Ψυχαγωγία

Η Σάσα Μπάστα βγήκε από το μαιευτήριο μαζί με την κορούλα της! (ΦΩΤΟ)

Το πρωί της περασμένης Τετάρτης η Σάσα Μπάστα έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδάκι, ένα υγιέστατο κοριτσάκι. 

Η τραγουδίστρια έφυγε από το μαιευτήριο, το πρωί του Σαββάτου,  έχοντας στην αγκαλιά την κόρη της με την χαρά και την ευτυχία να είνια ζωγραφισμένη στο πρόσωπο της. Η Σάσα Μπάστα στην έξοδο του μαιευτηρίου πόζαρε μαζί με τον σύζυγο της  και δεν μπορούσαν να κρύωουν τη χαρά τους. 

Δείτε φωτογραφίες από την έξοδο του ζευγαριού με τη νεογέννητη κόρη τους: 

σασα

 

σασα

 

Επόμενο άρθρο

"Για πάντα εδώ"... αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του σπουδαίου μουσικοσυνθέτη απόψε στον Alpha Κύπρου
20/01/2019 - 11:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θέμος Αναστασιάδης: Έτσι τον αποχαιρέτησαν φίλοι και συνεργάτες (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν στο άκουσμα μετά τον θάνατο του
23/01/2019 - 09:15

Σάσα Μπάστα: Η συγκλονιστική φωτογραφία του νεογέννητου μωρού της (ΦΩΤΟ)

Το πρώτο στιγμιότυπο που δημοσίευσε από το μαιευτήριο...
18/01/2019 - 09:46

Baby boom! Γέννησε η Σάσα Μπάστα!

Μανούλα για πρώτη φορά έγινε η τραγουδίστρια - Όλες οι λεπτομέρειες
16/01/2019 - 11:20

Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της Σάσας Μπάστα.... (ΦΩΤΟ)

Τον ψάχνουν όλοι... Τον έχει παντρευτεί ήδη δυο φορές:
07/11/2018 - 11:26

Η Σάσα Μπάστα είναι... έγκυος - Όλες οι λεπτομέρειες!

Η αποκάλυψη on air, πόσο μήνων είναι και το φύλο του μωρού
05/11/2018 - 11:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκτακτη σύσκεψη στο Αρχηγείο Αστυνομίας για τα αλλεπάλληλα δυστυχήματα

Επί τάπητος μέτρα και προτάσεις για μείωση των θανατηφόρων οδικών συγκρούσεων

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ