Ψυχαγωγία

Κ.Αγαπητού:"Ο άντρας μου έδωσε επιπλέον ονόματα στα παιδιά μου χωρίς να το ξέρω"

Η Κατερίνα Αγαπητού προέβη σε μια αποκάλυψη μέσα από τον αέρα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" που παρουσιάζει, αφού η Χριστιάνα Αριστοτέλους λείπει με άδεια μητρότητας.

Η ίδια ανέφερε ότι ο άντρας της κρυφά πήγε και συμπλήρωσε στα παιδιά τους επιπλέον όνομα, έτσι ώστε να έχουν δυο, κίνηση που η ίδια δεν ήξερε και την έμαθε όταν διάβασε τα πιστοποιητικά. Συγκεκριμένα δήλωσε

Kαι τις δυο φορές που ήρθαν τα πιστοποιητικά, είδα δυο ονόματα χωρίς να το ξέρω.

Πήγε ο άντρας μου να γράψει τα μωρά και έβαλε επιπλέον τα ονόματά μας. Το ένα ήρθε Ηλίας-Κρίστιαν Ονουφρίου και το άλλο Μαρίνα-Κατερίνα Ονουφρίου. Εγώ ήμουν εγχειρισμένη και δεν ήξερα τίποτα.

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "λιποθυμία" μαθητή όταν είδε τον Μητσοτάκη και το τρολ του Λούη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο... Μπομπ Σφουγγαράκης και η αντίδραση που έγινε viral
06/06/2020 - 12:01

Μαντλίν-Ίνγκα-Ρενέ: Ο "συνδετικός κρίκος" πίσω από τις εξαφανίσεις των παιδιών

Γιατί οι γερμανικές Αρχές διερευνούν ενδεχόμενο εμπλοκής του υπόπτου στις τρεις υποθέσεις
06/06/2020 - 11:58

Έκκληση σε γονείς παιδιών με ειδικές ανάγκες να συμπληρώσουν το Έντυπο του ΥΠΠΑΝ

Ποιές διαβεβαιώσεις έδωσε το Υπουργείο στην Παγκύπρια Ομοσπονδία Συνδέσμων Γονέων Παιδιών
06/06/2020 - 10:31

Η παρουσίαση της νέας φανέλας της Ομόνοιας (ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ)

Το βίντεο της παρουσίασης της νέας εμφάνισης και οι λεπτομέρειες με τα ονόματα του κόσμου
29/05/2020 - 14:42

Η "παρατήρηση" του Εφραίμ στην Αριστοτέλους για τα...παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

H συνήθεια της παρουσιάστριας που δεν αρέσει καθόλου στον σύζυγό της και η αντίδραση του
28/05/2020 - 20:15

Φ. Πετρουτσέλι: Η πρώτη φωτογραφία με την κόρη και τον νεογέννητο γιο της (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία αγκαλιά με τα παιδιά λίγες μέρες μετά αφού υποδέχτηκε τον μπέμπη
28/05/2020 - 12:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Με τέταρτο μηδενικό, πρόσω ολοταχώς στο μεγάλο άνοιγμα της 9ης Ιουνίου

Διατηρείται η καλή επιδημιολογική εικόνα ενώ πλησιάζει νέα δέσμη χαλαρώσεων μέτρων

Μιχαηλίδης στον Alpha: Σου δίνω WiFi, όμως βλέπω ό,τι περνά από τη συσκευή σου

Οι «κομάντος» της κυβερνοασφάλειας, τα υποψήφια θύματα και η...παραγωγική καραντίνα

Πτήση ζωής για 208 αδέσποτους σκύλους (BINTEO)

Πέταξαν με ναυλωμένη πτήση από Λάρνακα προς Βέλγιο με cargo αεροσκάφος
Ελλάδα

Προκαλεί Κύπρο & Ελλάδα ο Ακάρ: "Οι ένοπλες δυνάμεις της Τουρκίας είναι έτοιμες"

Κάλεσε στην Άγκυρα για συνομιλίες τον Έλληνα Υπουργό Εξωτερικών Νίκο Παναγιωτόπουλο

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»
Διεθνή

Τέσσερις στους δέκα Αμερικανούς εφάρμοσαν τα "γιατροσόφια" του Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζει ακάθεκτος τις προκλητικές εμφανίσεις ο Τραμπ χωρίς μάσκα και μέτρα προφύλαξης

Γονάτισε για 8 λεπτά και 46 δευτερόλεπτα στη μνήμη Φλόιντ, ο Τριντό (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμφανίστηκε σε διαδήλωση κατά του ρατσισμού και απέτισε φόρο τιμής στα θύματα

Σχέδιο εκεχειρίας από Δευτέρα, ανακοίνωσε ο Σίσι μετά από συνάντηση με Χαφτάρ

Νέα πρωτοβουλία για τον τερματισμό της σύγκρουσης στη Λιβύη

tv news

Ένα ατύχημα αλλάζει τα δεδομένα... Η Μαρίνα παίζει το τελευταίο της χαρτί...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 07/06/2020 - 09:30ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΚΑ