Ψυχαγωγία

Κ. Αγαπητού: Η σπάνια οικογενειακή φωτογραφία και τα...παιχνίδια στη φύση (ΦΩΤΟ)

"Εξόρμηση” είχε το απόγευμα Δευτέρας για την Κατερίνα Αγαπητού!

Η παρουσιάστρια λίγο μετά την αποδέσμευση της από τα επαγγελματικά καθήκοντα στον Alpha Κύπρου, άλλαξε ρούχα και επισκέφθηκε πάρκο της πρωτεύουσας μαζί με τον σύζυγό της, Κρίστιαν Ονουφρίου και τα δυο τους παιδιά, Ηλία και Μαρίνα.

Η ίδια ανάρτησε διάφορα στιγμιότυπα από την οικογενειακή απόδραση μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και μας έδειξε πως τα μικρά το απόλαυσαν στο έπακρο. Παρακολούθησαν τις πάπιες να κάνουν την βόλτα τους στη λίμνη, έτρεξαν ανάμεσα στο πράσινο, φωτογραφήθηκαν και έπαιξαν μαζί με την μαμά και τον μπαμπά.

Η δημοσιογράφος αν και με βεβαρημένο πρόγραμμα, κανονίζει το απόγευμα να το αφήνει ελεύθερο ώστε να το αξιοποιεί μαζί με την οικογένεια της!

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε φωτογραφίες στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Ευχάριστα νέα μετά το καθοριστικό χειρουργείο - Το μήνυμα της Έρρικας Πρεζεράκου

Πρόκειται για το δεύτερο βίντεο που αναρτά στα social media μετά το ατύχημα
11/08/2020 - 11:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Κόλλησε» κορωνοϊό τις κόρες, τους γαμπρούς και τα εγγόνια της (ΓΡΑΦΙΚΟ)

Οικογενειακή υπόθεση η αλυσίδα μετάδοσης με εννέα κρούσματα
15/09/2020 - 15:08

Θετικοί στον κορωνοϊό ο Τζόνσον και η οικογένεια του - Το συγκινητικό μήνυμα

"Μακάρι να είχα βρεθεί μόνο εγώ θετικός, αλλά κόλλησε όλη η οικογένειά μου..."
03/09/2020 - 09:35

Δείτε την έναρξη από την πρεμιέρα της εκπομπής "Alpha Καλημέρα" με την Αγαπητού

Είπε την πρώτη "καλημέρα" στους τηλεθεατές και έκανε το "ποδαρικό" για την νέα σεζόν
31/08/2020 - 08:02

Αύριο η μέρα αρχίζει με...Κατερίνα Αγαπητού και "ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ" (VID)

Η γνωστή δημοσιογράφος θα μας λέει καθημερινά την πρώτη καλημέρα και θα μας ενημερώνει...
30/08/2020 - 09:31

Είδαμε το μονόπετρο της Κατερίνας Αγαπητού και είναι πανέμορφο (ΦΩΤΟ)

Λάμπει όπως και η παρουσιάστρια της νέας πρωινής εκπομπής του Alpha
18/08/2020 - 18:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δεκάδες πρόσωπα ταυτοποιήθηκαν για τους πανηγυρισμούς της Ομόνοιας (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι Αρχές μοίρασαν εξώδικα ενώ άλλοι θα οδηγηθούν ενώπιον Δικαστηρίου

Παραλίγο τραγωδία στην Λάρνακα: Όπλο εκπυρσοκρότησε στα χέρια 19χρονου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τραυματίστηκε σοβαρά ο 20χρονος φίλου του - Νοσηλεύεται στο νοσοκομείο Λάρνακας

Αποκαλυπτικό: Άνδρας μπήκε σε δημοτικό και επιχείρησε να αποπλανήσει ανηλίκους

Το περιστατικό θορύβησε τόσο την Αστυνομία όσο και το Υπουργείο Παιδείας
Ελλάδα

"Κτυπά" την Κρήτη η κακοκαιρία: Προβλήματα στο νησί (BINTEO)

Καταστήματα έχουν πλημμυρίσει ενώ αεροπλάνα δεν καταφέρνουν να προσγειωθούν

"Σφυροκοπά" την Ελλάδα ο "Ίανος": Νεκροί, αγνοούμενοι και τεράστιες ζημιές (VID)

Τα ντουκούμεντα της καταστροφής και εικόνες από τις επιχειρήσεις διάσωσης

Επίσκεψη Πομπέο στην Ελλάδα για τα ελληνοτουρκικά

Αναμένεται να επισκεφτεί την Αθήνα από 25 έως και 27 Σεπτεμβρίου
Διεθνή

Συναγερμός στον Λευκό οίκο για φάκελο με θανατηφόρο δηλητήριο

Μέχρι στιγμής δεν έχει τοποθετηθεί επίσημα ο Λευκός οίκος

Πρόταση «υποχρεωτικής αλληλεγγύης» στις χώρες της Ε.Ε για το προσφυγικό

"Τα μέλη πρέπει να βοηθούν όταν υπάρχει μία κατάσταση όπου ένα κράτος τελεί υπό πίεση"

Αύξηση θανάτων από κορωνοϊό στην Γαλλία

Νοσοκομείο στο Παρίσι δεν είχε αναφερθεί στα περιστατικά

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/09/2020 - 08:1560' ΕΛΛΑΔΑ