Ψυχαγωγία

Η Στέλλα Στυλιανού στο δυναμικό του ALPHA Κύπρου (ΦΩΤΟ)

Ο ALPHA Κύπρου με την έναρξη της νέας σεζόν, ενισχύει την ειδησεογραφική του ομάδα εντάσσοντας στο δυναμικό του Τμήματος Ενημέρωσης την δημοσιογράφο και παρουσιάστρια Στέλλα Στυλιανού.

Με δεκαετή πλέον εμπειρία στην δημοσιογραφία αλλά και στην παρουσίαση εκπομπών αλλά και δελτίων ειδήσεων, η κ. Στυλιανού θα αναλάβει τα νέα της καθήκοντα στις αρχές της νέας τηλεοπτικής σεζόν.

Λεπτομέρειες για τα ακριβή καθήκοντα της κ. Στυλιανού στο Τμήμα Ειδήσεων του ALPHA Κύπρου, θα ανακοινωθούν αργότερα.  Δείτε την στιγμή της υπογραφής του συμβολαίου της με το κανάλι, με το οποίο "έδωσε τα χέρια" σήμερα το πρωί.

 ;lkm

Επόμενο άρθρο

Οι "24 Ώρες" στους Αγίους Τόπους: Δείτε backstage φωτοφραφίες (ΦΩΤΟ)

Τρεις εκπομπές, αφιερωμένες στα Πάθη του Χριστού... με συγκλονιστικές εικόνες
19/04/2019 - 10:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή είναι η νέα πρωταγωνίστρια του Ανδρέα Γεωργίου που θα μας καθηλώσει(ΦΩΤΟ)

"Είμαι 23 χρονών με δυο παιδιά και το πρώτο μου το έκανα στα 17"
19/07/2019 - 17:08

Αυτός θα είναι ο τίτλος της νέας πρωινής εκπομπής του Alpha Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Ο Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου και η Στέλλα Στυλιανού σε πυρετώδεις προετοιμασίες...
19/07/2019 - 15:56

"Ελπίζω να μην ζω για να δω την τουρκοποίηση της Κύπρου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έλεγε ο Αλέξης Γαλανός από το στούντιο του Alpha Κύπρου για Αμμόχωστο και Κυπριακό
16/07/2019 - 17:34

Δήλωσε συμμετοχή για το νέο show του Alpha Κύπρου με την Χριστιάνα Αριστοτέλους

Όλοι έχουν μια ιστορία - Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;
24/06/2019 - 16:52

Aυτοί είναι οι νέοι σέξι πρωταγωνιστές της σειράς "Αστέρια στην Άμμο" (ΦΩΤΟ)

Η σειρά θα προβάλλεται από την ερχόμενη σεζόν στον Alpha Κύπρου...
22/06/2019 - 13:12

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου για ΟΛΟ τον Μάιο!

Άλλη μια σημαντική επιτυχία στις μετρήσεις τηλεθέασης καταγράφει ο ALPHA Κύπρου
04/06/2019 - 12:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ