Ψυχαγωγία

Η Τζώρτζια Παναγή ποζάρει...topless και "κόβει την ανάσα" (ΦΩΤΟ)

H Tζώρτζια Παναγή ποζάρει πιο σέξι από ποτέ στον φωτογραφικό και "ανεβάζει" την θερμοκρασία στα social media.

Η δημοφιλής παρουσιάστρια και ραδιοφωνική παραγωγός ανάρτησε μια φωτογραφία της στο Instagram, στην οποία είναι...topless και κοιτάζοντας με έντονο βλέμμα στο φακό, μας δείχνει την πιο παιχνιδιάρικη εκδοχή του εαυτού της.

Τα σχόλια και τα likes έπεσαν "βροχή" αφού δεν την έχουμε συνηθίσει σε τόσο σέξι φωτογραφίσεις

Επόμενο άρθρο

Θρήνος στην Ισπανία! 'Έφυγε" από τη ζωή η πριγκίπισσα της χώρας από...κορωνοϊό

Ο πρώτος βασιλικός θάνατος από την πανδημία είναι της Μαρίας-Τερέσας
29/03/2020 - 09:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ανδρέας Γεωργίου ποζάρει ημίγυμνος και "αναστατώνει" (ΦΩΤΟ)

Ξαπλώνει και ξεκουράζεται κάτω από τον ήλιο και το δροσερό αεράκι του κήπου του
13/05/2020 - 10:54

Οι συγκινητικές ευχές της Θέκλας Πετρίδου στο γιο της (ΦΩΤΟ)

"Σε ευχαριστώ που με αντέχεις και με αγαπάς όπως είμαι"
11/04/2020 - 19:00

Kατερίνα Γερονικολού: Ποζάρει με εσώρουχα και λουλούδια στο κρεβάτι (ΦΩΤΟ)

Ο σύντροφός της, Γιάννης Τσιμιτσέλης δεν την "τίμησε" πάντως με like
07/02/2020 - 10:30

H Kόνι Μεταξά τρώει μακαρόνια topless και..."κολάζει" (ΦΩΤΟ)

Η τολμηρή φωτογραφία και ο...ιδιαίτερος τρόπος που τρώει μεσημεριανό
31/01/2020 - 15:36

Η Ειρήνη Καζαριάν φωτογραφήθηκε... topless και "έριξε" το διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)

Με μόνο ένα παντελόνι και βρεγμένα μαλλιά κατάφερε να βγάλει την πιο αισθησιακή φωτογραφία
31/01/2020 - 11:23

Η Έλενα Πιερίδου ποζάρει...topless και φοράει μόνο το τζιν της(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που "αναστάτωσε" τα social media και η καλλιτεχνική πόζα
13/01/2020 - 12:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Υγείας: Έπεσε το "Σινικό Τείχος" μεταξύ δημόσιου και ιδιωτικού τομέα υγείας

"Το μεγάλο πλεονέκτημα του ΓεΣΥ είναι ότι υπάρχει ελεύθερη επιλογή"

Αλλαγές στις κηδείες αγνοουμένων και στην ενημέρωση συγγενών λόγω κορωνοϊού

Ετοιμάζεται πρωτόκολλο από το Υπουργείο Υγείας με σειρά μέτρων και διαδικασιών
Ελλάδα

Le Figaro: Η Ακρόπολη είναι οπλισμένη για έναν τουρισμό συμβατό με τον κορωνοϊό

"Η Ελλάδα κέρδισε το στοίχημα της για καλή διαχείριση της κρίσης του Covid-19"

Τραγωδία στην Ηγουμενίτσα: Δίχρονο κοριτσάκι πνίγηκε στα κάγκελα της κούνιας του

Το μικρό παιδί βρέθηκε το πρωί από τους γονείς του νεκρό

Ανοίγουν ειδικά σχολεία, δημοτικά και ξενοδοχεία σήμερα στην Ελλάδα

Η χώρα περνάει στην πέμπτη φάση χαλάρωσης των περιοριστικών μέτρων

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 01/06/2020 - 17:40DEAL