Ψυχαγωγία

Ιωάννα Παππά: Μετά την γέννηση του γιου της ...έρχεται ο γάμος!

Η Ιωάννα Παππά και ο αγαπημένος της, Κωνσταντίνος Πάντος, πλέουν σε πελάγη ευτυχίας μετά τον ερχομό του πρώτου τους παιδιού

Η γνωστή ηθοποιός που έγινε για πρώτη φορά μανούλα στις αρχές Αυγούστου, παραχώρησε συνέντευξη στη στη Reallife και στην Βασιλική Μπουζιώτη όπου μεταξύ άλλων αποκάλυψε ότι με τον σύντροφο της έχουν κάνει σύμφωνο συμβίωσης αλλά στα μελλοντικά τους σχέδια είναι και ο γάμος. Η ίδια δήλωσε: 

Κάναμε σύμφωνο συμβίωσης περιμένοντας το μωρό και στην πορεία θα προχωρήσουμε και σε γάμο, χωρίς α βιαζόμαστε ακόμα… Θα συμβεί και αυτό, αλλά αυτό που λαχταρούσαμε ήταν να αποκτήσουμε το παιδάκι μας, που μας γέμισε με μεγάλη ευτυχία. Όλα τα άλλα έπονται.

1

 

Επόμενο άρθρο

Η Σάιρους μιλά για τον χωρισμό και απαντά για τα δημόσια φιλιά με άλλη γυναίκα

Η εξάρτηση του Λίαμ Χέμσγουορθ από ουσίες και η απάντηση της για όσα την κατηγορούν
19/08/2019 - 11:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο γάμος των...δις έγινε 24 ώρες νωρίτερα και αποκαλύπτουμε όλες τις λεπτομέρειες

Ο Σταύρος Νιάρχος νυμφεύθηκε την αγαπημένη του παρουσία Βασίλισσας, Τραμπ και...Hollywood
18/01/2020 - 10:23

Ο δισεκατομμυριούχος Νιάρχος νυμφεύεται την πρώην του...Αμπράμοβιτς(ΦΩΤΟ)

Ο γάμος θα κοστίσει άνω από 5 εκατομμύρια δολάρια με καλεσμένο τον Μπέκαμ και όχι μόνο
18/01/2020 - 09:25

Η Κορτζιά αποκάλυψε τα αρνητικά του Πιέρου και την επιθυμία της για...τηλεόραση

Ο λαμπερός γάμος και η οικογένεια που θέλουν να κάνουν
16/01/2020 - 17:58

"Παράδοση κατ'οίκον" με καλεσμένη την... just married Μαρία Κορτζιά!

Κυριακή 21:15 στον Alpha Κύπρου με εκπλήξεις και...συγκινήσεις
14/01/2020 - 17:54

Παντρεύεται η Άντρη Χατζηχριστοδούλου! Καρέ-καρέ η πρόταση γάμου (ΦΩΤΟ)

Η πρόταση γάμου, το "όχι" και η..επανάληψη - Πότε θα γίνει ο γάμος;
13/01/2020 - 10:48

Ένας παραμυθένιος γάμος που ποτέ δεν θα έπρεπε να γίνει (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γαμπρός υποδέχεται τη μέλλουσα γυναίκα του, αφαιρεί το πέπλο, μόνο που...
11/01/2020 - 19:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτοιμος ο παρακαμπτήριος δρόμος στη Γιόλου (ΦΩΤΟ)

Το έργο αποπερατώθηκε πριν την καθορισμένη ημερομηνία δηλώνει ο Καρούσος

Ψάχνουν τα αίτια της νέας τραγωδίας με θύμα 23χρονο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Αστυνομία αυξάνει τις περιπολίες για μείωση των θανατηφόρων δυστυχημάτων

Μοναδικές εικόνες από το κατάλευκο Τρόοδος (ΒΙΝΤΕΟ)

Η χιονόπτωση συνεχίζεται και αύριο σύμφωνα με τη Μετεωρολογική Υπηρεσία
Ελλάδα

"Ξήλωσαν" τρία "εργοστάσια" καλλιέργειας κάνναβης στην Αττική (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα εργαστήρια ήταν πλήρως οργανωμένα και διέθεταν σύγχρονο εξοπλισμό για καλλιέργεια

Σεισμός 4,6 ρίχτερ στη Ζάκυνθο

Στα 28,2 χιλιόμετρα εντοπίζεται το εστιακό του βάθος

"Η Ελλάδα προφανώς άρχισε να τρώγεται πάλι και είπαμε να την ξύσουμε"

Τούρκοι χάκερς υποστηρίζουν λένε ότι "χτύπησαν" ελληνικές κρατικές ιστοσελίδες
Διεθνή

Διέρρευσε το προσχέδιο συμπερασμάτων της Διάσκεψης του Βερολίνου

Περιλαμβάνει μόνιμη κατάπαυση του πυρός και εφαρμογή του εμπάργκο όπλων

Στέλνουν τα «μαύρα κουτιά» του μοιραίου Boeing στην Ουκρανία

H Τεχεράνη είπε το "ναι" στους εμπειρογνώμονες για ανάλυσή τους

Γάσαν Σαλάμε: Η Λιβύη έχει ανάγκη να σταματήσει κάθε ξένη ανάμιξη

Αυτός είναι ένας από τους στόχους της διάσκεψης στο Βερολίνο, λέει ο απεσταλμένος του ΟΗΕ

tv news

«24 Ώρες» με τη Μυροφόρα Γεωργίου, τη μάνα και τη σύζυγο δύο αγνοουμένων...

H γυναίκα -σύμβολό της κυπριακής τραγωδίας αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 18/01/2020 - 17:50ALPHA NEWS