Ψυχαγωγία

Ιωάννα Λαμπροπούλου: Aποκαλύπτει πότε ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας

Kαλεσμένη στην σημερινή εκπομπή του “Με αγάπη Χριστιάνα” ήταν η Ιωάννα Λαμπροπούλου!

Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για το νέο επαγγελματικό της βήμα ως παρουσιάστρια στο πολυαναμενόμενο κωμικό παιχνίδι του Alpha Κύπρου “Δώσε Βάση”, για την καριέρα, αλλά και την προσωπική της ζωή.

Η ίδια όπως εξομολογήθηκε νιώθει γεμάτη και το μόνο που έμεινε για να ολοκληρώσει την ευτυχία της είναι το νυφικό! Όπως ανέφερε, μετά την αναβολή λόγω πανδημίας, λογαριάζουν να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας μέσα στο 2021.

“Νιώθω γεμάτη αυτή τη χρονιά, γιατί έχω και το “Κάμπινγκ”, έχω το ραδιόφωνο, ήρθε και αυτό το comedy σόου, δηλαδή έμεινε το νυφικό. Ακυρώθηκε ο γάμος μας, τώρα λέμε για το 2021, εκτός εάν αποφασίσουμε να το κάνουμε σε κλειστό κύκλο. Δεν περίμενα να έρθουν έτσι τα πράγματα. Αυτό το πρότζεκτ δεν το περίμενα, μόλις μου το πρότειναν, κάναμε το δοκιμαστικό και λειτούργησε μαγικά”

Δείτε το απόσπασμα στο ακόλουθο βίντεο:

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου θα βρίσκεται στο “τιμόνι” του νέου κωμικού σόου του Alpha Κύπρου “Δώσε Βάση!”.

Βασισμένο στο διεθνές format του CBS “Have You Been Paying Attention?”, το «ΔΩΣΕ ΒΑΣΗ» συνδυάζει στοιχεία κωμικού show και τηλεπαιχνιδιού και από σήμερα και κάθε Σάββατο θα έρχεται κάθε φορά μαζί με έναν καλεσμένο και τους τέσσερις ατακαδόρους και απρόβλεπτους επώνυμους (Σοφοκλής Κασκαούνιας, Χριστιάνα Αρτεμίου, Μέμνων Σωτηρέλης και Γιώργος Κυριάκου) που θα απαντούν σε ερωτήσεις της επικαιρότητας. Σοβαρές απαντήσεις, μην περιμένετε, γιατί οι σωστές κερδίζουν βαθμούς, αλλά οι ξεκαρδιστικές χαρίζουν άφθονο γέλιο!

Απόψε και κάθε Σάββατο στις 21:20, τα βράδια αλλάζουν στον ALPHA Κύπρου και αποκτούν όλες τις αποχρώσεις του γέλιου και της τρέλας, αφού έρχεται το νέο κωμικό show-τηλεπαιχνίδι «ΔΩΣΕ ΒΑΣΗ»!

Επόμενο άρθρο

Το “Λούης Night Show” κάνει comeback με καλεσμένο...κορυφαίο καλλιτέχνη (ΦΩΤΟ)

Ενθουσιασμένος ο stand up – comedian για τον καλλιτέχνη που θα του κάνει “ποδαρικό”
18/09/2020 - 15:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σοφοκλής Κασκαούνιας: Η κρίση στο γάμο και οι προτάσεις περί παρουσίασης (VID)

Βρέθηκε καλεσμένος στο “Με αγάπη Χριστιάνα” και μίλησε για όλα!
29/10/2020 - 09:14

Tι ζώδιο είσαι; Αυτά τα ζώδια είναι ιδανικά για εσένα για... γάμο

Ποιοι συνδυασμοί ζωδίων “εγγυώνται” βίον ανθόσπαρτον;
22/10/2020 - 10:46

Παντρεύτηκε ο Χατζηδάκης! Ιδού η πρώτη εικόνα με την (πλέον) σύζυγό του (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι ένωσε επίσημα τις ζωές τους και είναι πιο ευτυχισμένοι από ποτέ
15/10/2020 - 15:30

Ο Μέμος Μπεγνής "απορρίπτει" το ενδεχόμενο οικογένειας, παιδιών και γάμου (VID)

Μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε στην εκπομπή “Με αγάπη Χριστιάνα”
14/10/2020 - 12:15

Wedding bells για την Εριλένα Πελαγία! Παντρεύτηκε τον αγαπημένο της (ΦΩΤΟ)

Λίγο πριν υποδεχτούν το πρώτο τους παιδάκι
14/10/2020 - 08:55

Είναι γεγονός! Η Εριλένα Πελαγία αύριο...παντρεύεται (ΒΙΝΤΕΟ)

Γλέντι γάμου θα έχουν οι συνεργάτες της εκπομπής “Με αγάπη Χριστιάνα”
13/10/2020 - 15:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: Καταζητείται 34χρονη για αρπαγή του παιδιού της από παιδική στέγη

Με διάταγμα δικαστηρίου το 8χρονο αγόρι βρίσκεται υπό τη κηδεμονία του Γραφείου Ευημερίας

Πανέτοιμη η Πολιτική Άμυνα να παρέχει βοήθεια σε Σάμο και Σμύρνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκστρατεία στο Μόλο Λεμεσού για ευαισθητοποίηση των πολιτών

Άλλοι συνεχίζουν τις βουτίες και κάποιοι βιάζονται για τα Χριστούγεννα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποχαιρετούμε τον πιο θερμό Οκτώβριο στη σύγχρονη ιστορία της Κύπρου
Ελλάδα

Ο χάρτης του κορωνοϊού στην Ελλάδα: 839 σε Θεσσαλονίκη και 464 σε Αττική

Ανακοινώθηκαν 2.056 νέα κρούσματα - Ποιες περιοχές είναι επιδημιολογικά επιβαρυμένες

Στο πένθος έχει βυθιστεί η Σάμος για τον τραγικό χαμό των δυο παιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Συντετριμμένοι οι γονείς του Άρη και της Κλαίρης στέλνουν μηνύματα σε όλους τους γονείς

Νέα μέτρα στην Ελλάδα: Μάσκα παντού και απαγόρευση κυκλοφορίας σε όλη τη χώρα

«Το δεύτερο κύμα της πανδημίας είναι σε πλήρη εξέλιξη» ανέφερε ο Νίκος Χαρδαλιά
Διεθνή

Lockdown σε 121 δήμους στην Πορτογαλία

Η μερική καραντίνα θα αφορά σχεδόν το 70% του πληθυσμού της

Με 9 χρόνια καθυστέρηση άνοιξε σήμερα το νέο αεροδρόμιο στο Βερολίνο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πτήσεις από και προς το «Βίλι Μπραντ» θα πραγματοποιούνται και από το αεροδρόμιο Λάρνακας

Τουρκία: 37 νεκροί και πάνω από 800 τραυματίες ο απολογισμός από τον σεισμό

Χαμόγελα έφερε η διάσωση μητέρας και των παιδιών της που είχαν παγιδευτεί για ώρες

tv news

Η εκδίκηση αρχίζει να γίνεται όλο και πιο δύσκολη υπόθεση για την Αγγελική...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιλτιάδης μαθαίνει ότι το dna του γενετικού υλικού ταυτοποιείται με τον Φοίβο!

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 01/11/2020 - 00:45ΚΑΡΜΑ