Ψυχαγωγία

Η Σακίρα αποκαλύπτει γιατί δεν θα παντρευτεί...ποτέ τον Ζεράρ Πικέ

Η Σακίρα ετοιμάζεται πυρετωδώς για την πολυαναμενόμενη εμφάνισή της στο Superbowl μαζί με τη Τζένιφερ Λόπεζ. Η τραγουδίστρια από την Κολομβία θα ανέβει στη σκηνή του Miami Hard Rock Stadium, στις 2 Φεβρουαρίου και θέλει να είναι σε άψογη φόρμα.

Σε βίντεο που αναρτά στα social media, φαίνεται να γυμνάζεται σκληρά με την προσωπική γυμνάστρια της, Anna Kaiser, η οποία της έχει επιβάλλει διάφορους περιορισμούς, όπως το να μην ασχολείται καθόλου με το κινητό της τηλέφωνο, κατά τη διάρκεια του μαθήματος.

«Η δασκάλα δεν με αφήνει να ανοίξω το κινητό μου μέχρι να τελειώσω τη γυμναστική μου», ακούγεται να λέει στο βίντεο. Και προσθέτει: «Ούτε ο σύζυγός μου δεν με βρίσκει».

Παρά το γεγονός ότι αποκαλεί σύζυγο τον Ζεράρ Πικέ, η Σακίρα σε πρόσφατη συνέντευξή της αποκάλυψε ότι δεν σκοπεύει να παντρευτεί τον αγαπημένο της με τον οποίο έχουν αποκτήσει μαζί δύο γιους, τον Σάσα και Μίλαν.

«Για να σας πω την αλήθεια, ο γάμος με φρικάρει. Δεν θέλω να με δει ως τη σύζυγό του. Θέλω να με βλέπει ως την ερωμένη του, το κορίτσι του. Θέλω να τον κρατήσω σε εγρήγορση. Θέλω να πιστεύσει ότι όλα είναι πιθανά να συμβούν και όλα εξαρτώνται από τη συμπεριφορά του».

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

H Αριστοτέλους αποκαλύπτει...πόσα χρήματα έπαιρνε στη τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι "παχουλοί" μισθοί τηλεοπτικών συμβολαίων και τα...εξωπραγματικά ποσά
27/01/2020 - 15:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λαμπροπούλου - Σταύρου: Αυτή θα είναι η κουμπάρα που θα τους παντρέψει (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε το ίδιο το πρόσωπο για το ευχάριστο γεγονός - Όλες οι λεπτομέρειες
26/02/2020 - 17:26

Στο κλάσικο με Πικέ η Μπαρσελόνα

Λήγει, όπως φαίνεται, ο συναγερμός με τον Ζεράρ Πικέ στη Μπαρσελόνα
26/02/2020 - 15:25

"H Bασίλισσα Τσιακκίρα τζαι ο Πικέττος" στο...Καρναβάλι της Πέγειας (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε λάτιν ρυθμούς και ο Δήμαρχος που πήρε τον ρόλο του ποδοσφαιριστή και ξεσάλωσε
23/02/2020 - 18:39

Σακίρα και Πικέ προσκλήθηκαν και επίσημα στο καρναβάλι Πέγειας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε ο Δήμαρχος στον ALPHA για την παρουσία τους στην καρναβαλική παρέλαση
20/02/2020 - 21:48

Πανευρωπαϊκή πρωτιά της Κύπρου για τους...γάμους

Πόσοι γάμοι τελούνται στο νησί μας σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη
14/02/2020 - 12:28

Παντρεύονται Χατζίδου - Παύλου: Όλες οι λεπτομέρειες του θρησκευτικού γάμου τους

Αποκαλύφθηκε η ημερομηνία, ο χώρος όπου θα διεξαχθεί η τελετή και το...νυφικό
06/02/2020 - 14:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αν φορούσε ζώνη ασφαλείας, η γιαγιά Μαρθα σήμερα ίσως να ζούσε... (ΒΙΝΤΕΟ)

Δίνει μάχη για να κρατηθεί στη ζωή ο σύζυγος της άτυχης 80χρονης που "εσβησε" στην άσφαλτο

Η εξοχική κατοικία του ΠτΔ χώρος καραντίνας για τον κορωνοϊό (ΒΙΝΤΕΟ)

Αύριο τελικές αποφάσεις για τις κυβερνητικές κατοικίες που πρότεινε το Υπουργικό

Μαρτυρία Κύπριου φοιτητή: Εξαντλήθηκαν οι μάσκες στη Θεσσαλονίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναστάτωση προκάλεσε στην ελληνική συμπρωτεύουσα το πρώτο κρούσμα κορωνοϊού
Ελλάδα

Το παιδί της 38χρονης το δεύτερο θετικό κρούσμα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Σε συναγερμό οι αρχές στη Θεσσαλονίκη για εξέταση όλων όσων ήρθαν σε επαφή μαζί της

Ο Παναγιώτης - Ραφαήλ επιστρέφει στην Ελλάδα ως Σούπερμαν

Η υγεία του μικρού μαχητή βελτιώνεται μέρα με τη μέρα

Η επόμενη μέρα στη Θεσσαλονίκη μετά το πρώτο επιβεβαιωμένο κρούσμα κορωνοϊού

Σε καλή ψυχολογική κατάσταση και με ήπια συμπτώματα η 38χρονη στο ΑΧΕΠΑ
Διεθνή

Δεύτερη μέρα διαπραγματεύσεων Τουρκίας και Ρωσίας για τη Συρία

Η συριακή αντιπολίτευση ανακατέλαβε τη Σερακέμπ όπως μεταδίδουν τα τουρκικά Μέσα

Ο «χάρτης» του κορωνοϊού στην Ευρώπη

Οι θάνατοι και τα επιβεβαιωμένα κρούσματα ανά χώρα

Μακελειό με έξι νεκρούς σε ζυθοποιία στο Μιλγουόκι

Υπάλληλος που μόλις είχε απολυθεί άνοιξε πυρ

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 27/02/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ