Ψυχαγωγία

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Ο Κωνσταντίνος Αργυρός και ο... γάμος της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου απαντά για τη σχέση της με τον Κωνσταντίνο Αργυρό και απαντά στις φήμες που την θέλουν να έχει κάνει ήδη ένα γάμο.

Οι φήμες το τελευταίο διάστημα ότι το μοντέλο έχει παντρευτεί με τον πρώην σύντροφο της είναι πολύ έντονες και σε ερώτηση που δέχτηκε για τον φημολογούμενο γάμο της η Ηλιάνα άφησε άφωνους τους δημοσιογράφους απαντώντας τους ότι όταν θα ξαναπαντρευτεί, θα είναι όλοι καλεσμένοι ενώ όσον αφορά τη σχέση της με τον Κωνσταντίνο Αργυρό τήρησε για ακόμα μια φορά σιγή ιχθύος. 

Δείτε το σχετικό απόσπασμα με όσα δήλωσε το μοντέλο: 

Επόμενο άρθρο

Η περσινή νικήτρια της Eurovision χόρεψε με μαγιό και... εντυπωσίασε! (ΒΙΝΤΕΟ)

H Νέτα μαγνήτισε όλα τα βλέμματα στην εβδομάδα μόδας του Τελ Αβιβ
20/03/2019 - 08:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αργυρός για Ρέμο: "Πολλές φορές έχουμε έρθει σε κόντρα"

Ο Αργυρός απαντά αν τον ενοχλεί που αρκετοί υποστηρίζουν ότι η φωνή του θυμίζει τον Ρέμο
13/06/2019 - 09:00

Σίσσυ Χρηστίδου: Το παρολίγον ατύχημα και ο "ρόλος" του Κωνσταντίνου Αργυρού

Πως ο γνωστός τραγουδιστής έσωσε τη ζωή της παρουσιάστριας
08/06/2019 - 11:33

Κωνσταντίνος Αργυρός: Το άδοξο τέλος σε σχέση του λόγω δουλειάς

Όσα αποκάλυψε ο δημοφιλής καλλιτέχνης για την προσωπική του ζωή
07/06/2019 - 13:23

Κωνσταντίνος Αργυρός: "Δεν μου αρέσει να γίνομαι σαλιάρης στο δρόμο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την προσωπική του ζωή και η ερώτηση που τον "εκνεύρισε"
24/05/2019 - 12:27

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Όσα δήλωσε για τον φημολογούμενο γάμο της και τον Αργυρό

Τι απάντησε το μοντέλο αναφορικά με την προσωπική της ζωή
26/04/2019 - 09:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ