Ψυχαγωγία

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της(ΦΩΤΟ)

H Ηλιάνα Παπαγεωργίου ανήκει στην κατηγορία των γυναικών που δεν φοβούνται τις αλλαγές στα μαλλιά τους. Της αρέσει να πειραματίζεται με το look της και μας το έχει αποδείξει.

Το όμορφο νεαρό μοντέλο επέλεξε να κόψει αφέλειες, πιο συγκεκριμένα έκοψε αφέλειες σε πιο κοντό μήκος τόσο ώστε να αγκαλιάζουν το μέτωπό της.

Το νέο κούρεμα της Ηλιάνας επιμελήθηκε ο Πάνος Παπανδριανός, ο οποίος θεωρείται top κομμωτής στη Βρετανία.

Η Ηλιάνα αγαπά πολύ τα μακριά μαλλιά της, για αυτό και τα προσέχει πολύ. Δεν συνηθίζει να πειραματίζεται με το μήκος, παρά μόνο με το χρώμα τις περισσότερες φορές. Εμείς έχουμε να πούμε ότι το νέο look της όμορφης Ηλιάνας της πάει πολύ.

Δείτε την αλλαγή

Μ,

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

Το εντυπωσιακό bachelorette της Ευριδίκης λίγο πριν τον γάμο της! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο ξεχωριστός τρόπος που γιόρτασε με τους αγαπημένους της φίλους η Κύπρια τραγουδίστρια
28/08/2019 - 11:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελεονώρα Μελέτη: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιαστρια έγινε κοκκινομάλλα και της πάει πολύ
17/10/2019 - 13:42

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου άλλαξε ξανά... τα μαλλιά της! (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή αλλαγή και η φωτογραφία που δημοσίευσε
13/10/2019 - 16:33

Hλιάνα Παπαγεωργίου: Η εντυπωσιακή αλλαγή στα μαλλιά της(ΦΩΤΟ)

Η αλλαγή στο hair look της και οι ξανθιές λεπτομέρειες
07/10/2019 - 09:57

Κένταλ Τζένερ: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της που δίχασε! (ΦΩΤΟ)

Η αδερφή των Kardashian επέστρεψε στην πασαρέλα με... ξανθά μαλλιά
19/09/2019 - 08:48

Ήβη Αδάμου: Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της (ΦΩΤΟ)

Δείτε το νέο hair look της Κύπριας τραγουδίστριας
30/08/2019 - 09:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αγνοείται 63χρονος άνδρας από τη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Απουσιάζει από το χώρο διαμονής του τρεις μέρες

Πήγε να καψαλίσει χόρτα και προκάλεσε πυρκαγιά 58χρονος στην Πάφο

Λόγω των δυνατών ανέμων η φωτιά ξέφυγε του ελέγχου του άνδρα και προκάλεσε πυρκαγιά

Το ψυχογράφημα του 62χρονου ενόπλου της Ακρόπολης (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα περιγράφουν οι γείτονες και το πολύωρο θρίλερ στην οδό Ευέλθοντος
Ελλάδα

Ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 46η Επέτειο του Πολυτεχνείου

Την Κυριακή η μεγάλη πορεία με αυξημένα αστυνομικά μέτρα στο κέντρο της Αθήνας

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "
Διεθνή

Γαλλία: ένας νεκρός και ανυπολόγιστες ζημιές από τη σφοδρή χιονόπτωση

Έντονη κακοκαιρία πλήττει τα τελευταία 24ωρα τη χώρα προκαλώντας πληθώρα προβλημάτων

Μοράλες: «Για χάρη της Δημοκρατίας, μπορώ να μη συμμετέχω σε νέες εκλογές»

Ο πρώην Πρόεδρος της Βολιβίας δήλωσε την πρόθεσή του να υποχωρήσει αν χρειαστεί

Βέλγιο: Απόφοιτος Πολυτεχνείου ετών...εννέα

Ο μικρός Λόρεντ Σίμονς αναμένεται να αποφοιτήσει άμεσα ως ηλεκτρολόγος μηχανικός

tv news

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/11/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ