Ψυχαγωγία

Η Τάμτα σχολιάζει τον...Sandro και "φλερτάρει" ξανά με την Eurovision!

O Sandro, είναι ο νέος εκπρόσωπος της Eurovision, ο οποίος θα εκπροσωπήσει την σημαία της Κύπρου.

Ο ίδιος έχει ήδη αποσπάσει πολλά θετικά σχόλια τόσο από τον κόσμο της χώρας μας και της Ελλάδας, όσο και από το εξωτερικό.

Η περσινή μας εκπρόσωπος, Τάμτα, σχολίασε την συμμετοχή του νεαρού Ελληνοαμερικάνου, αλλά και άφησε ανοιχτό το ενδεχόμενο πιθανής εκπροσώπησης στο μέλλον, αναφέροντας:

«Δεν έχω παρακολουθήσει καθόλου τις εξελίξεις στην Eurovision. Θεωρώ πως πρέπει να στηρίζουμε με όλη την καρδιά κάθε εκπρόσωπο που εκπροσωπεί μια χώρα που ζούμε, οπότε όποιος και να είναι καλή επιτυχία από εμένα. Είμαι ανοιχτή σε μια νέα πρόταση για την Eurovision. Αν είμαι σε μια φάση της ζωής μου που μπορώ να ανταπεξέλθω όλα αυτά που περιέχει γιατί όχι;», 

Επόμενο άρθρο

Μπέκαμ: Φωτογραφίες ντοκουμέντο να παρκάρει παράνομα και να παίζει με το κινητό!

Όσα ανέφερε αυτόπτης μάρτυρας και καρέ-καρέ οι παρανομίες
06/12/2019 - 13:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στικούδη: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στον άνδρα της και η... Eurovision

Οι πισώπλατες μαχαιριές, το νέο της τραγούδι και τα επόμενα τηλεοπτικά της σχέδια
18/07/2020 - 11:18

Ο Βαγγέλης Κακουριώτης δηλώνει έτοιμος να εκπροσωπήσει την Κύπρο στην Eurovision

Το νέο του τραγούδι και η συνεργασία του με τον Φοίβο
07/07/2020 - 15:33

Ανατροπή! Ο Sandro εκτός Eurovision... (ΦΩΤΟ)

Η επίσημη ανακοίνωση του κρατικού καναλιού
02/06/2020 - 08:41

“Εκτός” ο Sandro από την Eurovision 2021;

Οι πρώτες πληροφορίες για την ανάθεση και οι βλέψεις για τον επόμενο εκπρόσωπο
01/06/2020 - 10:37

Λούης και Τεύκρος μετέτρεψαν τη σκηνή του σατιρικού σε Eurovision αρένα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το backstage στιγμιότυπο που μας δίνει μια μικρή γεύση για το ερχόμενο επεισόδιο
20/05/2020 - 11:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εργαζόμενοι και άτομα με ιστορικό ταξιδιού ανάμεσα στα 14 νέα κρούσματα

Η «ακτινογραφία» των νέων περιστατικών που προέκυψαν μετά από 3,539 εξετάσεις

Δεκατέσσερα νέα κρούσματα στην Κύπρο ανακοίνωσε το Υπουργείο Υγείας

Ο συνολικός αριθμός των κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.222

Ψάχνουν τα αίτια της φωτιάς που ξέσπασε μεταξύ Δρούσειας - Κρήτου Τέρρα

Ένα εκτάριο καμένης γης άφησε πίσω της η πυρκαγιά
Ελλάδα

Εκατόν πενήντα ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού εντοπίστηκαν στην Ελλάδα

Μόλις 7 εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Ανοιχτό το ενδεχόμενο λήψης έκτακτων μέτρων στη Θεσσαλονίκη λόγω κρουσμάτων

Πραγματοποιήθηκε έκτακτη σύσκεψη μετά την αύξηση των περιστατικών

Καταγγελίες για τις καταστροφές στις αγιογραφίες της Παναγίας Σουμελά

"Δεν είναι πρόσφατες" απαντούν οι τουρκικές Αρχές
Διεθνή

Σε καραντίνα ξανά πόλη 32.000 κατοίκων στην Ισπανία

Το Υπουργείο Υγείας διαβεβαίωσε ότι η χώρα δεν βρίσκεται αντιμέτωπη με ένα δεύτερο κύμα

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 07/08/2020 - 18:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ