Ψυχαγωγία

Η Τάμτα σχολιάζει τον...Sandro και "φλερτάρει" ξανά με την Eurovision!

O Sandro, είναι ο νέος εκπρόσωπος της Eurovision, ο οποίος θα εκπροσωπήσει την σημαία της Κύπρου.

Ο ίδιος έχει ήδη αποσπάσει πολλά θετικά σχόλια τόσο από τον κόσμο της χώρας μας και της Ελλάδας, όσο και από το εξωτερικό.

Η περσινή μας εκπρόσωπος, Τάμτα, σχολίασε την συμμετοχή του νεαρού Ελληνοαμερικάνου, αλλά και άφησε ανοιχτό το ενδεχόμενο πιθανής εκπροσώπησης στο μέλλον, αναφέροντας:

«Δεν έχω παρακολουθήσει καθόλου τις εξελίξεις στην Eurovision. Θεωρώ πως πρέπει να στηρίζουμε με όλη την καρδιά κάθε εκπρόσωπο που εκπροσωπεί μια χώρα που ζούμε, οπότε όποιος και να είναι καλή επιτυχία από εμένα. Είμαι ανοιχτή σε μια νέα πρόταση για την Eurovision. Αν είμαι σε μια φάση της ζωής μου που μπορώ να ανταπεξέλθω όλα αυτά που περιέχει γιατί όχι;», 

Επόμενο άρθρο

Μπέκαμ: Φωτογραφίες ντοκουμέντο να παρκάρει παράνομα και να παίζει με το κινητό!

Όσα ανέφερε αυτόπτης μάρτυρας και καρέ-καρέ οι παρανομίες
06/12/2019 - 13:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Φουρέιρα: Mίλησε και τραγούδησε στα αλβανικά (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είμαι περήφανη που είμαι Αλβανίδα" - H εμφάνιση της τραγουδίστριας και η δήλωση "φωτιά"
23/12/2019 - 17:55

Sandro Nicolas: Aποκάλυψε αν θα...χορέψει στην σκηνή της Εurovision (ΒΙΝΤΕΟ)

To είδος του τραγουδιού που θα μας εκπροσωπήσει και η αγάπη του για τους...Κύπριους
21/12/2019 - 12:29

Tα νυχτοπερπατήματα της Φουρέιρα με τον...Sandro στην Αθήνα(ΦΩΤΟ)

Οι συμβουλές της Ελένης Φουρέιρα και η συνάντηση "κάτω από την Ακρόπολη"
20/12/2019 - 13:06

Αποκάλυψη! Οι ΟΝΕ πάνε...Εurovision; Όλες οι λεπτομέρειες

Η πρόταση του Χριστοφόρου και οι πρώτες πληροφορίες για ενδεχόμενη εκπροσώπηση της Ελλάδας
19/12/2019 - 16:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τρένο για το Τρόοδος θέλει ο Κώστας Χαμπιαούρης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αποκαλύπτει στον Alpha ο Επίτροπος Ορεινών Κοινοτήτων

Ακτινοθεραπεία "εξπρές" για καρκινοπαθείς με την υπογραφή Κύπριου επιστήμονα

Ενθαρρυντικά τα αποτελέσματα των πρώτων δοκιμών λέει ο Δρ. Κωνσταντίνος Κουμενής

Στα 168 έφτασαν τα κρούσματα της γρίπης Α' (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν είναι ανησυχητικός ο αριθμός, δηλώνει στον Alpha η Διευθύντρια των Ιατρικών Υπηρεσιών
Ελλάδα

Εξαρθρώθηκε εγκληματική ομάδα στην Αθήνα που είχε συλληφθεί άλλες 100 φορές

Διέπρατταν ληστείες, κλοπές και διακινούσαν ναρκωτικά

Η Γαλλία στο πλευρό της Ελλάδας για την αντιμετώπιση του μεταναστευτικού

Οι δύο πλευρές συμφώνησαν για συνέχιση των επαφών ενόψει των προσεχών διαπραγματεύσεων
Διεθνή

Τσαβούσογλου: Η Ελλάδα σαμποτάρει τις προσπάθειες για ειρήνη στη Λιβύη

Kρεσέντο τουρκικής προκλητικότητας ενόψει της Διάσκεψης του Βερολίνου

Παγκόσμιο συναγερμό σήμανε η εμφάνιση νέου κοροναϊού στην Κίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι προειδοποιήσεις του ΠΟΥ έθεσαν επί ποδός τις Αρχές σε πολλές χώρες του πλανήτη

Εκβιάζει απροκάλυπτα ο Ερντογάν λίγες ώρες πριν τη Διάσκεψη για τη Λιβύη (VID)

"Η Τουρκία θα συνεχίσει να βρίσκεται στη Λιβύη" δηλώνει ο Τούρκος Πρόεδρος

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Καλεσμένη της Βασιλικής η...just married Μαρία Κορτζιά!

Τραγουδά και η μεγάλη της κορούλα… κάνει «έφοδο» στο στούντιο, την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/01/2020 - 08:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ