Ψυχαγωγία

Η Σίσσυ Χρηστίδου αποκαλύπτει πρώτη φορά την δίαιτα που την έκανε άλλον άνθρωπο

Η Σίσσυ Χρηστίδου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον των θαυμαστών της στα social media αλλά και του τηλεοπτικού κοινού με την εντυπωσιακή αλλαγή σε λίγο χρονικό διάστημα στο σώμα της.

Η παρουσιάστρια αποκάλυψε πρώτη φορά μετά από επίμονες ερωτήσεις την δίαιτα που ακολούθησε μέσα από μια ανάρτηση στο YouTube. Η ίδια, ανέφερε πως στην πρώτη εγκυμοσύνη της πήρε 40 κιλά, στην δεύτερη πήρε 30 κιλά και στην τρίτη, που δεν ολοκληρώθηκε, πήρε 20 κιλά και εκεί ξεκίνησαν τα ορμονικά προβλήματά της. Στη συνέχεια η ίδια αποκάλυψε πως ξεκίνησε διατροφή και γυμναστική από τον Φεβρουάριο και μέχρι σήμερα έχει πετύχει τον στόχο της, ενώ η δίαιτα είναι αυτοσχέδια με την βοήθεια του γιατρού της.

Δείτε όλα όσα δήλωσε και τις λεπτομέρειες που εκμυστηρεύτηκε μέσα από το HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Ηλίας Γκότσης:"Έχω στο κινητό μου απαγορευμένες φωτογραφίες και...βίντεο"-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε on camera και η μεγαλύτερη σχέση που έχει κάνει
18/07/2020 - 17:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σε 'σένα άλλαξε η εμφάνιση του Facebook; (ΦΩΤΟ)

Οι αλλαγές, ο στόχος και οι ενναλακτικοί τρόποι να έχεις την κλασική έκδοση του
25/09/2020 - 07:45

Αλλαγή τέταρτου διαιτητή στο ΓΣΠ

Η ΚΟΠ προχώρησε εσπευσμένα στην αντικατάσταση του διαιτητή
20/09/2020 - 10:56

Αλλαγή στον κατάλογο του ΑΠΟΕΛ, στις επιλογές Ουζουνίδη ο Νουχίου

Ο Ντίας έμεινε εν τέλει εκτός ευρωπαϊκής λίστας για την ομάδα της Λευκωσίας
16/09/2020 - 14:08

Στην Aston Martin Racing o Φέτελ

Στη Formula 1 θα παραμείνει ο Γερμανός πιλότος
10/09/2020 - 10:33

Από την Αθήνα, στη Νιόν τελικά οι κληρώσεις της UEFA για τους ομίλους

Άλλαξε τον τόπο διεξαγωγής των προγραμματισμένων εκδηλώσεων λόγω Covid-19
09/09/2020 - 15:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 07:1524 ΩΡΕΣ