Ψυχαγωγία

Η Θέκλα Πετρίδου… ηθοποιός! Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή της στη «Μουρμούρα»

Για τη συμμέτοχή της στην «Μουρμούρα» μίλησε η Θέκλα Πετρίδου στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» και τον Τάσο Ευαγγέλου.

Διαβάστε επίσης: Θέκλα Πετρίδου: Εισβάλλει στην «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» με έναν ξεκαρδιστικό ρόλο

Η γνωστή ψυχολόγος "εισβάλλει" στη "Μουρμούρα" και φέρνει τα πάνω κάτω στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου. Για την εμπερία της η Θέκλα δήλωσε: 

Θαυμάζω τα παιδιά από παλιά. Είναι πολύ ωραία εμπειρία είχα πολύ άγχος. Είναι ένα έργο που βλέπουν φανατικά τα παιδιά μου και μου είπαν «Μάμα επιτέλους θα πάεις; Επιτέλους επέτυχες»

Ήταν δύσκολο να μάθω τα λόγια. Δούλεψα με τον σύζυγο μου και περίπου 37 φορές το κάναμε πρόβα. Δεν είμαι επαγγελματίας ηθοποιός και ο καθένας στον τομέα του αλλά το να είσαι ηθοποιός είναι ολόκληρη επιστήμη....

Δείτε τι δήλωσε η Θέκλα Πετρίδου, η Χριστιάνα Αρτεμίου και ο Μιχάλης Σοφοκλέους:

 

 

Επόμενο άρθρο

Ο Τρίσταν Τόμσον μετάνιωσε που... απάτησε την Κλόε Καρντάσιαν

Θέλει να διορθώσει το λάθος του ο μπασκετμπολίστας
26/02/2019 - 16:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θέκλα Πετρίδου: Τα συγκινητικά λόγια για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση της γνωστής ψυχολόγου: "Δεν ήταν εύκολη πορεία, αλλά άξιζε τον κόπο..."
13/08/2019 - 11:46

Η Θέκλα Πετρίδου εγκαταλείπει την Λευκωσία και μετακομίζει μόνιμα στο ...χωριό!

"Άφησα το γραφείο και την τηλεόραση - Το Youtube είναι βασική πηγή βιοπορισμού μου..."
03/08/2019 - 16:35

Θέκλα Πετρίδου:"Ενιωσα πως οι δυνάμεις μου θα με εγκαταλείψουν..."

Η γνωστή ψυχολόγος "σπάει τη σιωπή" της πρώτη φορά μετά την τηλεοπτική της αποχώρηση
20/07/2019 - 14:33

H Θέκλα Πετρίδου αποχωρεί από την...τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι λόγοι υγείας και το νέο ξεκίνημα στη ζωή της...
17/07/2019 - 14:37

Η ξεκαρδιστική ατάκα της Σοφίας Βογιατζάκη για την... Θέκλα Πετρίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η προσπάθεια να χάσει κιλά, η απόφασή της και το...μπαλέτο
17/07/2019 - 13:38

Θέκλα Πετρίδου: Συγκινημένη στην αποφοίτηση του γιου της (ΦΩΤΟ)

Το ταξίδι στην Αγγλία και οι φωτογραφίες που ανάρτησε η γνωστή ψυχολόγος
13/07/2019 - 11:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τον κατήγγειλαν γιατί πετούσε σκουπίδια και ζήτησε και τα ρέστα

Απίστευτες συμπεριφορές Δημοτών που βρίζουν ως απάντηση στην παρανομία τους

Υπουργός Παιδείας: Προτεραιότητα μας η Ειδική Αγωγή και Εκπαίδευση

"Υποσχεθήκαμε ότι το σχολείο αυτό θα το κάνουμε πρότυπο για να έχουμε χαρούμενα παιδιά"

Ύστατο χαίρε στο Νίκο Μουγιάρη στη γενέτειρα του Αθηένου

Παρουσία του Προέδρου Αναστασιάδη η κηδεία του μεγάλου ευεργέτη
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Γιατί ο Winnie the Pooh είναι απαγορευμένος στην Κίνα; (ΦΩΤΟ)

Το περιστατικό και η σύγκριση που απομάκρυναν τον "μελένιο" αρκούδο από τις οθόνες

Τον έπιασαν στα πράσα να καταγράφει βίντεο κάτω από φούστες γυναικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τράβηξε εκατοντάδες upskirting βίντεο που απεικονίζουν 555 άτομα, μεταξύ τους και παιδιά

Μακρόν: Ξεκαθαρίζει σε Τζόνσον να μην περιμένει νέα συμφωνία στο Brexit

Μέσα στις επόμενες 30 ημέρες όπως ήλπιζε ο Βρετανός Πρωθυπουργός

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ