Ψυχαγωγία

Κ.Αγαπητού:"Ο άντρας μου έδωσε επιπλέον ονόματα στα παιδιά μου χωρίς να το ξέρω"

Η Κατερίνα Αγαπητού προέβη σε μια αποκάλυψη μέσα από τον αέρα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" που παρουσιάζει, αφού η Χριστιάνα Αριστοτέλους λείπει με άδεια μητρότητας.

Η ίδια ανέφερε ότι ο άντρας της κρυφά πήγε και συμπλήρωσε στα παιδιά τους επιπλέον όνομα, έτσι ώστε να έχουν δυο, κίνηση που η ίδια δεν ήξερε και την έμαθε όταν διάβασε τα πιστοποιητικά. Συγκεκριμένα δήλωσε

Kαι τις δυο φορές που ήρθαν τα πιστοποιητικά, είδα δυο ονόματα χωρίς να το ξέρω.

Πήγε ο άντρας μου να γράψει τα μωρά και έβαλε επιπλέον τα ονόματά μας. Το ένα ήρθε Ηλίας-Κρίστιαν Ονουφρίου και το άλλο Μαρίνα-Κατερίνα Ονουφρίου. Εγώ ήμουν εγχειρισμένη και δεν ήξερα τίποτα.

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Πράσινο φως" από την Ολομέλεια για τα τετράμηνα στα σχολεία

Με την παρουσία του Υπουργού Παιδείας η κοινοβουλευτική διαδικασία
12/07/2019 - 17:11

ΗΠΑ: Μήνυσε κλινική γονιμότητας όταν γέννησε αγόρια που άνηκαν σε άλλους γονείς

Τα νεογέννητα δεν είχαν καμία γενετική σχέση μαζί τους
08/07/2019 - 22:20

Παπασταύρου για το... μέλλον της Ομόνοιας

Το μήνυμα του διοικητικού ηγέτη των «πρασίνων» για την πρώτη επίσημη προπόνηση
04/07/2019 - 15:02

Τέλος στην επαναθυματοποίηση κακοποιημένων παιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός της δικαστικής αίθουσας θα βρίσκονται  τα κακοποιημένα παιδιά για μαρτυρία
29/06/2019 - 20:56

Γονείς ατόμων με αυτισμό: Απεγνωσμένοι μπροστά στα κτιριακά προβλήματα

Ο Σύνδεσμος ζήτησε από το Δήμο όπως του παραχωρηθεί προσωρινά το παλιό νηπιαγωγείο
29/06/2019 - 16:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μπήκαν οι κατσίκες στον αυτοκινητόδρομο

Οι οδηγοί καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Για 2μιση χρόνια στη φυλακή 35χρονος για το θάνατο του Βρετανού στην Πέγεια

Χτύπησε δύο πεζούς με αποτέλεσμα το θάνατο του ενός και τον τραυματισμό του άλλου

Κακομεταχείριση από την Αστυνομία και ξυλοδαρμό απο Βρετανούς καταγγέλουν οι 12

Τι ισχυρίζονται συγγενείς τους που βρέθηκαν στο Επαρχιακό Δικαστήριο Αμμοχώστου
Ελλάδα

Αυτός είναι ο 27χρονος δολοφόνος της Αμερικανίδας βιολόγου στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

"Δεν μπορώ να ελέγξω τη μανία μου" είπε ο  καθ' ομολογίαν δολοφόνος

Αυτός είναι ο νέος Πρόεδρος της Βουλής των Ελλήνων

Με ρεκόρ ψήφων εξελέγη στο αξίωμα ο Κώστας Τασούλας
Διεθνή

Νέες προειδοποιήσεις Μπαρνιέ προς Βρετανία για το "no deal" στο Brexit

Θα πρέπει να αντιμετωπίσει τις συνέπειες εφόσον επιλέξει αυτή την οδό.

Δεν αλλάζει στάση ο Σαλβίνι για το μεταναστευτικό (ΒΙΝΤΕΟ)

"Εργαζόμαστε για να δημιουργηθεί ένας σθεναρός μεσογειακός άξονας"

Παραδόθηκε στις φλόγες στούντιο κινουμένων σχεδίων στην Ιαπωνία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας νεκρός και δεκάδες τραυματίες είναι ο απολογισμός της πυρκαγιάς

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/07/2019 - 18:00ALPHA NEWS