Ψυχαγωγία

Η ξεκαρδιστική σύγκριση του Λούη για τους Κύπριους και τους Άγγλους στο γήπεδο!

Ο Λούης Πατσαλίδης συγκρίνει τη συμπεριφορά των Κυπρίων και των Άγγλων στο γήπεδο και χαρίζει απίστευτες στιγμές γέλιου και σάτιρας!

Ο γνωστός stand up comedian σχολίασε με τον δικό του μοναδικό τρόπο τη μεγάλη διαφορά που έχουν οι δυο λαοί όταν παρακολουθούν την ποδοσφαιρική τους ομάδα στο γήπεδο αφού οι Άγγλοι θα παρακολουθήσουν ήρεμα τον αγώνα ενώ οι Κύπριοι θα κάνουν πιο "έντονη" την παρουσία τους στο γήπεδο!

Δείτε το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη:

 

Επόμενο άρθρο

Αυτή είναι η νέα... Αλίκη Βουγιουκλάκη! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία και η αποκάλυψη...
16/02/2019 - 16:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σαρώνει ο Λούης στην Ελλάδα! Τώρα και στο..."ΦεστιβάΛ Κωμωδίας" της Θεσσαλονίκης

Τρένο δίχως φρένο ο γνωστός stand up comedian στην Ελλάδα
21/05/2019 - 19:57

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει την Λίτσα Πατέρα για...πόλεμο στην Κύπρο

"Ήρθε να μας πει ότι στις 2 Ιούλη θα μας πιάσουν οι Τούρκοι;"
18/05/2019 - 13:23

Ο ALPHA Κύπρου ανανέωσε την επιτυχημένη συνεργασία του με τον Λούη Πατσαλίδη!

Ο αγαπημένος stand up comedian υπόσχεται περισσότερη και πιο καυστική σάτιρα
13/05/2019 - 15:52

Η Παπαρίζου μιλά για την πρόταση από την Κύπρο για την Eurovision και την Τάμτα

Όσα δήλωσε στο "Λούης Night Show" για το ενδεχόμενο να πάει ξανά στην Eurovision
11/05/2019 - 19:06

Οι τρυφερές ευχές του Λούη Πατσαλίδη στην Αστέρω για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές του stand up comedian στην... "κοτζιακαρούα" του
10/05/2019 - 12:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παράλληλες έρευνες σε Λίμνη Μεμί και Κόκκινη Λίμνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Διευθυντής της Πυροσβεστικής στον Alpha για την πορεία των ερευνών

Αποκαταστάθηκε πλήρως η πετρελαϊκή ρύπανση στη θαλάσσια περιοχή Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει ο Προϊστάμενος Ναυτικής Υπηρεσίας Τμήματος Αλιείας

Και η Κύπρος στη μάχη με τις φλόγες στο Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε συνεχή επικοινωνία Υπουργεία Εξωτερικών Κύπρου-Ισραήλ, ενώ δεν αποκλείεται νέα αποστολή
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Με βουρκωμένα μάτια παραιτήθηκε η Τερέζα Μέι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε θα ανακοινωθεί ο διάδοχος της για την ηγεσία των Συντηρητικών και την Πρωθυπουργία

Η Κίνα "εκμηδενίζει" τις αποστάσεις (ΦΩΤΟ)

Το νέο τρένο που φτάνει την ταχύτητα των 600 χιλιομέτρων την ώρα

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 07:0060' ΕΛΛΑΔΑ