμάτιο
09/08/2019 - 22:10

H Yβόννη Μπόσνιακ μοιράζεται για...πρώτη φορά φωτογραφία της κόρης της(ΦΩΤΟ)

Η κορούλα του Αντώνη Ρέμου και της Υβόννης Μπόσνιακ ποζάρει στον φακό της μητέρας της
08/08/2019 - 15:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους "τσάκωσαν" με εννέα κιλά κοκαΐνης, λίγο πριν τη διαθέσουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρεις για τα εννιά κιλά και σε 44χρονο για 5,5 κιλά κάνναβης

Άλλος ένας νεκρός στην Κύπρο από τον ιό του Δυτικού Νείλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία στο Υπουργείο Υγείας που εξετάζει πρακτικές άλλων χωρών

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Εκτελείται ο "δολοφόνος του I-95", ο serial killer ομοφυλοφίλων

Εγκατέλειπε τα πτώματα των θυμάτων του σε έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο

"Η Βραζιλία δεν μπορεί οικονομικά να καταπολεμήσει τις πυρκαγιές του Αμαζονίου"

Η απάντηση του Βραζιλιάνου Προέδρου για το ποιον θεωρεί υπεύθυνο για τις πυρκαγιές

Ο Μπόρις Τζόνσον στο γαλλικό προεδρικό μέγαρο...σαν στο σπίτι του

Άπλωσε το πόδι στο τραπεζάκι κατά τη διάρκεια της κατ΄ιδίαν συνάντησης του με τον Μακρόν

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ