Ψυχαγωγία

Και όμως η Μέγκαν Μαρκλ ήταν το κορίτσι του... Deal (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Μέγκαν Μαρκλ πριν απασχολήσει το παγκόσμιο με το γάμο της με τον Πρίγκιπα Χάρι αλλά και την απόφασή της να παραιτηθεί από τα βασιλικά αξιώματα, ήταν εκτός από ηθοποιός και μοντέλο που κράταγε τη βαλίτσα στο γνωστό τηλεπαιχνίδι  «Deal or no Deal», κάτι που δεν έκρυψε ποτέ...

Με μια μικρή αναδρομή στο παρελθόν θα δούμε την Μέγκαν Μαρκλ ως...αγιοβασιλίτσα αλλά και ξέφρενο μοντέλο με τη βαλίτσα "24 και "26" να βοηθά όσο μπορείς με την τύχη της, τους διαγωνιζόμενους.

 

;l,m

lkm,

;klm,

Η ίδια είχε δηλώσει για το επιτυχημένο τηλεπαιχνίδι του NBC, "Deal or No Deal" 

"Ήμουν ο άτυχος αριθμός 26, που για κάποιο λόγο κανείς δεν επέλεγε ποτέ. Στεκόμουν για ατέλειωτη ώρα, πάνω σε κάτι φτηνιάρικες, τρομερά άβολες δωδεκάποντες γόβες, περιμένοντας απλώς κάποιον να διαλέξει τον αριθμό μου, ώστε να μπορέσω να πάω να καθίσω" έχει πει στο Esquire.

Πάντως, με ή χωρίς την Μέγκαν το "Deal" απέδειξε ότι είναι το πιο επιτυχημένο τηλεπαιχνίδι σε παγκόσμια κλίμακα, παιχνίδι το οποίο παρακολουθούμε σε καθημερινή βάση και στην Κύπρο, μέσα από την συχνότητα του Alpha.

Λέτε να ξέρει και τον Φερεντίνο;

Επόμενο άρθρο

"Εμφανίστηκαν τέσσερα άτομα με κουκούλες και όπλα - Έδεσαν τον Διονύση και..."

Οι καταθέσεις του Διονύση Σχοινά και της Καίτης Γαρμπής όπως έζησαν την ένοπλη ληστεία
26/01/2020 - 17:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χάρι - Μέγκαν: H πρώτη δημόσια εμφάνιση του ζευγαριού μετά το #megxit (ΦΩΤΟ)

Σαν κοινοί θνητοί και με ένα τεράστιο χαμόγελο μακριά από το Μπάκιγχαμ...
16/02/2020 - 14:54

Χάρι - Μέγκαν: Aπέλυσαν προσωπικό και έβαλαν "λουκέτο" στο γραφείο του Μπάκιγχαμ

"Ξηλώνουν" τα πάντα και φεύγουν από το Ηνωμένο Βασίλειο...
15/02/2020 - 13:11

Είναι γεγονός! Ο Πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν...επιστρέφουν στο Ηνωμένο Βασίλειο

Πραγματοποιούν την επιθυμία της Βασίλισσας και εγκαταλείπουν τον Καναδά;
12/02/2020 - 09:09

"Έφυγα από το Παλάτι για να προστατεύσω το...γιο μου - Πάω 7 χρόνια σε ψυχολόγο"

Ο Χάρι παρακολουθεί χρόνιο πρόγραμμα ψυχικής υγείας για να ξεπεράσει το θάνατο της Νταϊάνα
08/02/2020 - 13:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φοιτητικές χορηγίες: Μέχρι πότε μπορείτε να υποβάλετε αίτηση

Ανακοίνωση του ΥΠΠΑΝ για τους ενδιαφερόμενους

"Δεν συμβάλλουν στην επανέναρξη των συνομιλιών οι ενέργειες στην Αμμόχωστο"

Να σεβαστούν τα ψηφίσματα του ΟΗΕ αναφέρει εκπρόσωπος της πρεσβείας των ΗΠΑ

Τα 19 δευτερόλεπτα του τρόμου της τετραπλής απόπειρας φόνου (VID)

Αποκλειστικές εικόνες από τη στιγμή που ο δράστης ανοίγει πυρ κατά των θαμώνων
Ελλάδα

Μπαράζ τουρκικών παραβιάσεων στο Αιγαίο την πρώτη ημέρα των συζητήσεων για ΜΟΕ

F-16 εισήλθαν στο FIR Αθηνών χωρίς προηγούμενη κατάθεση σχεδίων πτήσης

Φρίκη και αποτροπιασμός: Σεξουαλική κακοποίηση είχε υποστεί το 11μηνο βρέφος

Σοκάρουν οι λεπτομέρειες του πορίσματος του ιατροδικαστή

Ελλάδα: Δύο ύποπτα κρούσματα κορωνοϊού στο Θριάσιο Νοσοκομείο

Έχουν σταλεί δείγματά τους για περαιτέρω εξέταση ενώ ο ΕΟΔΥ εμφανίζεται καθησυχαστικός
Διεθνή

Nέα σενάρια για πραξικόπημα στην Τουρκία από αμερικανική δεξαμενή σκέψης

Ανυπόστατες φήμες λέει η Άγκυρα δηλώνοντας ετοιμότητα να αντιμετωπίσει τα πάντα

Άρχισαν εκ νέου οι κοινές περιπολίες Τουρκίας-Ρωσίας στη Συρία

Οι τουρκικές δυνάμεις είχαν αποχωρήσει από τις κοινές περιπολίες στις 3 Φεβρουαρίου

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/02/2020 - 17:30DEAL