Ψυχαγωγία

Ιωάννα Μπέλλα: Τα πρώτα λόγια για τον φημολογούμενο χωρισμό με τον Κύπριο Γιάννη

Έκπληξη προκάλεσε η χθεσινή είδηση πως η Ιωάννα Μπέλλα χώρισε τον Κύπριο σύντροφό της, Γιάννη Λεωνίδου κατά το ταξίδι τους στη Μύκονο.

Το σχετικό ρεπορτάζ είχε αναφέρει και αποκλειστικά μάλιστα, πως το ζευγάρι χώρισε όχι και τόσο "ρόδινα" και πως ο επιχειρηματίας έκανε κάτι που εξέθεσε το μοντέλο με την συμπεριφορά του. 

Η ίδια λίγες ώρες μετά την ανακύκλωση της είδησης θέλησε να "σπάσει" τη σιωπή της και να μιλήσει για πρώτη φορά για το γεγονός, με δηλώσεις οι οποίες δεν ήταν οι αναμενόμενες.

Όπως δήλωσε δεν έχει χωρίσει με τον Γιάννη Λεωνίδου και είναι ακόμη ζευγάρι, αλλά λόγω του ότι το μοντέλο αρνήθηκε να βγουν κάποιες φωτογραφίες τους στη δημοσιότητα, τα άτομα αυτά το ερμήνευσαν ως..."τέλος".

"Δεν χωρίσαμε, με τον Γιάννη είμαστε ζευγάρι. Απλά δεν ήθελα να βγουν κάποιες φωτογραφίες μας και είπα ότι δεν θέλω και κάποιοι θεώρησαν ότι χωρίσαμε [...] Δεν θέλω γενικά να υπάρχει τίποτα γιατί μου βγάζει προβλήματα όλο αυτό. Ειλικρινά δεν θα ήθελα να το συζητήσω περισσότερο γιατί αυτό το διάστημα είμαι κάπως. Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας"

Επόμενο άρθρο

E. Ολυμπίου: Με μπικίνι...μας δείχνει το καλλίγραμμο σώμα που διαθέτει (ΦΩΤΟ)

Απολαμβάνει τις καλοκαιρινές διακοπές λίγο πριν την έναρξη της ερχόμενης σεζόν
07/08/2020 - 13:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η σύντροφος του Μαυρίδη μιλά πρώτη φορά για την...απέλαση στο Μεξικό (ΦΩΤΟ)

Τα λόγια αγάπης και η δημόσια ερωτική εξομολόγηση
21/09/2020 - 13:06

Ανόρθωση: «Αυτά είναι τα ρεζιλίκια για την Πολιτεία»

Η ανακοίνωση-απάντηση της «Κυρίας» στον Σταύρο Παπασταύρου και στην Ομόνοια
15/09/2020 - 14:29

«Ο Νεϊμάρ να μάθει να χάνει»

Ο Ισπανός αντέδρασε στις κατηγορίες του Βραζιλιάνου της Παρί
14/09/2020 - 11:25

Τζένιφερ Λόπεζ: Η αποκάλυψη για τον δύσκολο χωρισμό από τον Μάρκ Άντονι

Η Τζένιφερ και ο Μαρκ ήταν παντρεμένοι για 10 χρόνια και έχουν μαζί 2 παιδιά
14/09/2020 - 09:54

Τελεσίγραφο για Ακιντόλα, έτοιμη η εναλλακτική στην Ομόνοια

Αποφασισμένοι να βάλουν «τέλος» στο... σίριλα του καλοκαιριού οι «πράσινοι»
08/09/2020 - 21:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πυρκαγιές σε σωρό από παλιά ελαστικά και άχρηστα υλικά στην επαρχία Λευκωσίας

Σε κινητοποίηση Πυροσβεστική Υπηρεσία, Αστυνομία και τοπικές Αρχές για κατάσβεση τους

Ντύθηκε στα χρώματα της Κύπρου το ψηλότερο κτίριο στον κόσμο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι εντυπωσιακές...ευχές από το Ντουμπάι για τα 60χρονα της Κυπριακής Δημοκρατίας

Βίντεο-ντοκουμέντο από επεισοδιακή σύλληψη γυναίκας μπροστά στον 4χρονο γιο της

Καταγγέλλει υπέρμετρη βία από δύο αστυνομικούς και διηγείται το περιστατικό
Ελλάδα

411 νέα κρούσματα και δύο θάνατοι λόγω κορωνοϊού στην Ελλάδα

89 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι

Ισχυρή σεισμική δόνηση 5,2 Ρίχτερ στη Νίσυρο

Που εντοπίζεται το επίκεντρο του σεισμού

Μητσοτάκης: Είναι στο χέρι της Τουρκίας αν θα επιλέξει συνεργασία ή επιπτώσεις

Πραγματοποίησε συνάντηση με τον Πρόεδρο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου
Διεθνή

Λίβανος-Ισραήλ: Έναρξη συνομιλιών για οριοθέτηση χερσαίων και θαλασσίων συνόρων

Οι Ηνωμένες Πολιτείες θα παίξουν τον ρόλο του παράγοντα διευκόλυνσης

Πούτιν και Μακρόν καλούν σε πλήρη κατάπαυση του πυρός στο Ναγκόρνο Καραμπάχ

Εξέφρασαν ανησυχία για τις συνεχιζόμενες από την Κυριακή εχθροπραξίες

Δεν κατάφερε να «σπάσει» το ρεκόρ τηλεθέασης του 2016 το debate Τραμπ-Μπάιντεν

Περίπου 73,1 εκατομμύρια άνθρωποι παρακολούθησαν την πρώτη τηλεμαχία

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 02/10/2020 - 00:00THE CHASE