Ψυχαγωγία

Κ.Αγαπητού: Τα γλυκά λόγια και η φωτογραφία για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΑΠΗΤΟΥ

Ο γιος της Κατερίνας Αγαπητού και του Κρίστιαν Ονουφρίου έχει σήμερα τα γενέθλια του. Ο μικρός Ηλίας γίνεται σήμερα επτά χρονών και η μαμά του, ευχήθηκε και μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook με μια φωτογραφία του και ένα πολύ συγκινητικό και τρυφερό μήνυμα. Μάλιστα την περασμένη Κυριακή η Κατερίνα και ο Κρίστιαν διοργάνωσαν ένα πάρτι γενεθλίων για τον γιο τους και τους φίλους του. Η φωτογραφία του μικρού Ηλία συγκέντρωσε πολλά likes και πολλές ευχές από τους διαδικτυακούς της φίλους με την Κατερίνα να γράφει χαρακτηριστικά: 

29/11/2011... Κι όμως πέρασαν 7 ολόκληρα χρόνια μωρό μου.... μετά από 23 ώρες στο... «περίμενε», στις 08:02 ακούσαμε για πρώτη φορά τη φωνή σου. Ήρθες και από ζευγάρι...γίναμε οικογένεια...
Χρόνια σου Πολλά ζωή μου! Χρόνια καλά και όμορφα. 
Σ αγαπάμε 

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε:

 

Επόμενο άρθρο

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκαλύπτει αν έκλεισε την εταιρεία της λόγω… πτώχευσης!

Τα ψέματα που γράφτηκαν, οι υποχρεώσεις και η μεγάλη απόφαση..
29/11/2018 - 15:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Βασίλισσα Ελισάβετ έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκαν ο Χάρι και η Μέγκαν

Ο Δούκας και η Δούκισσα του Σάσεξ ευχήθηκαν στην γιαγιά τους με ένα... διαφορετικό τρόπο
21/04/2019 - 10:45

Η Χριστιάνα ανακοίνωσε... την αντικαταστάτρια της στην εκπομπή! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια on air και η παρουσιάστρια που θα "πάρει" την θέση της
16/04/2019 - 16:45

Κλόε Καρντάσιαν -Τρίσταν Τόμσον: Ξανά μαζί μετά το σκάνδαλο απιστίας (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που βρέθηκαν ξανά και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν
16/04/2019 - 11:15

Τα 65 χρόνια ζωής συμπλήρωσε ο Απόλλωνας

Γενέθλια μέρα η σημερινή για τον ιστορικό σύλλογο της Λεμεσού
14/04/2019 - 10:30

Ανατριχιαστικό βίντεο για τα 95α γενέθλια της ΑΕΚ

Πρωταγωνιστικό ρόλο έχει σε αυτό ο τυφλός οπαδός της, Μάρκος Κυκιβαράκης
13/04/2019 - 13:08

Πιέρος Σωτηρίου:Η γλυκιά φωτογραφία με τη μητέρα του και το ..."σ' αγαπώ"(ΦΩΤΟ)

Της ευχήθηκε για τα γενέθλιά της με τον πιο γλυκό τρόπο
08/04/2019 - 10:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Για το πασχαλινό τραπέζι ετοιμάζονται τα νοικοκυριά (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρευνα αγοράς του Alpha για το γιορτινό τραπέζι

Σε συνάδελφό τους πέρασαν χειροπέδες, αστυνομικοί στην Πάφο

Ο 41χρονος τέθηκε υπό κράτηση για διευκόλυνση των ανακρίσεων

Πέντε χρόνια φυλάκιση επιβλήθηκε στο Δημοτικό Γραμματέα Λάρνακας (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχος για κλοπή - Τι αναφέρει το Δικαστήριο στην απόφασή του
Ελλάδα

Αντιπαράθεση Τσίπρα - Μητσοτάκη με αφορμή τις αναρτήσεις Πολάκη 

Ποιος ο ρόλος υποψηφίου ευρωβουλευτή της Νέας Δημοκρατίας

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας
Διεθνή

Φιλιππίνες: Τουλάχιστον 16 νεκροί από τις ισχυρές σεισμικές δονήσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Τεράστιες καταστροφές άφησε στο πέρασμα του ο "Εγκέλαδος"

Εθνικό πένθος στη Σρι Λάνκα μετά τις αιματηρές βομβιστικές επιθέσεις (ΦΩΤΟ)

Στους 321 ο αριθμός των νεκρών - Το Ισλαμικό Κράτος ανέλαβε την ευθύνη των επιθέσεων

Πυρκαγιά μεγάλων διαστάσεων κοντά στο παλάτι των Βερσαλλιών (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Φαίνεται να ξέσπασε σε μάντρα αυτοκινήτων - Σε κινητοποίηση η πυροσβεστική

tv news

Η ζωή του Σωκράτη απειλείται κι αναγκάζεται να πει ψέματα στην Ελένη...

Aυτό την προσκαλεί στην παγίδα του Ορφέα... «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ