Ψυχαγωγία

Η rap εκδοχή της "Τηλλυρκώτισσας" από τον... Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Πατσαλίδης δίνει μια ξεχωριστή εκδοχή για το κυπριακό τραγούδι!

Ο γνωστός stand - up comedian επέλεξε για το Σαββατιάτικο πρωινό του να περάσει παρέα με τον αδερφό του, Αντρέα Πατσαλίδη και με την βοήθεια του αδερφού του, που είναι dj, έδωσαν μια διαφορετική... ραπ εκδοχή στην"Τηλλυρκώτισσα". 

Δείτε το στιγμιότυπο που ανάρτησε ο Λούης στον λογαριασμό του στο Instagram: 

Επόμενο άρθρο

Δανάη Παππά: Όσα αποκάλυψε για το τέλος του "Τατουάζ"!

Όσα δήλωσε η νεαρή ηθοποιός για τα συναίσθηματα της και τις εξελίξεις της σειράς
20/04/2019 - 11:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σαρώνει ο Λούης στην Ελλάδα! Τώρα και στο..."ΦεστιβάΛ Κωμωδίας" της Θεσσαλονίκης

Τρένο δίχως φρένο ο γνωστός stand up comedian στην Ελλάδα
21/05/2019 - 19:57

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει την Λίτσα Πατέρα για...πόλεμο στην Κύπρο

"Ήρθε να μας πει ότι στις 2 Ιούλη θα μας πιάσουν οι Τούρκοι;"
18/05/2019 - 13:23

Ο ALPHA Κύπρου ανανέωσε την επιτυχημένη συνεργασία του με τον Λούη Πατσαλίδη!

Ο αγαπημένος stand up comedian υπόσχεται περισσότερη και πιο καυστική σάτιρα
13/05/2019 - 15:52

Οι τρυφερές ευχές του Λούη Πατσαλίδη στην Αστέρω για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές του stand up comedian στην... "κοτζιακαρούα" του
10/05/2019 - 12:55

Η Έλενα Παπαρίζου στο... "Λούης Night Show" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα XXL μουσικό επεισόδιο με Έλενα Παπαρίζου και Γιάννη Σαββιδάκη την Παρασκευή 10 Μαΐου
08/05/2019 - 16:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανεβαίνει ο υδράργυρος: Αναμένονται 40άρια για σήμερα

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας

Κλειστό τμήμα της λεωφόρου Μακαρίου Γ στη Λεμεσό λόγω πανηγυρισμών

Καλούνται οι διερχόμενοι οδηγοί να συμμορφώνονται με τα σήματα τροχαίας

Σε πέντε περιπτώσεις πυρκαγιών κλήθηκε η Πυροσβεστική στην Πάφο

Τα αίτια της πρόκλησης των πυρκαγιών διερευνά η πυροσβεστική υπηρεσία Πάφου
Ελλάδα

O λογαριασμός 836 ευρώ σε εστιατόριο στη Μύκονο που έχει γίνει viral (ΦΩΤΟ)

Άναυδοι έμειναν οι πελάτες που δεν γνώριζαν τις τιμές του καταλόγου

Έλληνες κρατούμενοι είχαν καταπιεί 121 σακουλάκια κάνναβης

Οι δυο κρατούμενοι παρέμειναν στο Νοσοκομείο ώσπου να αποβάλλουν τα σφαιρίδια

Η απάντηση του Ελληνικού ΥΠΕΞ στην Τουρκία για τη Γενοκτονία Ποντίων

"Ακόμη μια αδόκιμη προσπάθεια παραποίησης της ιστορίας"
Διεθνή

Νέα σαφής προειδοποίηση των ΗΠΑ προς την Τουρκία για τους S-400 

Ερντογάν και Τραμπ ενδέχεται να συναντηθούν σύντομα, δηλώνει Τούρκος αξιωματούχος 

Τοξικό φύκι αποδεκατίζει εκατομμύρια σολομούς εκτροφής στη Νορβηγία

"Η εξάπλωση είναι ταχύτατη γύρω από την ακτή της βόρειας Νορβηγίας και δεν σταματάει"

Γερμανία: Η Τουρκία να σκεφθεί καλά προτού αγοράσει τους S-400 από τη Ρωσία

Τι δήλωσε ο εκπρόσωπος της Καγκελαρίας Στέφεν Ζάιμπερτ

tv news

Ο Ορφέας αφήνει πίσω του ένα ακόμα θύμα, οδηγώντας τον Σέκερη σε απόγνωση...

Ο Στέφανος απολύει τη Νίκη από το μαγαζί του... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/05/2019 - 09:30DEAL