Ψυχαγωγία

Jennifer Lopez: Μιλά για την επανασύνδεση με τον Affleck και δηλώνει ευτυχισμένη

Μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η Jennifer Lopez, με αφορμή την κυκλοφορία του νέου της single “Cambia el paso” και μίλησε για τον δεσμό της με τον Ben Affleck.

Καλεσμένη, λοιπόν, στο Apple music και τη Zane Lowe εξομολογήθηκε ότι αυτή είναι η καλύτερη περίοδος της ζωής της.

«Είμαι πολύ χαρούμενη. Ξέρω ότι οι άνθρωποι αναρωτιούνται πάντα.” Πώς είσαι; Τι συμβαίνει; Είσαι εντάξει; ” Αυτό ήταν. Ποτέ δεν ήμουν καλύτερα», μοιράστηκε η Lopez, η οποία χώρισε από τον Alex Rodriguez νωρίτερα φέτος και τώρα αναζοπυρώνει τη φλόγα του έρωτα με τον Ben Affleck.

Παράλληλα, εξομολογήθηκε ότι πράγματα τα οποία δεν πιστεύουμε ότι θα συμβούν, συμβαίνουν και μας ξαφνιάζουν: «Θέλω οι άνθρωποι μου που με νοιάζονται να γνωρίζουν ότι έχω φτάσει σε ένα σημείο της ζωής μου στο οποίο είμαι καλά και μόνη μου, γιατί νοιάζομαι για εκείνους τόσο πολύ και νομίζω ότι μόλις φτάσετε σε αυτό το σημείο κι εσείς, τότε θα σας συμβούν καταπληκτικά πράγματα που δεν φαντάζεστε ποτέ στη ζωή σας ότι θα συνέβαινan ξανά. Και έτσι είμαι εδώ που είμαι».

H Jennifer Lopez δηλώνει χαρούμενη με τον Ben Affleck

Ακόμη, η Λατίνα star προσέθεσε: «Λατρεύω όλη την αγάπη που μου έρχεται τώρα και όλες τις καλές ευχές. Και θέλω απλώς να γνωρίζουν όλοι ότι είναι η καλύτερη στιγμή μου. Είναι η καλύτερη στιγμή της ζωής μου».

Τέλος, η JLo τόνισε: «Είμαι καλά. Λατρεύω τη ζωή μου τώρα. Λατρεύω αυτό που κάνω. Λατρεύω το που είμαι. Αγαπώ το άτομο με το οποίο συνεχώς εξελίσσομαι και αυτό το είδος χαράς, αυτό το είδος ευτυχίας, αυτό το είδος αγάπης με εμπνέει».

Επόμενο άρθρο

Ο Τριαντάφυλλος μίλησε για ερωτική συνεύρεση Ελευθερίου & Παππά – Η απάντησή της

Ο τραγουδιστής έκανε μια “αποκάλυψη” κι η Ελευθερία Ελευθερίου πήρε θέση
06/07/2021 - 13:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ατάκα Γιόκιτς για τις αποδοκιμασίες στο Μαϊάμι: «Αδερφέ, έπαιζα στη Σερβία»

Δεν… ενοχλήθηκε καθόλου όταν κλήθηκε να σχολιάσει την εχθρική ατμόσφαιρα σε βάρος του
30/11/2021 - 09:48

Μέσι για Λεβαντόφσκι: «Όλοι ήξεραν πως άξιζες πέρυσι τη Χρυσή Μπάλα»

Ιπποτικές δηλώσεις από τον Αργεντινό κατά τη διάρκεια της παραλαβής του βραβείου
30/11/2021 - 09:27

Λαπόρτα: «Δεν χαιρετηθήκαμε με τον Μέσι, αλλά είμαι χαρούμενος για εκείνον»

Ο πρόεδρος της Μπαρσελόνα κατά την παρουσία του στην τελετή της «Χρυσής Μπάλας»
30/11/2021 - 09:24

Ο απόηχος από το «Αντώνης Παπαδόπουλος» (ΒΙΝΤΕΟ)

Απογοήτευση για το αποτέλεσμα στην Ανόρθωση, παράπονα για διαιτησία από Απόλλωνα
29/11/2021 - 20:20

Γιάννης Αντετοκούνμπο: «Αυτό θα κάνω αν μείνω… ταπί» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο αποκάλυψε το… σχέδιό του, αν ποτέ χάσει όλα τα λεφτά του
29/11/2021 - 16:25

Άφησε ανοικτό το ενδεχόμενο αποχώρησης ο Κέρκεζ από την ΑΕΛ

Δεν... κρύφτηκε πίσω από τα λόγια του ο Βόσνιος τεχνικός μετά την ήττα
28/11/2021 - 22:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αποπνικτική και σήμερα η ατμόσφαιρα, τα στοιχεία ανά Επαρχία (ΦΩΤΟ)

Τι προειδοποιεί το Τμήμα Επιθεώρησης Εργασίας

Παρατράγουδα σε διαμαρτυρία: Σύλληψη γονέα για επίθεση κατά αστυνομικού (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαίνονται οι αντιδράσεις από μερίδα πολιτών για τους νέους κανόνες στα Δημοτικά

Ενημερώθηκε και ο ΥΠΕΣ για την παραίτηση του Δημάρχου Γεροσκήπου (ΒΙΝΤΕΟ)

Πιθανό σενάριο για εκλογές στις αρχές Ιανουαρίου
Ελλάδα

"Έσβησαν" 104 ασθενείς από κορωνοϊό σε ένα εικοσιτετράωρο στην Ελλάδα

Στα 6677 υπολογίζονται τα νέα κρούσματα κορωνοϊού - 657 ασθενείς δίνουν μάχη με τη νόσο

Νέα γυναικοκτονία στη Θεσσαλονίκη: Δολοφόνησε τη σύζυγό του και παραδόθηκε

Πρόκειται τη 14η γυναικοκτονία που σημειώνεται στην Ελλάδα το 2021

Τραγωδία στην Ελλάδα: Δυο νεκροί μετά από πτώση οχήματος σε λιμάνι

Τους δυο άτυχους ηλικιωμένους εντόπισε δύτης
Διεθνή

Επικεφαλής Moderna: Πολύ λιγότερο αποτελεσματικά τα εμβόλια στην «Omicron»

"Θα χρειαστούν αρκετοί μήνες για να μπορέσει να παραχθεί μαζικά ένα εμβόλιο"

Μέχρι 1.000 ευρώ πρόστιμο σε όποιον μπει σε λεωφορείο χωρίς τεστ ή "green pass"

Σφίγγει τον κλοιό των μέτρων η ιταλική κυβέρνηση

Γκουτέρες: Μην τιμωρείτε την Αφρική για τη μετάλλαξη "Omicron"

"Δεν μπορούν να θεωρηθούν υπεύθυνοι για το ανήθικα χαμηλό επίπεδο των εμβολίων"

tv news

Η ώρα της κρίσης φτάνει! Στάθης και Ιουλία μιλούν ανοιχτά σε Στέφανο και Μυρτάλη

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Ένα αναπάντεχο γεγονός διαταράσσει τις ισορροπίες και ανατρέπει τα πάντα…

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 30/11/2021 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ