Ψυχαγωγία

Κ. Παπουτσάκη:Το δώρο που της έκανε η πεθερά της και το έχασε τη νύχτα του γάμου

Μπορεί να υπάρχει η φήμη πως οι γυναίκες λατρεύουν τα κοσμήματα και πως είναι από τις αγαπημένες τους επενδύσεις, ωστόσο αυτό δεν ισχύει για όλες.

Εξαίρεση στον "κανόνα" αυτό αποτελεί η γνωστή ηθοποιός Κατερίνα Παπουτσάκη, η οποία ωστόσο βρέθηκε χθες το βράδυ σε μία εκδήλωση κοσμημάτων, και αποκάλυψε μεταξύ άλλων, τη σχέση που έχει η ίδια με τα κοσμήματα.

Η γνωστή ηθοποιός, εξομολογήθηκε στην κάμερα του Happy Day, μάλιστα, πως η πεθερά της, της έκανε δώρο ένα κόσμημα, το οποίο και φόρεσε πρώτη φορά στον γάμο της, και το έχασε το ίδιο βράδυ.

«Είμαι λίγο απρόσεκτη με τα κοσμήματα. Τα χάνω, τα χαλάω, τα σπάω. Ένα ωραίο που μου έκανε με μεγάλη χαρά δώρο η πεθερά μου και ξέρω πόσο σημαντικό ήταν για αυτήν, το φόρεσα στον γάμο και χάθηκε τη νύχτα του γάμου. Πρώτη φορά το έβαλα και τότε το έχασα. Ψάχναμε σαν λαγωνικά την άλλη μέρα όλοι, 200 άτομα για να το βρούμε».

Επόμενο άρθρο

Mίνα Αρναούτη: "Βαρέθηκα να δίνω εξηγήσεις... Είμαι η Μίνα και ζω για μένα"

Η ανάρτηση της με το αναποδογυρισμένο αμάξι που προκάλεσε σάλο στα social media
28/11/2017 - 13:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρία Κορτζιά:To νέο επαγγελματικό βήμα και οι προετοιμασίες για παιδάκι(ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιος θα σχεδιάσει το νυφικό της και η καθημερινότητά της στην Δανία
17/06/2019 - 20:19

Κατερίνα Παπουτσάκη: Αυτός είναι ο λόγος που βρέθηκε στην Κύπρο! (ΦΩΤΟ)

Ο γάμος Κύπριας ηθοποιού και η τρυφερή φωτογραφία με τον γιο της
05/06/2019 - 11:48

Κατερίνα Παπουτσάκη: Η πρώτη φωτογραφία με τον νεογέννητο γιο της (ΦΩΤΟ)

Η οικογενειακή έξοδος με το νέο μέλος στην οικογένεια τους
27/03/2019 - 09:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άγρια συμπλοκή με δύο τραυματίες στη Λευκωσία

Στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας με τραύματα τα δύο πρόσωπα

Αναστάτωση στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς όταν γιατρός δεν παρουσιάστηκε για υπηρεσία

Βρήκε λύση ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας για τη στελέχωση του Τμήματος, όπως ανακοίνωσε

10.000.000 ευρώ τα επόμενα τρία χρόνια για αναβάθμιση των δημόσιων σχολείων

Ο Υπουργός Παιδείας περιόδευσε στην επαρχία Πάφου και επιθεώρησε τα έργα ασφάλειας
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Δοκιμή πυραύλου πραγματοποίησε το Ιράν

"Η χώρα μας βρίσκεται πάντα στην αρένα των δοκιμών αμυντικών και στρατηγικών συστημάτων"

Καθηλώνουν στο έδαφος τα αεροπλάνα της British Airways οι εργαζόμενοι

Χιλιάδες επιβάτες αναμένεται να επηρεαστούν από δυναμικές απεργιακές κινητοποιήσεις

Oύτε σε Ελλάδα, ούτε σε Κύπρο το ιρανικό δεξαμενόπλoιο "Adrian Darya 1" (XAΡΤΗΣ)

Άλλαξε ρότα και κατευθύνεται προς το λιμάνι της Μερσίνας στα τουρκικά παράλια

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/08/2019 - 19:40ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ