Ψυχαγωγία

Η σύντροφος του Μαυρίδη μιλά πρώτη φορά για την...απέλαση στο Μεξικό (ΦΩΤΟ)

Την δημόσια στήριξή της στον σύντροφό της Γιώργο Μαυρίδη, μετά την περιπέτεια που είχε στο Μεξικό, εξέφρασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram η Κρίστη Καθάργια.

Η ίδια δημοσίευσε μια κοινή τους φωτογραφία γράφοντας:

Για να μπορείς να γελάς δυνατά, αγκαλιά με τους ανθρώπους που αγαπάς! Γι’αυτό δε πρέπει να ξεχνάς πως όταν νιώθεις ότι πέφτεις, εκεί είναι που αντέχεις κι άλλο, λίγο ακόμη ! Γι’αυτό… Σας έχω πει ότι αγαπάω τον άντρα μου περισσότερο απ’όσο φανταζόμουν; Ε σας το λέω τώρα! Και το λέω και σ’ εκείνον! Σ’αγαπάω αλάνι μου! Περισσότερο απ’όσο ξέραμε και οι δύο μέχρι χθες.. Υ. Γ. Όχι, δε μ’αφησαν να μιλήσω μαζί σου ούτε μισό λεπτό, ποτέ, καμία μέρα. Ευτυχώς σε ξέρω, σε αντίθεση με όσους σε έκρυβαν σε “ειδικά διαμορφωμένες αίθουσες”. Δεν είχαν ιδέα έτσι;”.

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Για παραπληροφόρηση κάνει λόγο το Υπ. Υγείας σε σχέση με τις ελλείψεις εμβολίων

"Καταβάλλονται συνεχώς προσπάθειες να εξασφαλιστούν περισσότερες δόσεις"
27/10/2020 - 12:39

H Χριστιάνα Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" για την βόλτα της χωρίς μάσκα (VID)

Ο φωτογραφικός την είχε απαθανατίσει να κάνει την βόλτα της
26/10/2020 - 16:16

Εβελίνα Σκίτσκο: Ποια είναι η σχέση του συντρόφου της με την μονάκριβη κόρη της;

Όλα όσα αποκάλυψε για την καριέρα, την προσωπική της ζωή και τα μελλοντικά σχέδια της
25/10/2020 - 12:33

Παραπέμπει σε Κοτζιά το Προεδρικό όσους "επικαλούνται τουρκικά αφηγήματα"

Απάντηση Κούσιου στον ΓΓ ΑΚΕΛ σε σχέση με την κατάρρευση των συνομιλιών στο Κραν Μοντανά
21/10/2020 - 20:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Δύσκολο εγχείρημα» η αποζημίωση απώλειας χρήσης κατεχόμενων περιουσιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα τρία σενάρια που έχει ενώπιόν του το ΥΠΕΣ για τους πιθανούς δικαιούχους

Χτύπησε τη δασκάλα μπροστά στα έκπληκτα μάτια των παιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρωτοφανές το περιστατικό που σημειώθηκε σε Δημοτικό της Λεμεσού

Πόσο έτοιμη είναι η Κύπρος για να παραλάβει το εμβόλιο κορωνοϊού; (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην «κούρσα» της παραγωγής βρίσκονται αυτή τη στιγμή 34 εμβόλια
Ελλάδα

Θετική στον κορωνοϊό η Υπουργός Παιδείας της Ελλάδας

Δεν έχει εμφανίσει συμπτώματα και το ανακοίνωσε η ίδια μέσω Twitter

Έξι χρόνια κάθειρξης με αναστολή σε Τσοχατζόπουλο και Βίκυ Σταμάτη

Τους επιβλήθηκαν επιπλέον χρηματικές ποινές
Διεθνή

«Πρωταγωνιστεί» στο νέο εξώφυλλο του Charlie Hebdo o Ερντογάν (ΦΩΤΟ)

Το αυριανό τεύχος του σατιρικού περιοδικού πιθανό να προκαλέσει νέο κύκλο αντιδράσεων

Αξιωματούχοι Ε.Ε.: Δεν θα υπάρξουν για όλους εμβόλια μέχρι το 2022

Ενδέχεται να μην αποδειχθούν αποτελεσματικά ή να μην παρασκευαστούν σε επαρκείς δόσεις

Ξεπέρασαν τις 45.000 οι θάνατοι από κορωνοϊό στο Ηνωμένο Βασίλειο

Οι αριθμοί από την αρχή της πανδημίας στη χώρα μέχρι σήμερα

tv news

Η Έρση απαιτει από τον Οδυσσέα να προχωρησουν με τη διαδικασια του διαζυγιου

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η σχέση του Μιχάλη και της Αγγελικής ανακοινώνεται επίσημα σε όλη την οικογένεια

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 28/10/2020 - 00:00ΑΓΓΕΛΙΚΗ