Ψυχαγωγία

Κ. Αργυρός:"Μπορεί και να ήταν η γυναίκα της ζωής μου. Το μέλλον θα το δείξει"

Για τον λόγο που αποφεύγει να μιλά για την προσωπική του ζωή αλλά και για την πρώην σύντροφο του, που έβαλε "τέλος" στη σχέση τους εξαιτίας της δουλειάς του μίλησε ο Κωνσταντίνος Αργυρός. Ο δημοφιλής καλλιτέχνης, σε συνέντευξη που παραχώρησε στο Down Town Κύπρου και τον Κώστα Μπουρούση μίλησε για όλα αλλά και για την πιθανότητα να "έχασε" την γυναίκα της ζωής του. 

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη: 

Γιατί αποφεύγεις την έκθεση, την προβολή και τα μέσα ενημέρωσης;
Όταν δεν έχω κάτι να πω, πέρα από τη δουλειά μου, γιατί να μιλήσω; Να βγω και να μιλήσω για την προσωπική ζωή μου; Ποιον αφορά; Όταν κάποια στιγμή είμαι με μια κοπέλα και θα προχωρήσουμε στο επόμενο βήμα, να κάνουμε δηλαδή οικογένεια, εκεί -αναπόφευκτα- θα είμαι ειλικρινής με τον κόσμο. Αλλά όταν δεν ξέρεις προς τα πού πηγαίνει μια σχέση, είναι καλύτερο να μη μιλάς. Προστατεύεις έτσι και τη σύντροφό σου και τον εαυτό σου.

Μήπως, όμως, θυσιάζεις το τώρα για το μετά;
Για ποιο λόγο το θυσιάζω; Αφού κάνω αυτό που αγαπάω. Το μόνο που μπορεί να θυσιάζεις είναι ίσως οι στιγμές που θες να κάνεις μια σχέση και να ηρεμήσεις, να αράξεις που λέμε. Ακριβώς επειδή είμαι ερωτευμένος με τη δουλειά μου, μπορεί αυτό να μην το κατανοεί ο άλλος άνθρωπος. Μου ‘χει συμβεί. Εκτίμησα το γεγονός ότι η τότε σύντροφός μου μού το είπε.

Τότε, μάλλον, αφού δεν κατάλαβε τη σχέση με τη δουλειά σου, δεν ήταν η γυναίκα της ζωής σου…
Μπορεί και να ήταν. Το μέλλον θα το δείξει.

Επόμενο άρθρο

Οι δημιουργοί του "Game of Thrones" μετακομίζουν στο Netflix!

Η συμφωνία πολλών εκατομμύριων
10/08/2019 - 09:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έλλη Κοκκίνου: Η νέα σχέση, το ενδεχόμενο δεύτερου γάμου και τα...λάθη

Η τραγουδίστρια μίλησε για την προσωπική της ζωή
14/11/2019 - 13:54

Ξανά ερωτευμένος ο Χρήστος Μάστορας: Η 25χρονη που του έκλεψε την καρδιά!

Όλες οι λεπτομέρειες για τη νέα σχέση του τραγουδιστή
10/11/2019 - 17:33

Ναταλία Γερμανού: Έχω φερθεί πολύ άσχημα σε ανθρώπους.Με αχαριστία..."

Όσα αποκάλυψε για την προσωπική της ζωή η γνωστή παρουσιάστρια
09/11/2019 - 10:48

Lady Gaga-Bradely Cooper:Koρόιδεψαν media και fans και αποκάλυψαν το λόγο!

"Επινοήσαμε μια ερωτική ιστορία - Καταστρώσαμε τα πάντα"
07/11/2019 - 22:40

Η Σελένα Γκόμεζ αποκάλυψε ότι δε βγαίνει ραντεβού και είναι single δυο χρόνια

Όσα δήλωσε η νεαρή τραγουδίστρια για την προσωπική της ζωή
01/11/2019 - 10:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έφτασε η Ολυμπιακή Φλόγα στη Λάρνακα ενόψει του Μαραθωνίου της Κυριακής (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκδηλώσεις και αναπαράσταση αρχαίων τελετών για τον 3ο Radisson Blu Διεθνή Μαραθώνιο

ΠΣΕΜ: «Καλούμε τους δύο ηγέτες να επανέλθουν στο τραπέζι των διαπραγματεύσεων»

Δυναμικό το «παρών» των μαθητών στην πορεία στη Λάρνακα

«Δεν πιστεύω ότι κάτοικος του Ακάμα έβαλε το χέρι του στις πυρκαγιές» (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ιδιοκτήτες γης Ακάμα απορρίπτουν τις υπόνοιες ότι βρίσκονται πίσω από την πυρκαγιά
Ελλάδα

Ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 46η Επέτειο του Πολυτεχνείου

Την Κυριακή η μεγάλη πορεία με αυξημένα αστυνομικά μέτρα στο κέντρο της Αθήνας

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "
Διεθνή

Βέλγιο: Απόφοιτος Πολυτεχνείου ετών...εννέα

Ο μικρός Λόρεντ Σίμονς αναμένεται να αποφοιτήσει άμεσα ως ηλεκτρολόγος μηχανικός

Στο Λονδίνο ο Ντόναλντ Τραμπ στις αρχές του Δεκέμβρη για τη Σύνοδο του ΝΑΤΟ

Ο Λευκός Οίκος ανακοίνωσε την επίσκεψη του Προέδρου των ΗΠΑ στη Βρετανική πρωτεύουσα

Βενετία: Κλειστή η πλατεία του Αγίου Μάρκου ενόψει νέων καταιγίδων (ΦΩΤΟ)

Ανυπολόγιστες οι ζημίες στην Ιταλική πόλη που πλήττεται για τέταρτη μέρα από καταιγίδες

tv news

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 15/11/2019 - 20:20ALPHA NEWS