Ψυχαγωγία

Κ.Αγαπητού: Τα γλυκά λόγια και η φωτογραφία για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΑΠΗΤΟΥ

Ο γιος της Κατερίνας Αγαπητού και του Κρίστιαν Ονουφρίου έχει σήμερα τα γενέθλια του. Ο μικρός Ηλίας γίνεται σήμερα επτά χρονών και η μαμά του, ευχήθηκε και μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook με μια φωτογραφία του και ένα πολύ συγκινητικό και τρυφερό μήνυμα. Μάλιστα την περασμένη Κυριακή η Κατερίνα και ο Κρίστιαν διοργάνωσαν ένα πάρτι γενεθλίων για τον γιο τους και τους φίλους του. Η φωτογραφία του μικρού Ηλία συγκέντρωσε πολλά likes και πολλές ευχές από τους διαδικτυακούς της φίλους με την Κατερίνα να γράφει χαρακτηριστικά: 

29/11/2011... Κι όμως πέρασαν 7 ολόκληρα χρόνια μωρό μου.... μετά από 23 ώρες στο... «περίμενε», στις 08:02 ακούσαμε για πρώτη φορά τη φωνή σου. Ήρθες και από ζευγάρι...γίναμε οικογένεια...
Χρόνια σου Πολλά ζωή μου! Χρόνια καλά και όμορφα. 
Σ αγαπάμε 

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε:

 

Επόμενο άρθρο

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκαλύπτει αν έκλεισε την εταιρεία της λόγω… πτώχευσης!

Τα ψέματα που γράφτηκαν, οι υποχρεώσεις και η μεγάλη απόφαση..
29/11/2018 - 15:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γενέθλια για την Δανάη Παππά: Το πάρτι με φίλους της στην Πάρο (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσων χρονών έγινε η νεαρή ηθοποιός
19/08/2019 - 16:22

Πάολα: Η φωτογραφία με τον πρώην άντρα της και οι ευχές για τα γενέθλια του

Μπορεί να χώρισαν αλλά διατηρούν άριστες σχέσεις
17/08/2019 - 14:17

Θέκλα Πετρίδου: Τα συγκινητικά λόγια για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση της γνωστής ψυχολόγου: "Δεν ήταν εύκολη πορεία, αλλά άξιζε τον κόπο..."
13/08/2019 - 11:46

Κάιλι Τζένερ: Το πάρτι-υπερπαραγωγή για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Οι απουσίες,το συγκινητικό βίντεο της κόρης της και το πανάκριβο δώρο από τον σύντροφο της
12/08/2019 - 17:03

Η Σμαράγδα Καρύδη γιόρτασε τα γενέθλια της με ένα μεγάλο πάρτι! (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσων χρονών έγινε και ποιοι ήταν οι καλεσμένοι της
11/08/2019 - 16:08

Mέγκαν Μαρκλ: Αυτή είναι η γενέθλια τούρτα της Δούκισσας του Σάσεξ(ΦΩΤΟ)

Στις 4 Αυγούστου γιόρτασε τα 38ά της γενέθλια
08/08/2019 - 16:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υφυπουργός Άμυνας Ιράν: "Η Τεχεράνη διαθέτει πυραύλους ακριβείας"

Προειδοποιεί τις ΗΠΑ: "Δεν χρειάζεται να πάμε στη Νέα Υόρκη για να τους αντιμετωπίσουμε"

Γερμανικό Πρακτορείο Ειδήσεων: Ανθρωπιστική κρίση στην Κύπρο λόγω προσφύγων;

Συνολικά   κατατέθηκαν   περίπου   7610   πρώτες αιτήσεις  ασύλου

Μοναδικές εικόνες από τον φάρο του Ακάμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την ιστορία του δυτικότερου και νεότερου φάρου στο νησί
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Ιάβα: Τέσσερις νεκροί και 30 αγνοούμενοι μετά την πυρκαγιά σε φεριμπότ

Τα αίτια της πυρκαγιάς παραμένουν αδιευκρίνιστα

Κατέρχονται σε τριήμερη απεργία οι πιλότοι της British Airways

Δείτε ποιες ημερομηνίες θα επηρεαστούν οι πτήσεις

Καίγεται ο Αμαζόνιος: Πυρκαγιές στον "πνεύμονα της γης"

73.000 φωτιές καταγράφηκαν στα δάση του Αμαζονίου από τον Ιανουάριο μέχρι τον Αύγουστο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 22:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ