Ψυχαγωγία

Και όμως είναι ο Μαρίνος Κόνσολος: Δείτε πως ήταν στο δημοτικό...(ΦΩΤΟ)

Μαρίνος Κόνσολος...

Είναι ο ζεν πρεμιέ σε Ελλάδα και Κύπρο, που έχει ένα τεράστιο φαν κλαμπ,διανύει μια από τις καλύτερες περιόδους στη ζωή του και είναι από τα πιο "καυτά" ονόματα στην υποκριτική.

Πώς όμως ήταν στην παιδική ηλικία και συγκεκριμένα στο δημοτικό. Σχεδόν αγνώριστος...

Δείτε την παιδική φωτογραφία από την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"

Επόμενο άρθρο

Nτόρα Μακρυγιάννη:"Έχω βγει εκτός ορίων για τον έρωτα..."(BINTEO)

Η "Γυναίκα Χωρίς Όνομα" αποκαλύπτει στην Αριστοτέλους τις εξελίξεις στην σειρά
23/10/2018 - 16:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Επικό! Ο Λούης τρολάρει Μενεγάκη-Κόνσολο και τις... πούλλες στη κουζίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Τελικά είναι πούλλος ή πούλλα; Δείτε την ξεκαρδιστική σάτιρα
08/02/2019 - 22:53

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κύπριος ηθοποιός μπήκε στην κουζίνα και της έμαθε τις κυπριακές νοστιμιές
04/02/2019 - 20:07

Μαρίνος Κόνσολος:"Θα κινηθώ νομικά εναντίον περιοδικού"-Όσα αποκάλυψε...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την προσωπική του ζωή και τα ακραία πράγματα που έκανε για μια σχέση...
28/12/2018 - 17:47

Ο Μαρίνος Κόνσολος "ξεκαθαρίζει" για τις ερωτικές του σχέσεις...

"Οι γυναίκες που είχα στο πλευρό μου ήταν περισσότερο στο πρότυπο της..."
11/12/2018 - 11:25

Μ.Κόνσολος: "Έχω δει να βγαίνει από το σπίτι συντρόφου μου ένας άλλος άντρας"

Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για την προσωπική του ζωή...
09/12/2018 - 11:43

Μαρίνος Κόνσολος: Η παρακολούθηση πρώην του και οι κακές σχέσεις με τον Γεωργίου

Οι αποκαλύψεις για παλαιότερη σχέση του, η ζήλια και η απιστία...
30/11/2018 - 14:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άγνωστοι νυχτοβάτες "έζωσαν" με εύφλεκτη ύλη ατμοκαθαριστήριο στο Αυγόρου (ΦΩΤΟ)

Εκτεταμένες ζημιές στις κτιριακές εγκαταστάσεις και τον εξοπλισμό της επιχείρησης

Η "Ωκεανίς" οδήγησε σε εκτροπή πτήσης από τη Λάρνακα προς τη Θεσσαλονίκη

Καθυστερήσεις στις αφίξεις αεροπορικών πτήσεων σημειώνονται στο αεροδρόμιο "Μακεδονία"

Πάφος: Συλλήψεις για την απόπειρα κλοπής ΑΤΜ με διπλοκάμπινο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με την Αστυνομία πρόκειται για δύο πρόσωπα από τη Συρία, ηλικίας 53 και 23 ετών
Ελλάδα

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών
Διεθνή

Εβδομήντα άτομα έχασαν τη ζωή τους λόγω...αλκοολούχου ποτού (ΦΩΤΟ)

Τι δηλώνει ένα από τα περισσότερα από 200 άτομα που νοσηλεύονται για το περιστατικό

Οπισθοχωρούν στρατιώτες της Βενεζουέλας στα σύνορα με την Κολομβία

Συνεχίζονται οι εντάσεις στη χώρα και η προσπάθεια για παροχή ανθρωπιστικής βοήθειας

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης κήρυξε το Σουδάν ο Πρόεδρος Αμαρ αλ Μπασίρ (ΦΩΤΟ)

Συγκρούσεις, διαδηλώσεις και διαμαρτυρίες στη μαζικότερη λαϊκή κινητοποίηση εναντίον του

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 17:50ALPHA NEWS