Ψυχαγωγία

Η συγκινητική ανάρτηση του Ανδρέα Γεωργίου για τον...αδερφό του(ΦΩΤΟ)

O Kρίστοφερ Γεωργίου, αδερφός του γνωστού σκηνοθέτη και πρωταγωνιστή Ανδρέα Γεωργίου, είχε γενέθλια με τον Ανδρέα να εύχεται δημόσια στα social media...με μια συγκινητική ανάρτηση, χρόνια πολλά στον αδερφό του.

Συγκεκριμένα δήλωσε:

Πόσο τυχερός είμαι που από τότε που έχω μνήμες, μοιράζομαι την ζωή μου με αυτή τη ψυχή! Τον αδερφό μου τον Κρίστοφερ… Είμαι πολύ περήφανος για σένα, από εκείνο το απρόβλεπτο ζωηρό αγόρι, έγινες ο αρχηγός! Αυτός που μπορούμε να ακουμπήσουμε την πλάτη μας πάνω σου και με ασφάλεια να χαμογελάμε στην ζωή! «Ύφα» μου, να μας βρίσκουν πάντα έτσι τα γενέθλιά σου… ενώμένους!!! I love you bro, Happy birthday <3 

;lm

Επόμενο άρθρο

Αυτός είναι ο δεύτερος πιο όμορφος άνδρας στον κόσμο και είναι...Έλληνας(ΦΩΤΟ)

Ποιο είναι το προφίλ του αλλά και ποιος είναι ο ομορφότερος άνδρας στον πλανήτη
17/11/2019 - 13:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανδρέας Γεωργίου: H έκπληξη στο γηροκομείο για τα γενέθλια της γιαγιάς του (VID)

Συγκινεί ο Κύπριος σκηνοθέτης και ηθοποιός με την ανάρτηση του
30/06/2020 - 15:32

Kυριάκος Μητσοτάκης: Η τρυφερή εικόνα για τα 17α γενέθλια της κόρης του (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές που μοιράστηκε ο Πρωθυπουργός για την (όχι και τόσο) μικρή Δάφνη
30/06/2020 - 10:44

ΔΗΣΥ: Ετοιμάζονται για γενέθλια το άλλο Σάββατο

Ανακοινώνεται άνοιγμα προς την κοινωνία ενόψει του ιδελογικοπολιτικού συνεδρίου
28/06/2020 - 10:05

Ηθοποιός από τις 8 λέξεις ήταν η καθαρίστρια της Αγκιλέρα για 400 ευρώ την ημέρα

Η αποκάλυψη και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά
26/06/2020 - 12:47

Λιονέλ Μέσι: Ο μάγος που έδωσε άλλο νόημα στο ποδόσφαιρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο άνθρωπος που σε κάνει να λατρεύεις το άθλημα κλείνει σήμερα τα 33 του χρόνια
24/06/2020 - 20:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς ρεύμα τρεις περιοχές στη Λεμεσό

Βλάβη προκλήθηκε σε δίκτυο μέσης τάσης σύμφωνα με την Εκπρόσωπο τύπου της ΑΗΚ

Εγκαταστάσεις πετρελαιοειδών: Κόλλησαν στο σημείο εκφόρτωσης υγραερίου

Αρχή Λιμένων και εταιρείες υγραερίου ψάχνουν τη λύση

Έξι χρόνια φυλάκιση σε 23χρονο για βιασμό νεαρής στην Ορόκλινη

«Της ζητούσε συνέχεια συγγνώμη και την παρακαλούσε να μην πει σε κανένα ό,τι έγινε»
Ελλάδα

27 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα 14 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Ανησυχία για την αύξηση κρουσμάτων στην Ελλάδα, στο μικροσκόπιο τα «εισαγόμενα»

Ταυτόχρονα προβληματίζουν τα φαινόμενα συνωστισμού σε πανηγύρια
Διεθνή

Σύγκρουση τρένων στην Τσεχία με νεκρούς και τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ & ΦΩΤΟ)

Οι Αρχές έχουν ήδη ξεκινήσει έρευνα σχετικά με τα αίτια της σύγκρουσης

Θετικός στον κορωνοϊό ο Πρόεδρος της Βραζιλίας

Είχε κάνει τεστ δυο φορές στο παρελθόν, με αρνητικό αποτέλεσμα

Στο γειτονικό Ισραήλ, ετοιμάζουν ιπτάμενα ταξί (ΦΩΤΟ)

Το «City Hawk» είναι το νέο μεγάλο εγχείρημα ενός ισραηλινού Start-Up

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 07/07/2020 - 20:20ALPHA NEWS