Ψυχαγωγία

Και όμως η Αριστοτέλους...κούρεψε τον Χάρη on air και ιδού το αποτέλεσμα(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κύπρος σε παλμούς καραντίνας με όλα τα κομμωτήρια να έχουν κλείσει και να διατηρούν τα αυστηρά μέτρα προστασίας που ανακοινώθηκαν μέσω Προεδρικού διατάγματος.

Και ενώ τα μαλλιά αυξάνονται και δεν υπάρχουν κομμωτές, ο Χάρης Παπαθεοχάρους προκάλεσε την Χριστιάνα Αριστοτέλους να τον κουρέψει οn air.

Η πρόκληση έγινε αποδεκτή με το αποτέλεσμα να μην είναι και τόσο ελπιδοφόρο για το μέλλον της Χριστιάνας ως...κομμώτριας.

Δείτε το αποτέλεσμα

Επόμενο άρθρο

X. Αριστοτέλους: To απίστευτο περιστατικό με την...κόρη της και το φίδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη περιπέτεια που είχαν την πρωταπριλιά
02/04/2020 - 16:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιάννης και Θανάσης... φρεσκάρονται πριν την επανέναρξη του ΝΒΑ

Οι Μπακς όπως και οι υπόλοιπες 21 ομάδες μετρούν αντίστροφα για την επανέναρξη
31/07/2020 - 09:28

H τρομερή αλλαγή στο... κούρεμα του Σαλάχ (ΦΩΤΟ)

Κούρεψε την αφάνα ο Αιγύπτιος άσος της Λίβερπουλ
30/07/2020 - 08:55

O Λούης Πατσαλίδης κουρεύεται ζωντανά σε...τηλεοπτική εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά την λήξη των μέτρων επισκέφθηκε τον μπαρμπέρη για να περιποιηθεί τη χαίτη του
21/05/2020 - 10:49

H Xριστίνα Μπόμπα ως άλλος..."μπαρμπέρης" κουρεύει τον Σάκη Τανιμανίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Το "καραντινάτο" στιγμιότυπο όπου μετέτρεψαν τον μπάνιο τους σε κομμωτήριο
05/05/2020 - 09:28

Η Αριστοτέλους έκανε το πιο... sexy και ξεκαρδιστικό TikTok με τον Χάρη(ΒΙΝΤΕΟ)

Στα χνάρια του challenge της Jlo, κέρδισαν τις εντυπώσεις με το χόρο και το... στιλ τους
29/04/2020 - 17:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φοβούνται τον Δεκαπενταύγουστο και τα οικογενειακά τραπέζια οι επιδημιολόγοι

Έκκληση προς τους πολίτες να τηρήσουν τα μέτρα από το Δρ. Πέτρο Καραγιάννη

Σύνδεσμος Θαλάσσιων Αθλημάτων: Κινδυνεύουν οι επιχειρήσεις μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποίησαν διαμαρτυρία έξω από τα Υπουργεία Οικονομικών και Εσωτερικών

Έκρηξη χημικών στη Λεμεσό: Από θαύμα δεν θρηνήσαμε θύματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην ατμόσφαιρα απελευθερώθηκαν τοξικά σωματίδια, ενώ η περιοχή εκκενώθηκε άμεσα
Ελλάδα

Συγκλονισμός για το θάνατο του Γιώργου Λιβέρα στις φονικές πλημμύρες της Εύβοιας

Δεκάδες κατεστραμμένα σπίτια - Τι λέει ο άνδρας της ΕΜΑΚ που έσωσε ένα μωράκι

126 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα δέκα εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας - Τα έκτακτα μέτρα της ελλ. κυβέρνησης
Διεθνή

ΗΠΑ: Λεηλασίες και πυροβολισμοί σε συνοικία με πολυτελή καταστήματα στο Σικάγο

Τουλάχιστον 13 αστυνομικοί έχουν τραυματιστεί - Δεκάδες συλλήψεις

Φωτογραφίες από το Oruc Reis και τα πολεμικά πλοία που το συνοδεύουν

"Οι τουρκικές ένοπλες δυνάμεις έχουν λάβει όλα τα απαραίτητα μέτρα" αναφέρει το ΥΠΑΜ

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/08/2020 - 06:4524 ΩΡΕΣ