Ψυχαγωγία

Η Σάσα Μπάστα βγήκε από το μαιευτήριο μαζί με την κορούλα της! (ΦΩΤΟ)

Το πρωί της περασμένης Τετάρτης η Σάσα Μπάστα έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδάκι, ένα υγιέστατο κοριτσάκι. 

Η τραγουδίστρια έφυγε από το μαιευτήριο, το πρωί του Σαββάτου,  έχοντας στην αγκαλιά την κόρη της με την χαρά και την ευτυχία να είνια ζωγραφισμένη στο πρόσωπο της. Η Σάσα Μπάστα στην έξοδο του μαιευτηρίου πόζαρε μαζί με τον σύζυγο της  και δεν μπορούσαν να κρύωουν τη χαρά τους. 

Δείτε φωτογραφίες από την έξοδο του ζευγαριού με τη νεογέννητη κόρη τους: 

σασα

 

σασα

 

Επόμενο άρθρο

"Για πάντα εδώ"... αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του σπουδαίου μουσικοσυνθέτη απόψε στον Alpha Κύπρου
20/01/2019 - 11:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θέμος Αναστασιάδης: Έτσι τον αποχαιρέτησαν φίλοι και συνεργάτες (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν στο άκουσμα μετά τον θάνατο του
23/01/2019 - 09:15

Σάσα Μπάστα: Η συγκλονιστική φωτογραφία του νεογέννητου μωρού της (ΦΩΤΟ)

Το πρώτο στιγμιότυπο που δημοσίευσε από το μαιευτήριο...
18/01/2019 - 09:46

Baby boom! Γέννησε η Σάσα Μπάστα!

Μανούλα για πρώτη φορά έγινε η τραγουδίστρια - Όλες οι λεπτομέρειες
16/01/2019 - 11:20

Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της Σάσας Μπάστα.... (ΦΩΤΟ)

Τον ψάχνουν όλοι... Τον έχει παντρευτεί ήδη δυο φορές:
07/11/2018 - 11:26

Η Σάσα Μπάστα είναι... έγκυος - Όλες οι λεπτομέρειες!

Η αποκάλυψη on air, πόσο μήνων είναι και το φύλο του μωρού
05/11/2018 - 11:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανώτερος αξιωματικός κατηγορείται για απειλές και εκβιασμούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Aποκαλυπτικό ρεπορτάζ - Έκθεση γεγονότων ζήτησε ο Αρχηγός της Αστυνομίας

Υπόθεση Ουζόχο: Στο μικροσκόπιο των αρχών οι δηλώσεις Μιχαηλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Την πύλη του Αρχηγείου πέρασε σήμερα ο Πρόεδρος της Ανόρθωσης Ανδρέας Παντελή

Πολυβίου: "Ανόητα τα σχόλια Γενικού Εισαγγελέα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Στα άκρα οδηγείται η κόντρα του δικηγόρου με τον Κώστα Κληρίδη
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

Χιονοστιβάδα παρέσυρε ανθρώπους στο Κραν Μοντανά

Στο σημείο έχουν σπεύσει ομάδες διάσωσης για τον εντοπισμό τους

Αίγυπτος: Νεκροί τρεις αστυνομικοί μετά από βομβιστική επίθεση

Τα μέλη της δύναμης προσπάθησαν να συλλάβουν τρομοκράτη

Έκτακτη συνάντηση Γιούνκερ-Μέι στις Βρυξέλλες λόγω Brexit

"Δεν θα ανοίξει εκ νέου η Συμφωνία Αποχώρησης"

tv news

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βέρα συνειδητοποιεί πως μια νέα γυναίκα ετοιμάζεται να μπει στη ζωή του Τόνυ..

Έτσι σπεύδει με το Θεοχάρη να ειδοποιήσει την Τατιάνα..«To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/02/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ