Ψυχαγωγία

Ηλιάνα Παπαγεωργίου-Snik: Eπιβεβαιώθηκε η σχέση τους! Όλες οι λεπτομέρειες

Ένας νέος έρωτας υπάρχει και επισήμως στην showbiz.

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου είναι σε σχέση και επισήμως με τον τραγουδιστή Snik!

Μέχρι και σήμερα κανένας από τους δύο δεν έχει επιβεβαιώσει ή διαψεύσει δημόσια την συγκεκριμένη είδηση και το τρυφερό ραντεβού που τους είδαν στην περιοχή Χαλάνδρι Αθηνών. 

Σύμφωνα με την Ελένη Βουλγαράκη και την εκπομπή “Έλα χαμογέλα”, ο τραγουδιστής επιβεβαίωσε ότι είναι μαζί με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου σε κοινό τους στενό φίλο.   

«Ναι είμαστε μαζί με την Ηλιάνα, είπε ο Snik σε μια πηγή μου. Έτυχε να έχουμε κοινό φίλο με τον Snik, όποτε και τον ρώτησε και μου το είπε. Ο τραγουδιστής είχε χρόνια σχέση, ωστόσο τώρα είναι ελεύθερος, άρα η σχέση τους μπορεί να ισχύει» είπε χαρακτηριστικά η παρουσιάστρια. 

ΛΜ,

Επόμενο άρθρο

O τραυματισμός της Δέσποινας Βανδή στην Τήνο και όσα εκμυστηρεύτηκε (ΦΩΤΟ)

Κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων της εκπομπής της
05/10/2019 - 18:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Snik:"Δεν έχω τελειώσει το Λύκειο" - Το μήνυμα που στέλνει... (ΦΩΤΟ)

Αίσθηση προκάλεσε η αποκάλυψή ότι δεν έχει ολοκληρώσει τη δευτεροβάθμια εκπαίδευση
15/11/2019 - 10:47

Snik: Η πρώτη δημόσια αναφορά στην προσωπική του ζωή: "Είμαι πολύ χαρούμενος"

Δείτε τι δήλωσε για τη σχέση του με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου
14/11/2019 - 09:21

Ηλιάνα Παπαγεωργίου-Snik: Ταξίδι στο Μιλάνο! (ΦΩΤΟ)

Ο ραπερ ακολουθεί παντού την αγαπημένη του
12/11/2019 - 12:51

Ξανά ερωτευμένος ο Χρήστος Μάστορας: Η 25χρονη που του έκλεψε την καρδιά!

Όλες οι λεπτομέρειες για τη νέα σχέση του τραγουδιστή
10/11/2019 - 17:33

Ηλιάνα Παπαγεωργίου-Snik: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους!

Η σχέση τους πάει από το καλό στο καλύτερο
10/11/2019 - 13:50

Γιώργος Λιάγκας: "Μου στέλνουν μηνύματα οπαδοί του Snik ότι θα με σκοτώσουν..."

Οι δηλώσεις του παρουσιαστή που προκάλεσαν την έντονη αντίδραση των φαν του ραπερ
08/11/2019 - 14:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε απευθείας δίκη ο 57χρονος που έριξε acid στην εν διαστάσει σύζυγο του

Αντιμέτωπος με το αδίκημα της απόπειρας φόνου ενώπιον του Μόνιμου Κακουργιοδικείου

Ανήλικη είπε ψέματα ότι κακοποιήθηκε σεξουαλικά για να τραβήξει την προσοχή...

Ανατροπή σε υπόθεση ενώπιον του Κακουργιοδικείου και αθώωση κατηγορούμενου δύο χρόνια μετά

Στα χέρια Πασχαλίδη εντός των επόμενων ημερών το πόρισμα για ελλείπουσες

Ο Γ. Εισαγγελέας "έχει τον τελευταίο λόγο" δηλώνει στο AlphaNewsLive o Πρόεδρος της Αρχής
Ελλάδα

Η απίστευτη δικαιολογία 52χρονου που βίαζε επί πέντε χρόνια την κόρη του

Έσπασε τη σιωπή της 22χρονη φοιτήτρια για τον εφιάλτη που ζούσε στα χέρια του πατέρα της

Νυχτοβάτες ανατίναξαν sex shop στην Ιερά Οδό (ΦΩΤΟ)

Προκλήθηκαν εκτεταμένες ζημιές στο κατάστημα λόγω της έκρηξης

Γράμμα 7χρονης στον Άγιο Βασίλη, ζητάει φαγητό και σπίτι για την οικογένειά της

H επιστολή βρέθηκε σε γραμματοκιβώτιο στο Λίβερπουλ συγκινώντας την τοπική κοινότητα
Διεθνή

Χειροπέδες σε επιχειρηματία στη Μάλτα για τη δολοφονία της Γκαλίζια

Ο Γιόργκεν Φένεχ συνελήφθη στο γιοτ του για την υπόθεση θανάτου της δημοσιογράφου

Σε νέα δίκη ο σχεδιαστής μόδας Σανσάλ για "προσβολή" κατά του Ερντογάν

Παρέμεινε στις τουρκικές φυλακές έπειτα από την απέλασή του από τα κατεχόμενα

Καρέ καρέ η διάσωση κοριτσιού από τα χέρια του απαγωγέα της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική στιγμή που αστυνομικοί μπουκάρουν στο δωμάτιο και βρίσκουν την ανήλικη

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ