Ψυχαγωγία

Η Τόνια Σωτηροπούλου πρωταγωνίστρια στο βίντεο κλιπ του... Μαραβέγια (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρωταγωνίστρια στο νέο βίντεο κλιπ του Κωστή Μαραβέγια είναι η Τόνια Σωτηροπούλου! 

Το τραγούδι "Μικροπράγματα" κυκλοφόρησε πριν από λίγες ημέρες και εκτός από τη σύντροφο του καλλιτέχνη, πρωταγωνιστούν αρκετοί διάσημοι φίλοι του, η Κατρίνα Τσάνταλη, η Ευγενία Σαμαρά, Γιάννης Ποιμενίδης. Η ιστορία του βίντεο κλιπ διαδραματίζεται το 2011 όταν η Τόνια μαζί με την παρέα της πηγαίνουν στο μαγαζί όπου εμφανίζεται ο Κωστής Μαραβέγιας. 

Δείτε πιο κάτω το βίντεο κλιπ του τραγουδιού "Μικροπράγματα": 

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει ο Λώρης:Η απώλεια στην εγκυμοσύνη της γυναίκας του και όσα δήλωσε!

«Έπαθα μεγάλο σοκ - Tα βράδια δεν μπορούσα να κοιμηθώ...»
18/02/2019 - 11:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάννες 2019: Η Τόνια Σωτηροπούλου εντυπωσίασε στο κόκκινο χαλί! (ΦΩΤΟ)

Με τον Κωστή Μαραβέγια στο πλευρό της και η δημιουργία Ελλήνων σχεδιαστών που επέλεξε
20/05/2019 - 10:30

Brit Awards 2019: Οι μεγάλοι νικητές της βραδιάς!

Οι διάσημοι Έλληνες που περπάτησαν στο κόκκινο χαλί των Βρετανικών βραβείων....
21/02/2019 - 11:42

Τόνια Σωτηροπούλου-Κωστής Μαραβέγιας: Συνεργασία-«έκπληξη»! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που το «μαρτύρησαν» και το νέο βίντεο κλιπ του τραγουδιστή
05/01/2019 - 10:21

Λιώσαμε!Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση της Σωτηροπούλου στον Κωστή Μαραβέγια!

Η Τόνια Σωτηροπούλου "έσταξε μέλι" για τον άντρα της ζωής της
18/12/2018 - 11:01

Τόνια Σωτηροπούλου: "Θέλω να μου φτιάξουν το νυφικό και το ρούχο του τάφου μου"

Η κοινή εμφάνιση με τον Μαραβέγια,η δήλωση που ξάφνιασε και οι σχεδιαστές που εμπιστεύεται
05/11/2018 - 15:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Εν αναμονή της απάντησης από το Ισραήλ οι έρευνες στην Κόκκινη λίμνη

Ψάχνουν την τρίτη βαλίτσα με τη σορό της Μαρικάρ και την 6χρονη Σιέρα στον Ξυλιάτο

Ίδια δεδομένα για το Δημήτρη Χριστόφια

Σε κρίσιμη αλλά σταθερή κατάσταση νοσηλεύεται στο ΓΝ Λευκωσίας

Τους έταζαν δάνεια από τράπεζες του εξωτερικού και "τσέπωναν" τα χρήματα

Νέα υπόθεση απάτης διερευνά η Αστυνομία στη Λεμεσό
Ελλάδα

O λογαριασμός 836 ευρώ σε εστιατόριο στη Μύκονο που έχει γίνει viral (ΦΩΤΟ)

Άναυδοι έμειναν οι πελάτες που δεν γνώριζαν τις τιμές του καταλόγου

Έλληνες κρατούμενοι είχαν καταπιεί 121 σακουλάκια κάνναβης

Οι δυο κρατούμενοι παρέμειναν στο Νοσοκομείο ώσπου να αποβάλλουν τα σφαιρίδια

Η απάντηση του Ελληνικού ΥΠΕΞ στην Τουρκία για τη Γενοκτονία Ποντίων

"Ακόμη μια αδόκιμη προσπάθεια παραποίησης της ιστορίας"
Διεθνή

Άνοιξαν οι κάλπες για τις Ευρωεκλογές σε Βρετανία και Ολλανδία

Φαβορί για την πρώτη θέση το νεοσύστατο κόμμα του Νάιτζελ Φάρατζ

Νέα σαφής προειδοποίηση των ΗΠΑ προς την Τουρκία για τους S-400 

Ερντογάν και Τραμπ ενδέχεται να συναντηθούν σύντομα, δηλώνει Τούρκος αξιωματούχος 

Τοξικό φύκι αποδεκατίζει εκατομμύρια σολομούς εκτροφής στη Νορβηγία

"Η εξάπλωση είναι ταχύτατη γύρω από την ακτή της βόρειας Νορβηγίας και δεν σταματάει"

tv news

Ο Ορφέας αφήνει πίσω του ένα ακόμα θύμα, οδηγώντας τον Σέκερη σε απόγνωση...

Ο Στέφανος απολύει τη Νίκη από το μαγαζί του... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/05/2019 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ