Ψυχαγωγία

Η Θέκλα Πετρίδου… ηθοποιός! Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή της στη «Μουρμούρα»

Για τη συμμέτοχή της στην «Μουρμούρα» μίλησε η Θέκλα Πετρίδου στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» και τον Τάσο Ευαγγέλου.

Διαβάστε επίσης: Θέκλα Πετρίδου: Εισβάλλει στην «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» με έναν ξεκαρδιστικό ρόλο

Η γνωστή ψυχολόγος "εισβάλλει" στη "Μουρμούρα" και φέρνει τα πάνω κάτω στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου. Για την εμπερία της η Θέκλα δήλωσε: 

Θαυμάζω τα παιδιά από παλιά. Είναι πολύ ωραία εμπειρία είχα πολύ άγχος. Είναι ένα έργο που βλέπουν φανατικά τα παιδιά μου και μου είπαν «Μάμα επιτέλους θα πάεις; Επιτέλους επέτυχες»

Ήταν δύσκολο να μάθω τα λόγια. Δούλεψα με τον σύζυγο μου και περίπου 37 φορές το κάναμε πρόβα. Δεν είμαι επαγγελματίας ηθοποιός και ο καθένας στον τομέα του αλλά το να είσαι ηθοποιός είναι ολόκληρη επιστήμη....

Δείτε τι δήλωσε η Θέκλα Πετρίδου, η Χριστιάνα Αρτεμίου και ο Μιχάλης Σοφοκλέους:

 

 

Επόμενο άρθρο

Ο Τρίσταν Τόμσον μετάνιωσε που... απάτησε την Κλόε Καρντάσιαν

Θέλει να διορθώσει το λάθος του ο μπασκετμπολίστας
26/02/2019 - 16:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Kαι όμως το έκανε! Η Θέκλα Πετρίδου χόρεψε..."Loquita Challenge"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η...πρόκληση της χρονιάς και το λίκνισμα της ακομπλεξάριστης ψυχολόγου στην κάμερα
11/11/2019 - 14:58

Η Θέκλα Πετρίδου με τον...άντρα της, στο πιο γλυκό βίντεο(ΒΙΝΤΕΟ)

Έκαναν μαζί vlog και συζήτησαν για την ευγένεια και όχι μόνο...
25/10/2019 - 11:39

"Μην αρχίζεις τη μουρμούρα": Ένα τεστ DNA που φέρνει τα πάνω κάτω!

Όσα θα δούμε σήμερα στις 19:30 στον ALPHA Κύπρου
13/10/2019 - 10:44

"Μην αρχίζεις τη μουρμούρα": Όσα θα δούμε στο σημερινό επεισόδιο!

Η "μουρμούρα" μας κρατά συντροφιά κάθε Σάββατο και Κυριακή στις 19:30 στον ALPHA Κύπρου
12/10/2019 - 09:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κρατούμενοι των φυλακών ανέβηκαν στην σκηνή και έστειλαν ηχηρό μήνυμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καταχειροκροτήθηκαν και συγκίνησαν στο κατάμεστο θέατρο Λατσιών

Ψάχνουν τα κίνητρα του βομβιστή στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι κινήσεις του δράστη καταγράφηκαν σε κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης

Νεαρή, φορέας του HIV έπεσε θύμα βιασμού από τρεις αλλοδαπούς εργάτες (ΒΙΝΤΕΟ)

Την βίασαν και την άφησαν έγκυο - Άφαντοι παραμένουν οι δράστες
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" την Κρήτη

Το εστιακό βάθος υπολογίζεται στα 60 χιλιόμετρα

"Έσβησε" πεντάμηνο βρέφος που είχε προσβληθεί από μηνιγγίτιδα

Οι γιατροί δεν κατάφεραν να το κρατήσουν στη ζωή
Διεθνή

Συναγερμός στο Νιου Τζέρσεϊ: Ένοπλοι άνοιξαν πυρ κατά αστυνομικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας νεκρός και τρεις τραυματίες είναι ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Δύο σεισμοί μέσα σε 10 λεπτά "ταρακούνησαν" την Τουρκία (ΦΩΤΟ)

Δεν υπάρχουν αναφορές για ζημιές ή τραυματίες

Χτύπησε μέχρι θανάτου το αγοράκι της επειδή της έσπασε την τηλεόραση (ΦΩΤΟ)

Τι ισχυρίζεται η ίδια και τι παραδέχθηκαν μέλη της οικογένειας

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 11/12/2019 - 06:00DIVIDED