Ψυχαγωγία

Κ. Αργυρός:"Μπορεί και να ήταν η γυναίκα της ζωής μου. Το μέλλον θα το δείξει"

Για τον λόγο που αποφεύγει να μιλά για την προσωπική του ζωή αλλά και για την πρώην σύντροφο του, που έβαλε "τέλος" στη σχέση τους εξαιτίας της δουλειάς του μίλησε ο Κωνσταντίνος Αργυρός. Ο δημοφιλής καλλιτέχνης, σε συνέντευξη που παραχώρησε στο Down Town Κύπρου και τον Κώστα Μπουρούση μίλησε για όλα αλλά και για την πιθανότητα να "έχασε" την γυναίκα της ζωής του. 

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη: 

Γιατί αποφεύγεις την έκθεση, την προβολή και τα μέσα ενημέρωσης;
Όταν δεν έχω κάτι να πω, πέρα από τη δουλειά μου, γιατί να μιλήσω; Να βγω και να μιλήσω για την προσωπική ζωή μου; Ποιον αφορά; Όταν κάποια στιγμή είμαι με μια κοπέλα και θα προχωρήσουμε στο επόμενο βήμα, να κάνουμε δηλαδή οικογένεια, εκεί -αναπόφευκτα- θα είμαι ειλικρινής με τον κόσμο. Αλλά όταν δεν ξέρεις προς τα πού πηγαίνει μια σχέση, είναι καλύτερο να μη μιλάς. Προστατεύεις έτσι και τη σύντροφό σου και τον εαυτό σου.

Μήπως, όμως, θυσιάζεις το τώρα για το μετά;
Για ποιο λόγο το θυσιάζω; Αφού κάνω αυτό που αγαπάω. Το μόνο που μπορεί να θυσιάζεις είναι ίσως οι στιγμές που θες να κάνεις μια σχέση και να ηρεμήσεις, να αράξεις που λέμε. Ακριβώς επειδή είμαι ερωτευμένος με τη δουλειά μου, μπορεί αυτό να μην το κατανοεί ο άλλος άνθρωπος. Μου ‘χει συμβεί. Εκτίμησα το γεγονός ότι η τότε σύντροφός μου μού το είπε.

Τότε, μάλλον, αφού δεν κατάλαβε τη σχέση με τη δουλειά σου, δεν ήταν η γυναίκα της ζωής σου…
Μπορεί και να ήταν. Το μέλλον θα το δείξει.

Επόμενο άρθρο

Οι δημιουργοί του "Game of Thrones" μετακομίζουν στο Netflix!

Η συμφωνία πολλών εκατομμύριων
10/08/2019 - 09:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Mαρία Μπέη: Αποκάλυψε το παρασκήνιο της σχέσης της με τον Δημήτρη Μπέλλο

Τι λένε οι γονείς της για τον νεαρό μάγειρα που έχει επιλέξει να είναι στο πλευρό της;
03/07/2020 - 09:58

Με ποιον γνωστό τραγουδιστή ήταν σε σχέση η Έλλη Κοκκίνου και δεν το ξέραμε;

Το αποκάλυψε ο ίδιος σε πρόσφατη συνέντευξή του
20/06/2020 - 16:21

Ο Stan Αντιπαριώτης μιλά για την σύντροφο και το...νέο του τραγούδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας, η συνεργασία με Κύπριο τραγουδιστή και σε ποιους λέει “Δεν φταις εσύ…φταίω εγώ"
05/06/2020 - 14:28

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου μιλά για την ρομαντική σχέση της με τον...Snik

Επικροτεί το καινούργιο επαγγελματικό βήμα της ο γνωστός ράπερ;
05/06/2020 - 13:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Υποχρεωτικό το τεστ κάθε 15 μέρες για Τ/κ εργαζόμενους στις ελεύθερες περιοχές"

Τι διευκρινίζει το λεγόμενο "Υπ. Υγείας" για τις διελεύσεις και τις αφίξεις

Προδρόμου: "Υπάρχει plan B" σε περίπτωση μέτρων τη νέα σχολική χρονιά

Τι λέει ο Υπουργός Παιδείας για την αξιοποίηση της ψηφιακής τεχνολογίας

Ταξιδιωτικές οδηγίες και συστάσεις από το Υπουργείο Εξωτερικών

Που μπορούν να αποταθούν οι Κύπριοι πολίτες σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης
Ελλάδα

43 κρούσματα καταγράφηκαν το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 36 περιστατικά της νόσου Covid-19 είναι "εισαγόμενα"

Θρίλερ στο Ηράκλειο: Aλλοδαπός κρατούσε ομήρους εργαζόμενους εταιρείας

O δράστης κρατούσε μαχαίρι και αυτοτραυματίστηκε

Ανοίγει τα σύνορά της με το Ηνωμένο Βασίλειο η Ελλάδα

Την ανακοίνωση έκανε ο Κυβερνητικός Εκπρόσωπος - Παραμένει ως έχει η Σουηδία
Διεθνή

"Ύποπτη φυγής" η πρώην συνεργάτιδα του Επστάιν

Με βαριές κατηγορίες οδηγείται την Παρασκευή ενώπιον δικαστηρίου στη Νέα Υόρκη

Πάνω από 40 οι νεκροί από τις φονικές πλημμύρες στην Ιαπωνία (ΦΩΤΟ)

Διαταγές να εκκενωθούν περιοχές γιατί έρχονται νέες βροχοπτώσεις

Ένα βήμα πριν το "lockdown" το Ισραήλ;

Τι δήλωσε ο Βενιαμίν Νετανιάχου για την κατάσταση στη χώρα λόγω της πανδημίας

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 06/07/2020 - 22:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ