Ψυχαγωγία

Η Ριάνα κινείται νομικά εναντίον του... πατέρα της!

Μήνυση κατά του πατέρα της κατέθεσε η Ριάνα. Η ποπ σταρ κινείται νομικά εναντίον του πατέρα της ο οποίος εκμεταλλεύεται με δόλιους τρόπους την  φήμη της κόρης του για να προωθήσει την επιχείρηση του,  την Fenty Entertainment.

Το The Blast έχει στην κατοχή του δικαστικά έγγραφα όπου η τραγουδίστρια ισχυρίζεται ότι ο πατέρας της , Ρόναλντ προσπαθεί να εκμεταλλευτεί την φήμη της του και μαζί με τον συναίτερο του, υποδύονται τον μάνατζερ της.  Παρά το γεγονός πως δεν έχει κανένα δικαίωμα να ενεργεί για λογαριασμό της κόρης του, ο Ρόναλντ λέγεται ότι της έχει κλείσει μια περιοδεία 15 εκατομμυρίων δολαρίων στην Λατινική Αμερική και δύο συναυλίες, στο Staples Center στο Λος Άντζελες και στην T-Mobile Arena στο Λας Βέγκας για 400.000 δολάρια.

H εταιρεία τους δημιουργήθηκε το 2017, λίγο μετά την παγκόσμια επιτυχία της Rihanna με την σειρά καλλυντικών και εσωρούχων, Fenty Beauty και Savage x Fenty, αντίστοιχα. Η Ριάνα ζητά αποζημίωση από τον πατέρα της και ένα περιοριστικό ένταλμα για την επιχείρησή του. 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Φουρέιρα πραγματοποίησε την ευχή της 12χρονης Κατερίνας! (ΦΩΤΟ)

Η κίνηση της τραγουδίστριας που συγκίνησε...
16/01/2019 - 12:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ένα μουσείο... αφιερωμένο στη Ριάνα!

Η πρωθυπουργός των Μπαρμπέιντος σχεδιάζει ένα μουσείο αφιερωμένο στην τραγουδίστρια
01/08/2019 - 17:04

Άναυδη η Ριάνα: Βρήκε τη σωσία της και είναι μόλις εννέα ετών! (ΦΩΤΟ)

Το σχόλιο της γνωστής τραγουδίστριας όταν αντίκρισε την φωτογραφία της μικρής
24/07/2019 - 15:05

Η Ριάνα είναι η πλουσιότερη τραγουδίστρια στον κόσμο!

"Αφήνει" πίσω της Μαντόνα, Σελίν Ντιόν και Μπιγιονσέ
05/06/2019 - 08:45

Οι συγκλονιστικές μαρτυρίες διάσημων γυναικών που έπεσαν θύματα βίας

Έσπασαν τη σιωπή τους, άνοιξαν την καρδιά τους και έστειλαν το δικό τους μήνυμα...
25/11/2018 - 15:10

Ριάνα:Διαγράψτε το Snapchat τώρα! -Το "συγνώμη" της εφαρμογής και η κόντρα(ΦΩΤΟ)

Όλο το παρασκήνιο και η διαμάχη για ένα "χαστούκι"
16/03/2018 - 11:31

Βαρύ πένθος για την Ριάνα - Πιστολέρο σκότωσε εν ψυχρώ τον ξάδερφό της (ΦΩΤΟ)

Θα σε αγαπώ για πάντα - Δεν μπορώ να πιστέψω πως το προηγούμενο βράδυ σε κρατούσα αγκαλιά
28/12/2017 - 10:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις

Ήξερε η ΠΑΣΥΚΙ για την μη προσέλευση γιατρών στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Πλήρης κάλυψη της συντεχνίας στους δύο εναπομέιναντες γιατρούς στο νοσηλευτήριο
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 25/08/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ