Ψυχαγωγία

Ηλιάνα Παπαγεωργίου-Snik: Eπιβεβαιώθηκε η σχέση τους! Όλες οι λεπτομέρειες

Ένας νέος έρωτας υπάρχει και επισήμως στην showbiz.

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου είναι σε σχέση και επισήμως με τον τραγουδιστή Snik!

Μέχρι και σήμερα κανένας από τους δύο δεν έχει επιβεβαιώσει ή διαψεύσει δημόσια την συγκεκριμένη είδηση και το τρυφερό ραντεβού που τους είδαν στην περιοχή Χαλάνδρι Αθηνών. 

Σύμφωνα με την Ελένη Βουλγαράκη και την εκπομπή “Έλα χαμογέλα”, ο τραγουδιστής επιβεβαίωσε ότι είναι μαζί με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου σε κοινό τους στενό φίλο.   

«Ναι είμαστε μαζί με την Ηλιάνα, είπε ο Snik σε μια πηγή μου. Έτυχε να έχουμε κοινό φίλο με τον Snik, όποτε και τον ρώτησε και μου το είπε. Ο τραγουδιστής είχε χρόνια σχέση, ωστόσο τώρα είναι ελεύθερος, άρα η σχέση τους μπορεί να ισχύει» είπε χαρακτηριστικά η παρουσιάστρια. 

ΛΜ,

Επόμενο άρθρο

O τραυματισμός της Δέσποινας Βανδή στην Τήνο και όσα εκμυστηρεύτηκε (ΦΩΤΟ)

Κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων της εκπομπής της
05/10/2019 - 18:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Mαρία Μπέη: Αποκάλυψε το παρασκήνιο της σχέσης της με τον Δημήτρη Μπέλλο

Τι λένε οι γονείς της για τον νεαρό μάγειρα που έχει επιλέξει να είναι στο πλευρό της;
03/07/2020 - 09:58

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου βουτάει βραδιάτικα στην θάλασσα...topless (BINTEO)

“Ένα από τα καλύτερα βράδια της ζωής μου…”
23/06/2020 - 10:17

O Snik εξήγησε στην Βανδή ποια είναι η διαφορά τραπ με ραπ μουσικής (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αφού είσαι τόσα θα έπρεπε και εσύ (όχι μόνο τα παιδιά σου) να έχεις δει το Instagram μου"
21/06/2020 - 11:11

Με ποιον γνωστό τραγουδιστή ήταν σε σχέση η Έλλη Κοκκίνου και δεν το ξέραμε;

Το αποκάλυψε ο ίδιος σε πρόσφατη συνέντευξή του
20/06/2020 - 16:21

Η Παπαγεωργίου μας δείχνει τα... "κρυφά" σημεία που έκανε τατουάζ (ΦΩΤΟ)

Τα αποκαλύπτει μέσα από μια ιδιαίτερη φωτογραφία που τράβηξε η Έλενα Χριστοπούλου
11/06/2020 - 11:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξαναστέλνουν το πλοίο της τουρκικής εισβολής στο Πέντε Μίλι

Αναχώρησε για τα κατεχόμενα όπου θα εκτίθεται από τις 20 Ιουλίου

Ο αναθεωρημένος κατάλογος των χωρών για πτήσεις προς Κύπρο

Πως διαμορφώνεται η λίστα και για ποιους ταξιδιώτες απαιτείται τεστ

Χωρίς καραντίνα στη Βρετανία οι ταξιδιώτες από Κύπρο

Ποιες είναι οι 59 χώρες που εξαιρεί από την 14ημερη καραντίνα
Ελλάδα

28 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, κανένας νέος θάνατος το τελευταίο 24ωρο

Ο αριθμός των περιστατικών της νόσου Covid-19 ανέρχεται πλέον σε 3.486

Ερντογάν εναντίον όλων για την Αγία Σοφία

"Επίθεση κατά των κυριαρχικών δικαιωμάτων της χώρας μας"

Στο Πήλιο μέσω Βουλγαρίας ο πατέρας του Μπόρις Τζόνσον παρά τις απαγορεύσεις

Η κίνησή του προκάλεσε αντιδράσεις τόσο στο Λονδίνο όσο και στην Ελλάδα
Διεθνή

Ανοίγουν μετά από τρεις μήνες οι βρετανικές παμπ

Άλλο οι κυβερνητικές οδηγίες και άλλο οι αυστηροί κανόνες, λένε ιδιοκτήτες

Ο Jean Castex ο νέος Πρωθυπουργός της Γαλλίας

Αναλαμβάνει μετά την παραίτηση του Έντουαρντ Φίλιπ

tv news

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

Η πληροφορία ότι η Μελίτη μπορεί να μην ζει βυθίζει στο πένθος την οικογένεια...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 03/07/2020 - 20:20ALPHA NEWS