Ψυχαγωγία

Η Σακίρα αποκαλύπτει γιατί δεν θα παντρευτεί...ποτέ τον Ζεράρ Πικέ

Η Σακίρα ετοιμάζεται πυρετωδώς για την πολυαναμενόμενη εμφάνισή της στο Superbowl μαζί με τη Τζένιφερ Λόπεζ. Η τραγουδίστρια από την Κολομβία θα ανέβει στη σκηνή του Miami Hard Rock Stadium, στις 2 Φεβρουαρίου και θέλει να είναι σε άψογη φόρμα.

Σε βίντεο που αναρτά στα social media, φαίνεται να γυμνάζεται σκληρά με την προσωπική γυμνάστρια της, Anna Kaiser, η οποία της έχει επιβάλλει διάφορους περιορισμούς, όπως το να μην ασχολείται καθόλου με το κινητό της τηλέφωνο, κατά τη διάρκεια του μαθήματος.

«Η δασκάλα δεν με αφήνει να ανοίξω το κινητό μου μέχρι να τελειώσω τη γυμναστική μου», ακούγεται να λέει στο βίντεο. Και προσθέτει: «Ούτε ο σύζυγός μου δεν με βρίσκει».

Παρά το γεγονός ότι αποκαλεί σύζυγο τον Ζεράρ Πικέ, η Σακίρα σε πρόσφατη συνέντευξή της αποκάλυψε ότι δεν σκοπεύει να παντρευτεί τον αγαπημένο της με τον οποίο έχουν αποκτήσει μαζί δύο γιους, τον Σάσα και Μίλαν.

«Για να σας πω την αλήθεια, ο γάμος με φρικάρει. Δεν θέλω να με δει ως τη σύζυγό του. Θέλω να με βλέπει ως την ερωμένη του, το κορίτσι του. Θέλω να τον κρατήσω σε εγρήγορση. Θέλω να πιστεύσει ότι όλα είναι πιθανά να συμβούν και όλα εξαρτώνται από τη συμπεριφορά του».

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

H Αριστοτέλους αποκαλύπτει...πόσα χρήματα έπαιρνε στη τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι "παχουλοί" μισθοί τηλεοπτικών συμβολαίων και τα...εξωπραγματικά ποσά
27/01/2020 - 15:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ανδρεάνα Φραγκούδη ανέβαλε τον γάμο της...1 μήνα πριν (ΦΩΤΟ)

Το αποκάλυψε μετά το bachelorette στην Μύκονο
06/08/2020 - 10:44

Η Στέλλα Δημητρίου παντρεύεται! Είπε το μεγάλο "ναι" στον σύντροφό της (ΦΩΤΟ)

Τα ευχάριστα νέα αποκάλυψε ο φίλος της Χάρης Σιανίδης
28/07/2020 - 13:05

Ο Γιώργος Μαυρίδης παντρεύεται! Έκανε πρόταση γάμου στην σύντροφό του (BINTEO)

Η τρυφερή ανάρτηση που έκανε η μέλλουσα νυφούλα
28/07/2020 - 11:01

Παναγιώτης Θεόφιλος: H ονειρεμένη πρόταση γάμου σε...Κύπρια τραγουδίστρια (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και το εντυπωσιακό μονόπετρο
26/07/2020 - 14:11

Αυτός είναι ο λόγος που η Καμίλα δεν φορούσε...τιάρα στον γάμο της με τον Κάρολο

Η Δούκισσα της Κορνουάλης προτίμησε να φορέσει ένα εντυπωσιακό καπέλο για την τελετή
25/07/2020 - 14:12

Κάλια Ελευθερίου:Η απάντηση αν είναι "γλάστρα" και η πίεση που δέχεται για γάμο

Αποκάλυψε ποια ήταν εκπομπή ήταν προσωπική αποτυχία
22/07/2020 - 18:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Έσβησε" ο διεθνώς καταξιωμένος Κύπριος χορογράφος Λάμπρος Λάμπρου

Θλίψη στο παγκύπριο για έναν εκ των πρωτοπόρων της τέχνης του χορού στην Κύπρο

Κωστρίκης: Τα νέα μέτρα όπως εφαρμόζονται στη Λεμεσό πρέπει να γίνουν παγκύπρια

Τι αναφέρει το μέλος της Επιστημονικής Ομάδας για τα κρούσματα των τελευταίων ημερών

Νέα ανακοίνωση του ξενοδοχείου στον Πρωταρά όπου είχαν εντοπιστεί 4 κρούσματα

Τα μέλη του προσωπικού υποβλήθηκαν εκ νέου σε εξέταση
Ελλάδα

Μακραίνει η θλιβερή λίστα στην Εύβοια: Στους 8 οι νεκροί της φονικής θεομηνίας

Σε εξέλιξη διαδικασία ταυτοποίησής του άνδρα που εντοπίστηκε

LIVE: Σε συναγερμό πολιτική και στρατιωτική ηγεσία της Ελλάδος για το Oruc Reis

Σε πλήρη ετοιμότητα βρίσκονται οι ελληνικές Ένοπλες Δυνάμεις μετά τις νέες προκλήσεις

Νέα μέτρα ενεργοποιεί το ρεκόρ κρουσμάτων κορωνοϊού στην Ελλάδα

Τί αναμένεται να ανακοινώσουν οι αρμόδιοι για αναχαίτιση της αναζωπύρωσης της πανδημίας
Διεθνή

Υπό τους ήχους εμβατηρίων έβαλαν πλώρη το "Oruc Reis" και τουρκικά πολεμικά

Προκλητικά βίντεο από το τουρκικό ΥΠΑΜ για την κάθοδο του ωκεανογραφικού σε ελληνικά νερά

Τρίτη παραίτηση στη "σκιά" της φονικής έκρηξης στη Βηρυτό

Υπέβαλε την παραίτησή της η Υπουργός Δικαιοσύνης του Λιβάνου

"Ας συνεχίσουμε να προχωράμε" και βαδίζει προς την επανεκλογή η Τζασίντα Άρντερν

Τα έχει όλα υπό έλεγχο και άρχισε την εκλογική εκστρατεία για τις εκλογές του Σεπτεμβρίου

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/08/2020 - 16:30ΜΗ ΜΑΣΑΣ