Ψυχαγωγία

Η Θέκλα Πετρίδου έχει γενέθλια και αποκάλυψε την... ηλικία της (ΦΩΤΟ)

H Θέκλα Πετρίδου έχει σήμερα γενέθλια και με μια ανάρτηση αποκαλύπτει την ηλικία της και δηλώνει ευγνώμων για όλα όσα έχει ζήσει και για τα χρόνια που πέρασαν και της έφεραν διδαχές και εμπειρίες.

Η Θέκλα γίνεται 45 ετών, μπαίνοντας και επίσημα όπως έγραψε στη μέση ηλικία, με την ίδια να βιώνει κάθε μέρα μια νέα αρχή και να εξελίσσεται ως άνθρωπος και επαγγελματίας. Δείτε την σχετική ανάρτηση και όσα μοιράστηκε στην λεζάντα

 

Ναι είμαι 45 χρονών σήμερα!
Μπαίνω και επίσημα στη μέση ηλικία!
(Ο μέσος όρος ζωής των γιαγιάδων μου ήταν τα 90 χρόνια).
Και χαίρομαι πολύ για αυτό.
Σοβαρά.
Δεν είμαι όπως φανταζόμουν μικρή τον εαυτό μου πως θα ήταν στα 45. Είμαι πολύ διαφορετική, αλλά γουστάρω.
Γουστάρω που βίωσα όλα όσα έχω βιώσει. Και τα θετικά και τα αρνητικά...
Όλα ήταν χρήσιμα και είναι χρήσιμα,
και θα είναι χρήσιμα. Επειδή η ζωή δεν σταματά να κυλά, να ρέει και να μας εκπλήσσει με τα πόσα ακόμη έχει να μας μάθει.
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια αρχή.
Προχωρούμε μπροστά. Εξελισσόμαστε. Μαθαίνουμε να ζούμε!
♥️
Νιώθω ευγνώμων για όσα μου δίδαξαν 45 χρόνια μέχρι τώρα και περιμένω με εμπιστοσύνη τα νέα μαθήματα.
Ευχαριστώ και όλους εσάς, που συνδεόμαστε καθημερινά μέσω του διαδικτύου, του YouTube και των βιβλίων μου και μου δίνετε αγάπη, εκτίμηση και έμπνευση για να συνεχίσω αυτό που τόσο αγαπώ. Την ψυχοεκπαίδευση.
Σήμερα νιώθω απλώς ευγνώμων

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Α. Καραντώνη: Αλά..."Μπάκιγχαμ" το προσκλητήριο για τα γενέθλια της κόρης της

Η μικρή Αργυρώ κλείνει τεσσάρων ετών και διοργανώνει μίνι πάρτυ στο σπίτι της!
13/08/2020 - 15:33

Ν. Θεοδωρίδου: Οι τρυφερές ευχές για τα γενέθλια της "φτυστής"' κόρης της (ΦΩΤΟ)

Μας δείχνει την εξαιρετική ομοιότητα μεταξύ τους
12/08/2020 - 15:25

Ε. Γιολίτη: Ο μονάκριβος γιος της ενηλικιώθηκε και ιδού οι τρυφερές ευχές της

Η φωτογραφία με κοστούμι και παπιγιόν και τα λόγια αγάπης με αφορμή τα γενέθλια του
05/08/2020 - 11:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

15 χρόνια από τη πτώση της Ήλιος...«Έκτοτε έχω χάσει τον ύπνο μου»

Δείτε όσα περιγράφει ο άνθρωπος που ερεύνησε τα αίτια της συντριβής του αεροπλάνου

Κανείς δεν ξεχνάει..46 χρόνια από τη δεύτερη φάση της τουρκικής εισβολής

Η Κύπρος ζητά επανειλημμένα σεβασμό των ψηφισμάτων και επιστροφή της Αμμοχώστου

Διασωληνωμένος νοσηλεύεται ο πεζός που παρασύρθηκε από διερχόμενο όχημα

Προσπαθούσε να διασταυρώσει ελεγχόμενη διάβαση πεζών με αποτέλεσμα να τραυματιστεί
Ελλάδα

204 νέα κρούσματα και 5 θάνατοι καταγράφηκαν σ' ένα 24ωρο στην Ελλάδα

Παραμένει τριψήφιος ο αριθμός των νέων περιστατικών

Εκτάκτως στο Μαξίμου oι Υπουργοί Εξωτερικών και Άμυνας και ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ

Εντείνεται η διπλωματική κινητικότητα για αναχαίτιση των τουρκικών προκλήσεων στο Αιγαίο

Τηλεφώνησε πρώτα στον Ερντογάν και μετά στον Μητσοτάκη η Άγκελα Μέρκελ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός ενημέρωσε την Γερμανίδα Καγκελάριο για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Χάος στο Μινσκ: 2 νεκροί και 250 τραυματίες στις βίαιες συγκρούσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός ελέγχου μαίνονται οι αντικυβερνητικές διαδηλώσεις στη Λευκορωσία

Ευθύνες επί ερειπίων: Ενώπιον Εισαγγελέα πρώην και νυν Υπουργοί Λιβάνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Βηρυτός εξακολουθεί να θυμίζει εμπόλεμη ζώνη με την οργή του λαού να ξεχειλίζει

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/08/2020 - 07:4560' ΕΛΛΑΔΑ