Ψυχαγωγία

Ηλέκτρα Φωτιάδου: "Σε μία μεγάλη απώλεια βλέπεις το φως του παρόντος..."

Σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις της η Ηλέκτρα Φωτιάδου, μίλησε για την απώλεια και πως την βίωσε. 

Η ηθοποιός σε συνέντευξη που παραχώρησε στον δημοσιογράφο, Γιάννη Χατζηγεωργίου και το περιοδικό Down Town αναφέρθηκε στην απώλεια της κόρης της στέλνοντας το δικό της θετικό μήνυμα. Ο δημοσιογράφος αναδημοσίευσε απόσπασμα από τη συνέντευξη στον λογαριασμό του στο Instagram με την ηθοποιό να δηλώνει: 

Σε μία μεγάλη απώλεια βλέπεις το φως του παρόντος. Και της ζωής σου. Πρέπει να συνεχίσεις να υπάρχεις! Πρέπει να συνεχίσεις να λειτουργείς, να δίνεις και να παίρνεις. Πώς αλλιώς; Η ζωή δεν τελειώνει με τίποτα! Δεν μπορείς να κλειστείς το καβούκι σου. Δεν το επιτρέπει η ίδια η ζωή να αφήνεσαι. Πρέπει να δρας. Αλλιώς, δεν βοηθάς ούτε τον εαυτό σου, ούτε τους γύρω σου, ούτε τους εξαρτώμενους από σένα.

Επόμενο άρθρο

"Σπάει τα κοντέρ" το "Kάρμα": Ξεπέρασε το 1 εκατομμύριο στο YouTube!

Η τραγική ιστορία που σημάδεψε την Κύπρο και η μεγάλη επιτυχία της σειράς
25/05/2019 - 11:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ηλέκτρα Φωτιάδου:"Ελπίζω στη ζωή μου, να μην έχω ανάγκη το παιδί μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρόταση στην Αριστοτέλους να γίνει θεατρική παραγωγός και η αναζήτηση χορηγίας
22/04/2019 - 16:44

"Έφυγε" η μικρή Άρτεμις

Θερμά συλλυπητήρια στον Λουκά Φουρλά
20/08/2017 - 12:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: Υπό κράτηση 20χρονος για εμπρησμό εστιατορίου

Η πυρκαγιά στο εστιατόριο εξερράγη χθες γύρω στις 4.00 τα ξημερώματα

Υφυπουργός Άμυνας Ιράν: "Η Τεχεράνη διαθέτει πυραύλους ακριβείας"

Προειδοποιεί τις ΗΠΑ: "Δεν χρειάζεται να πάμε στη Νέα Υόρκη για να τους αντιμετωπίσουμε"

Γερμανικό Πρακτορείο Ειδήσεων: Ανθρωπιστική κρίση στην Κύπρο λόγω προσφύγων;

Συνολικά   κατατέθηκαν   περίπου   7610   πρώτες αιτήσεις  ασύλου
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Στο «κόκκινο» η Wall Street λόγω δασμών από την Κίνα

Το Εμπορικό Επιμελητήριο απορρίπτει την 'εντολή' του Τραμπ

Ιάβα: Τέσσερις νεκροί και 30 αγνοούμενοι μετά την πυρκαγιά σε φεριμπότ

Τα αίτια της πυρκαγιάς παραμένουν αδιευκρίνιστα

Κατέρχονται σε τριήμερη απεργία οι πιλότοι της British Airways

Δείτε ποιες ημερομηνίες θα επηρεαστούν οι πτήσεις

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 22:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ