Ψυχαγωγία

Η Τάμτα σχολιάζει τον...Sandro και "φλερτάρει" ξανά με την Eurovision!

O Sandro, είναι ο νέος εκπρόσωπος της Eurovision, ο οποίος θα εκπροσωπήσει την σημαία της Κύπρου.

Ο ίδιος έχει ήδη αποσπάσει πολλά θετικά σχόλια τόσο από τον κόσμο της χώρας μας και της Ελλάδας, όσο και από το εξωτερικό.

Η περσινή μας εκπρόσωπος, Τάμτα, σχολίασε την συμμετοχή του νεαρού Ελληνοαμερικάνου, αλλά και άφησε ανοιχτό το ενδεχόμενο πιθανής εκπροσώπησης στο μέλλον, αναφέροντας:

«Δεν έχω παρακολουθήσει καθόλου τις εξελίξεις στην Eurovision. Θεωρώ πως πρέπει να στηρίζουμε με όλη την καρδιά κάθε εκπρόσωπο που εκπροσωπεί μια χώρα που ζούμε, οπότε όποιος και να είναι καλή επιτυχία από εμένα. Είμαι ανοιχτή σε μια νέα πρόταση για την Eurovision. Αν είμαι σε μια φάση της ζωής μου που μπορώ να ανταπεξέλθω όλα αυτά που περιέχει γιατί όχι;», 

Επόμενο άρθρο

Μπέκαμ: Φωτογραφίες ντοκουμέντο να παρκάρει παράνομα και να παίζει με το κινητό!

Όσα ανέφερε αυτόπτης μάρτυρας και καρέ-καρέ οι παρανομίες
06/12/2019 - 13:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με αυτό το τραγούδι θα πάει η Stefania και η Ελλάδα στην Eurovision 2021

Όλες οι λεπτομέρειες της συμμετοχής
08/01/2021 - 09:55

Eurovision 2021: Αυτός είναι ο λόγος που είπε "όχι" στην Κύπρο η Ελένη Φουρέιρα

Ξεκαθάρισε τα πράγματα για όλα όσα ακούγονταν στο τελευταίο διάστημα
14/12/2020 - 08:47

Η Καλομοίρα "σπάει τη σιωπή της": O λόγος που δεν εκπροσώπησε Κύπρο ή Ελλάδα

Η επιθυμία της να ανέβει ξανά στην σκηνή μια άλλη χρονιά
05/12/2020 - 15:43

O νικητής της Eurovision αρραβωνιάστηκε τον σύντροφό του (ΦΩΤΟ)

Το δαχτυλίδι, το αγόρι του, το μεγάλο "ναι" και το επόμενο βήμα στη ζωή του
05/10/2020 - 20:37

Επιστρέφει στην Eurovision η Καλομοίρα και αυτή τη φορά με την Κύπρο; Η απάντηση

Μεγάλα “ονόματα” διεκδικεί το κρατικό κανάλι για το Ρότερνταμ
22/09/2020 - 14:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχές της ερχόμενης εβδομάδας οι αποφάσεις για σταδιακό "ξεκλείδωμα"

Το επικρατέστερο σενάριο για τα μέτρα που θα ισχύσουν από 1η Φεβρουαρίου

Τα αποτελέσματα από τα μαζικά τεστ βασική παράμετρος για αποκλιμάκωση

Από 9,622 τεστ που έγιναν σε εργαζόμενους από 18-22 Ιανουαρίου, εντοπίστηκαν 11"θετικοί"

Απολογία Υφ. Καινοτομίας για τα λάθος SMS σε 8000 πολίτες

Το μήνυμα ανέφερε πως "αξιολογήθηκαν ως στενές επαφές επιβεβαιωμένων κρουσμάτων"
Ελλάδα

Επιστρέφουν στα θρανία οι μαθητές γυμνασίων και λυκείων στην Ελλάδα

Δυόμιση μήνες μετά "ανοίγουν" τα σχολεία - Τα μέτρα πρόληψης και τα τεστ στους μαθητές

Παρατείνεται για ακόμη μια εβδομάδα το lockdown στην Ελλάδα

Επιστρέφουν στις αίθουσες οι μαθητές Λυκείων και Γυμνασίων από την 1η Φλεβάρη

Παραμένει σταθερός ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα, 28 ακόμη θάνατοι

288 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι στα νοσοκομεία της χώρας
Διεθνή

Νέες κυρώσεις εναντίον Τουρκίας θα καταστρέψουν το διάλογο λέει ο Τσαβούσογλου

Εκ νέου έκκληση προς την ΕΕ να επανεξετάσει τη συμφωνία του Μαρτίου 2016

ΠΟΥ: Οι υφασμάτινες μάσκες αποτελεσματικές και στα νέα στελέχη του κορωνοϊού

Δεν προβλέπει να προβεί σε αλλαγή των συστάσεών του

Πούτιν: Εισηγείται κατάργηση του ορίου ηλικίας συνταξιοδότησης

Τι προβλέπει το νομοσχέδιο που αφορά δημόσιους λειτουργούς και ο σκοπός του Ρώσου Προέδρου

tv news

O Οδυσσέας αντιμετωπίζει ένα ακόμα επεισόδιο με την όραση του...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Ο Παύλος ενημερώνει τον Δημήτρη πως η Ελένη γνωρίζει τα σκοτεινά μυστικά τους...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/01/2021 - 13:45THE CHASE