Ψυχαγωγία

Η ξεκαρδιστική σύγκριση του Λούη για τους Κύπριους και τους Άγγλους στο γήπεδο!

Ο Λούης Πατσαλίδης συγκρίνει τη συμπεριφορά των Κυπρίων και των Άγγλων στο γήπεδο και χαρίζει απίστευτες στιγμές γέλιου και σάτιρας!

Ο γνωστός stand up comedian σχολίασε με τον δικό του μοναδικό τρόπο τη μεγάλη διαφορά που έχουν οι δυο λαοί όταν παρακολουθούν την ποδοσφαιρική τους ομάδα στο γήπεδο αφού οι Άγγλοι θα παρακολουθήσουν ήρεμα τον αγώνα ενώ οι Κύπριοι θα κάνουν πιο "έντονη" την παρουσία τους στο γήπεδο!

Δείτε το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη:

 

Επόμενο άρθρο

Αυτή είναι η νέα... Αλίκη Βουγιουκλάκη! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία και η αποκάλυψη...
16/02/2019 - 16:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει την επίσκεψη του ζεύγους Αναστασιάδη στο Μπάγκιγχαμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει την επίσκεχη τους και χαρίζει στιγμές γέλιου
16/03/2019 - 17:50

Ο Λούης Πατσαλίδης προκαλεί τον... Νίκο Αναστασιάδη να πάει στην εκπομπή του!

Οι "πόρτες" του "Λούης Night Show" είναι ανοικτές για τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας
16/03/2019 - 13:51

Τρόλαρε και τον Υπουργό! To απίστευτο δώρο του Λούη στον...Χριστοδουλίδη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Με ανέχονται και η γυναικά μου και οι κόρες μου..."
14/03/2019 - 21:57

Και όμως... τρόλαραν τον Λούη! Η απίστευτη μεταμφίεση στις Απόκριες(ΦΩΤΟ)

Έγινε Λούης Πατσαλίδης για μια ημέρα και κέρδισε τις εντυπώσεις
13/03/2019 - 16:51

Το άρμα του «Λούης Night Show» στην καρναβαλίστικη παρέλαση της Λεμεσού! (ΦΩΤΟ)

Το Λεμεσιανό καρναβάλι ξεκίνησε και δεν θα μπορούσε να απουσιάζει η ομάδα του Λούη
10/03/2019 - 13:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σεισμική δόνηση 3,4 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ "ταρακούνησε" την Πάφο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με to EMSC, καταγράφηκε στις 11:18 το βράδυ της Δευτέρας

"Οχι" Ανωτάτου στις εφέσεις Κληρίδη για υπόθεση διαχωρισμού οικοπέδων στο Σκαλί

Τι δηλώνει ο πρώην Δημοτικός Μηχανικός του Δήμου Πάφου, Σάββας Σάββα

Στα χέρια του Δήμου Λευκωσίας το παλιό εργοστάσιο του ΣΟΠΑΖ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γίνονται σκέψεις να αξιοποιηθεί για ακαδημαϊκή χρήση ή για ερευνητικά προγράμματα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ