Ψυχαγωγία

Και όμως η Celine Dion ζήτησε Κύπριο κομμωτή όταν θα έρθει στη χώρα μας(ΒΙΝΤΕΟ)

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και ο δημοσιογράφος Χάρης Παπαθεοχάρους, προέβησαν σε αποκαλύψεις για τον ερχομό της τραγουδίστριας, Celine Dion, στο νησί μας, στις 2 Αυγούστου του 2020.

Η δημοφιλής τραγουδίστρια δεν θα φέρει μαζί της κομμωτή, ζητώντας έναν Κύπριο να επιμεληθεί το χτένισμα της, δίνοντας την ευκαιρία σε κάποιον επαγγελματία από τον τόπο μας να ξεχωρίσει με τις ικανότητές του.

Πάντως οι πρώτες εικασίες ξεκίνησαν με τα πρώτα ονόματα όπως αυτό του Μιχάλη Ηλιάδη να πέφτει στο τραπέζι από την ομάδα της εκπομπής. 

Δείτε το σχετικό ρεπορτάζ με όλες τις αποκαλύψεις 

Επόμενο άρθρο

"Παράδοση κατ'οίκον" με καλεσμένη την... just married Μαρία Κορτζιά!

Κυριακή 21:15 στον Alpha Κύπρου με εκπλήξεις και...συγκινήσεις
14/01/2020 - 17:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

M. Χατζηγιάννης: Ήρθε Κύπρο και μας "συστήνει" πρώτη φορά τη...μητέρα του (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με το φιλί στο "πολυτιμότερο κόσμημα" και η...εξαιρετική ομοιότητα
24/01/2020 - 15:18

Παρασκηνιακές διαβουλεύσεις για συμφωνία οριοθέτησης ΑΟΖ με τη Συρία

Σε καλό δρόμο η επίλυση της διαφοράς με Ισραήλ για το «Αφροδίτη»
24/01/2020 - 14:10

Ένας μπόμπιρας εξηγεί στην...Ellen DeGeneres ποιά είναι η Κύπρος (ΒΙΝΤΕΟ)

H γεωγραφία και η...σημαία της χώρας μας που "έπαιξε" ζωντανά στην εκπομπή της Αμερικής
24/01/2020 - 09:50

Χαμός στην Επιτροπή Ελέγχου για τους πολιτικά εκτεθειμένους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένταση και αλληλοκατηγορίες και παρέμβαση Συλλούρη
23/01/2020 - 16:23

Ζήτησε στήριξη και έστειλε μήνυμα στον Ερντογάν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιους είδε ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας στο Ισραήλ και τι τους είπε
23/01/2020 - 15:45

ΥΠΕΞ Ελλάδας: Υποκριτικό εκ μέρους της Τουρκίας να επικαλείται το Διεθνές Δίκαιο

"Οι προτροπές της διεθνούς κοινότητας για να σεβαστεί το ΔΔ πέφτουν σε ώτα μη ακουόντων"
23/01/2020 - 13:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επιδεινώνεται σταδιακά ο καιρός με νεφώσεις και βροχές

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση του καιρού για τις επόμενες μέρες

Μικρός αριθμός κλήσεων στο ΥΠΕΞ για τον κοροναϊό

Υπήρξε κάποιο ενδιαφέρον κατά το Σαββατοκύριακο για ενημέρωση

"Εν έφταια εγώ, ούτε που ήμουν, ούτε τι εφόρουν, ο βιαστής είσαι εσύ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζεύτηκαν στην πλατεία Διοικητηρίου στη Λεμεσό και φώναξαν κατά της βίας κατά γυναικών
Ελλάδα

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ
Διεθνή

Έριξαν μολότοφ σε κτήριο που θα στεγάζονταν πιθανά κρούσματα του νέου κοροναϊού

Οι κάτοικοι της περιοχής εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους για την επιλογή της κυβέρνησης

Παραβίαση εκεχειρίας καταγγέλλει η κυβέρνηση Εθνικής Ενότητας της Λιβύης

Σύμφωνα με τον εκπρόσωπο Τύπου δυνάμεις του Χαλίφα Χάφταρ σφυροκόπησαν την Τρίπολη

ΗΠΑ:Συγκλονίζει υπόθεση γυναίκας που κρατούνταν πέντε χρόνια ως «σκλάβα του σεξ»

Πως έφτασαν στα ίχνη του 48χρονου φερόμενου ως δράστη οι Αρχές στην Βόρεια Καρολίνα

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Με καλεσμένη την αγαπημένη ηθοποιό Μαρία Ιωάννου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται τη "γυναίκα-ανοικτό βιβλίο" αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 17:50ALPHA NEWS