Ψυχαγωγία

Κ. Αργυρός:"Μπορεί και να ήταν η γυναίκα της ζωής μου. Το μέλλον θα το δείξει"

Για τον λόγο που αποφεύγει να μιλά για την προσωπική του ζωή αλλά και για την πρώην σύντροφο του, που έβαλε "τέλος" στη σχέση τους εξαιτίας της δουλειάς του μίλησε ο Κωνσταντίνος Αργυρός. Ο δημοφιλής καλλιτέχνης, σε συνέντευξη που παραχώρησε στο Down Town Κύπρου και τον Κώστα Μπουρούση μίλησε για όλα αλλά και για την πιθανότητα να "έχασε" την γυναίκα της ζωής του. 

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη: 

Γιατί αποφεύγεις την έκθεση, την προβολή και τα μέσα ενημέρωσης;
Όταν δεν έχω κάτι να πω, πέρα από τη δουλειά μου, γιατί να μιλήσω; Να βγω και να μιλήσω για την προσωπική ζωή μου; Ποιον αφορά; Όταν κάποια στιγμή είμαι με μια κοπέλα και θα προχωρήσουμε στο επόμενο βήμα, να κάνουμε δηλαδή οικογένεια, εκεί -αναπόφευκτα- θα είμαι ειλικρινής με τον κόσμο. Αλλά όταν δεν ξέρεις προς τα πού πηγαίνει μια σχέση, είναι καλύτερο να μη μιλάς. Προστατεύεις έτσι και τη σύντροφό σου και τον εαυτό σου.

Μήπως, όμως, θυσιάζεις το τώρα για το μετά;
Για ποιο λόγο το θυσιάζω; Αφού κάνω αυτό που αγαπάω. Το μόνο που μπορεί να θυσιάζεις είναι ίσως οι στιγμές που θες να κάνεις μια σχέση και να ηρεμήσεις, να αράξεις που λέμε. Ακριβώς επειδή είμαι ερωτευμένος με τη δουλειά μου, μπορεί αυτό να μην το κατανοεί ο άλλος άνθρωπος. Μου ‘χει συμβεί. Εκτίμησα το γεγονός ότι η τότε σύντροφός μου μού το είπε.

Τότε, μάλλον, αφού δεν κατάλαβε τη σχέση με τη δουλειά σου, δεν ήταν η γυναίκα της ζωής σου…
Μπορεί και να ήταν. Το μέλλον θα το δείξει.

Επόμενο άρθρο

Οι δημιουργοί του "Game of Thrones" μετακομίζουν στο Netflix!

Η συμφωνία πολλών εκατομμύριων
10/08/2019 - 09:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έγινε το απόλυτο trend!Αυτό είναι το νέο hair cut του Κωνσταντίνου Αργυρού(ΦΩΤΟ)

Ομολογουμένως του πηγαίνει πολύ! Μάθετε πως θα το ζητήσετε και όλες οι λεπτομέρειες
15/09/2019 - 17:35

Ναταλία Γερμανού: "Δεν κλείστηκα σε μοναστήρι ούτε έπαψα να έχω προσωπική ζωή"

Όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια για την προσωπική της ζωή
09/09/2019 - 13:03

Κατερίνα Καινούργιου:"Ήμουν αφελής... Πάω για ένα νέο ξεκίνημα στη ζωή μου."

Μιλά για τη σχέση της με τον Φίλιππο Τσαγκρίδη και η απόφαση για την προσωπική της ζωή
09/09/2019 - 10:43

Ο Στέφανος Μιχαήλ ξεκαθαρίζει για τις κρίσεις πανικού: "Πήρε μεγάλη έκταση"

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή του στη σειρά "8 Λέξεις" και την προσωπική του ζωή
02/09/2019 - 15:05

Μάιλι Σάιρους: Χεράκι-χεράκι με τη σύντροφό της στα MTV και ο...πρώην (ΦΩΤΟ)

Έκαναν την πρώτη τους δημόσια εμφάνιση και επιβεβαίωσαν τη σχέση τους στα media
29/08/2019 - 11:20

Ο Νίκος Μουτσινάς αποκάλυψε ότι είναι σε σχέση! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε και όσα έγραψε ο παρουσιαστής
18/08/2019 - 10:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέσσερις συλλήψεις σε σπίτι με το "καλημέρα" για ποσότητες ναρκωτικών

Είχαν εγκαταστήσει κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης που κατέγραφε δημόσιο δρόμο

Σοβαροί κίνδυνοι ελλοχεύουν από τα πυροτεχνήματα από τα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιχειρούν νομοθετικά να πατάξουν την ανεξέλεγκτη χρήση τους οι αρμόδιοι φορείς

56 ανήλικοι τα έπιναν σε club στη Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση Αστυνομίας προς γονείς να αναλάβουν τις ευθύνες τους
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες

Ραγίζει καρδιές η επανένωση ηλικιωμένου με το κατοικίδιο σκυλάκι του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον έχασε για είκοσι ημέρες και τον υποδέχτηκε με δάκρυα και επιφωνήματα χαράς
Διεθνή

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

Πρωτοφανείς διαδηλώσεις εναντίον της κυβέρνησης Σίσι στην Αίγυπτο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατηγορίες διαφθοράς εναντίον της κυβέρνησης ώθησαν χιλιάδες στους δρόμους

Νεκροί και τραυματίες μετά από πυροβολισμούς σε μπαρ στη Νότια Καρολίνα

Ψάχνει πληροφορίες η Αστυνομία για να βρει τον υπαίτιο για το αιματηρό επεισόδιο

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 08:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ