Ψυχαγωγία

Και όμως η Xριστιάνα Αριστοτέλους αποκάλυψε το... λίπος της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα", Χριστιάνα Αριστοτέλους στο πλαίσιο της ενότητας της μαγειρικής αποκάλυψε στον σεφ της, το λίπος που είχε μετά την εγκυμοσύνη αλλά και το ποσοστό που βρίσκεται τώρα. 

Ο μάγειρας "κρούει" των κώδωνα του κινδύνου, αναφέροντας ότι είναι υψηλό ποσοστό. Συγκεκριμένα η Χριστιάνα δήλωσε

Όταν ξεκίνησα το καλοκαίρι να κάνω διατροφή, πήγα στο 21%, τώρα δηλώνω ότι είμαι στο 31%. Είναι πολύ και πρέπει να το κοιτάξω. Γιατί ανεξάρτητα από τα κιλά αν είναι σε ισορροπία πρέπει κάποιος άνθρωπος να χρειάζεται ειδική διατροφή λόγω λίπους.

Δείτε το σχετικό βίντεο με την αποκάλυψη 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους:Η αντίδραση του Εφραίμ όταν πήγε πρώτη φορα στο πατρικό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επίσκεψη του συζύγου της στον συνοικισμό όπου μεγάλωσε και όσα δήλωσε on air...
21/01/2019 - 17:31

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με πετσέτα στο κεφάλι άρχισε να... τηγανίζει κεφτέδες!

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε λίγο πριν την έναρξη της εκπομπής της
18/01/2019 - 14:58

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

Η Μέγκι Ντρίο δηλώνει... θαυμάστρια του Εφραίμ μπροστά στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ωραίο χαμόγελο - Θα τον διάλεγα για ερωτική παρέα... " - Η αντίδραση της Χριστιάνας
15/01/2019 - 16:50

To πριν και το μετά της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Μας δείχνει πώς είναι στο καμαρίνι και πώς καταλήγει στο στούντιο της εκπομπής της
14/01/2019 - 19:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ένας νεκρός και τρεις τραυματίες από δυστύχημα στη Λάρνακα

Στο Νοσοκομείο μεταφέρθηκαν τρεις επιβαίνοντες των δύο αυτοκινήτων τραυματίες

Αναβίωσαν οι μνήμες του διπλού φονικού στο Στρόβολο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μπήκαν στο μοιραίο σπίτι και έδειξαν στο Κακουργιοδικείο σκηνές του στυγερού εγκλήματος
Ελλάδα

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"
Διεθνή

ΗΒ: Σκύλος καταζητείται έναντι αμοιβής 25.000 λιρών από εγκληματίες

Μέσα σε ένα χρόνο ξεσκέπασε λαθρεμπόριο τσιγάρων αξίας 6 εκατομμυρίων λιρών

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ