Ψυχαγωγία

Ηλιάνα Παπαγεωργίου-Snik:Τα καυτά φιλιά και οι αγκαλιές στη μέση του δρόμου

Ηλιάνα Παπαγεωργίου και Snik είναι μαζί και δεν τον κρύβουν!

Το γνωστό μοντέλο σε δηλώσεις της την περασμένη εβδομάδα στην εκπομπή "Στη φωλιά των κου κου"  χαλαρή και άνετη δεν δίστασε να μιλήσει για την προσωπική της ζωή και παραδέχθηκε πρώτη φορά τη σχέση της με τον ράπερ!

Το νέο ζευγάρι της ελληνικής showbiz, απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός στο κέντρο της Αθήνας σε βραδινή τους έξοδο, να ανταλλάσσουν καυτά φιλιά και αγκαλιές χωρίς να τους απασχολούν τα αδιάκριτα βλέμματα!

Δείτε τις φωτογραφίες στο πιο κάτω βίντεο από την εκπομπή "Happy Day": 

Επόμενο άρθρο

Ακόμα μια παραίτηση για Μέγκαν και Χάρι-Η επίσημη ανακοίνωση του παλατιού

Όλες οι πληροφορίες για την παραίτηση και η νέα συνεργάτιδα τους
16/10/2019 - 09:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου βουτάει βραδιάτικα στην θάλασσα...topless (BINTEO)

“Ένα από τα καλύτερα βράδια της ζωής μου…”
23/06/2020 - 10:17

O Snik εξήγησε στην Βανδή ποια είναι η διαφορά τραπ με ραπ μουσικής (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αφού είσαι τόσα θα έπρεπε και εσύ (όχι μόνο τα παιδιά σου) να έχεις δει το Instagram μου"
21/06/2020 - 11:11

Η Παπαγεωργίου μας δείχνει τα... "κρυφά" σημεία που έκανε τατουάζ (ΦΩΤΟ)

Τα αποκαλύπτει μέσα από μια ιδιαίτερη φωτογραφία που τράβηξε η Έλενα Χριστοπούλου
11/06/2020 - 11:44

Και όμως η Ηλιάνα Παπαγεωργίου έχει... τρία κρυφά τατουάζ

Όλα όσα αποκάλυψε και οι λεπτομέρειες
10/06/2020 - 13:11

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου μιλά για την ρομαντική σχέση της με τον...Snik

Επικροτεί το καινούργιο επαγγελματικό βήμα της ο γνωστός ράπερ;
05/06/2020 - 13:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σοβαρό τροχαίο ατύχημα με 73χρονο μοτοσικλετιστή στη Λευκωσία

Διακομίσθηκε με ασθενοφόρο στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας

ΦΩΤΟ: Άτομο παρασύρθηκε από λεωφορείο στη Λευκωσία

Στο σημείο Πυροσβεστική και Αστυνομία - Τι αναφέρουν οι πρώτες πληροφορίες

Κρούσμα κορωνοϊού υπάλληλος γυμναστηρίου στη Μαρίνα Λεμεσού

Υποβλήθηκαν σε τεστ όλα τα μέλη του προσωπικού - Η ανακοίνωση της επιχείρησης
Ελλάδα

Στα 31 τα νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 4 εντοπίστηκαν από ελέγχους στις πύλες εισόδου της χώρας

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση
Διεθνή

Δημοσκόπηση δείχνει «μοιρασμένο» τον τουρκικό λαό για το θέμα της Αγίας Σοφιάς

Παράλληλα, ο Δήμαρχος της Κωνσταντινούπολης «αδειάζει» τον Τούρκο Πρόεδρο

Βραζιλία: 641 θάνατοι, σχεδόν 25.000 κρούσματα σε 24 ώρες

Χαρακτηρίζονται υποτιμημένα σε σημαντικό βαθμό σε σχέση με την πραγματικότητα τα δεδομένα

Μεξικό: Πάνω από 920.000 θέσεις εργασίας χάθηκαν λόγω της πανδημίας

Εκτιμήσεις του Προέδρου ότι η χώρα θα απολέσει τουλάχιστον 1 εκατομμύριο θέσεις εργασίας

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 13/07/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ