Ψυχαγωγία

Κ.Αγαπητού: Τα γλυκά λόγια και η φωτογραφία για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΑΠΗΤΟΥ

Ο γιος της Κατερίνας Αγαπητού και του Κρίστιαν Ονουφρίου έχει σήμερα τα γενέθλια του. Ο μικρός Ηλίας γίνεται σήμερα επτά χρονών και η μαμά του, ευχήθηκε και μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook με μια φωτογραφία του και ένα πολύ συγκινητικό και τρυφερό μήνυμα. Μάλιστα την περασμένη Κυριακή η Κατερίνα και ο Κρίστιαν διοργάνωσαν ένα πάρτι γενεθλίων για τον γιο τους και τους φίλους του. Η φωτογραφία του μικρού Ηλία συγκέντρωσε πολλά likes και πολλές ευχές από τους διαδικτυακούς της φίλους με την Κατερίνα να γράφει χαρακτηριστικά: 

29/11/2011... Κι όμως πέρασαν 7 ολόκληρα χρόνια μωρό μου.... μετά από 23 ώρες στο... «περίμενε», στις 08:02 ακούσαμε για πρώτη φορά τη φωνή σου. Ήρθες και από ζευγάρι...γίναμε οικογένεια...
Χρόνια σου Πολλά ζωή μου! Χρόνια καλά και όμορφα. 
Σ αγαπάμε 

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε:

 

Επόμενο άρθρο

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκαλύπτει αν έκλεισε την εταιρεία της λόγω… πτώχευσης!

Τα ψέματα που γράφτηκαν, οι υποχρεώσεις και η μεγάλη απόφαση..
29/11/2018 - 15:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κλείνει 83 χρόνια ζωής η Ένωση Νέων Παραλιμνίου

Γενέθλια έχει η ομάδα του Παραλιμνίου η οποία ανέδειξε μεγάλους Κύπριους ποδοσφαιριστές
20/02/2019 - 17:26

Τζ. Άνιστον:Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο... πρώην της για τα γενέθλια της(ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές ευχές του Τζάστιν Θέρου για τα γενέθλια της ηθοποιού...
12/02/2019 - 12:37

Κάιλι Τζένερ: Πάρτι... "υπερπαραγωγή" για τα γενέθλια της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή διακόσμηση κια τα δώρα αξίας 100 χιλιάδων δολαρίων στους καλεσμένους
12/02/2019 - 08:32

Ο Μπραντ Πιτ στο πάρτι για τα γενέθλια της Τζένιφερ Άνιστον!

Μάθετε πόσο χρονών έγινε η γνωστή ηθοποιός και οι λαμπεροί καλεσμένοι...
10/02/2019 - 11:17

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα Αρτεμίου έχει... γενέθλια! Δείτε πόσο χρονών έγινε (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε και όλα όσα μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς φίλους της
09/02/2019 - 20:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μεθυσμένος "ακροβατούσε" για ώρες σε ηλεκτροφόρα σύρματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το γεγονός απαθανάτισε ένας εκ των πυροσβεστών που επιχείρησαν να τον διασώσουν

Kυνήγι θησαυρού από δυο πρόσωπα σε ναυάγιο του 1872 (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη σύλληψης ενός Νορβηγού και ενός Αμερικανού προχώρησαν οι αρχές

Προβλήματα στο οδικό δίκτυο της Πάφου και του Τρόοδους λόγω κακοκαιρίας

Έκλεισαν δρόμοι λόγω κατολισθήσεων και υπερχείλισης ποταμών
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Κατ' αρχήν συμφωνία Κίνας - ΗΠΑ για το εμπόριο

Ο Τραμπ δήλωσε ότι αναμένει να συναντηθεί με τον Κινέζο ομόλογό του Σι Τζινπινγκ

Αυτός είναι ο λόγος που ο «Ελ Τσάπο» ζητά την επανάληψη της δίκης του

Η αίτηση μπορεί να υποβληθεί μέσα σε διάστημα 14 ημερών από την έκδοση της απόφασης

Κατέρρευσε σαν χάρτινος πύργος το πολυτελές "οχυρό" του Εσκομπάρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα δημιουργηθεί ένα μεγάλο πάρκο αφιερωμένο στα θύματα της ναρκο-τρομοκρατίας

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 06:15DEAL