Ψυχαγωγία

Και όμως η Τζένιφερ Άνιστον είχε "κρυφό" λογαριασμό στο Instagram!

Μπορεί η Τζένιφερ Άνιστον να έσπασε κάθε ρεκόρ με την δημιουργία του λογαριασμού της στο Instagram, ωστόσο η ίδια παραδέχτηκε ότι διατηρούσε ήδη έναν κρυφό-ψεύτικο λογαριασμό για να  μάθει πως λειτουργεί το συγκεκριμένο μέσο κοινωνικής δικτύωσης!

 

Η γνωστή ηθοποιός φιλοξενήθηκε στην εκπομπή του Τζίμι Κίμελ Jimmy Kimmel Live!» και μίλησε για τον χαμό που προκάλεσε στο Instagram και το ρεκόρ που κατάφερε να σπάσει. Μάλιστα η ηθοποιός εξομολογήθηκε ότι δεν ήταν η πρώτη της φορά καθώς διατηρούσε ένα κρυφό λογαριασμό, προφανώς με άλλο όνομα. Η ίδια δήλωσε:

Είχα έναν κρυφό λογαριασμό. Όταν σκεφτόμουν να το κάνω συνειδητοποίησα ότι πρώτα πρέπει να καταλάβω τον κόσμο του Instagram και πως λειτουργεί και μετά να ενταχθώ στα social media....

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Καινούργιου για τη νέα της σχέση:"Προσπάθησα τον πρώτο καιρό να κρυφτώ"

Τα τρυφερά λόγια της παρουσιάστριας για τον νέο της σύντροφο
18/10/2019 - 09:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συναγερμός στο Χόλιγουντ: H Aniston βγήκε για δείπνο με τον...πρώην της (ΦΩΤΟ)

Θα δώσουν τελικά μια δεύτερη ευκαιρία στη σχέση τους;
07/02/2020 - 15:55

Επανήλθε στο Instagram ο Αντετοκούνμπο: Η συγκινητική ανάρτηση για τον Μπράιαντ

Ραγίζει καρδιές μετά την..."εξαφάνιση" από τα social media
03/02/2020 - 10:09

Oι Ιnfluencers προωθούν το καινούργιο trend βασισμένο στον...Κοροναϊό (ΦΩΤΟ)

Εκμεταλλεύτηκαν την επιδημία και βρήκαν τρόπο να βγάλουν χρήματα
01/02/2020 - 17:07

Διονύσης Σχοινάς: Η πρώτη ανάρτηση μετά την ένοπλη ληστεία στο σπίτι του (ΦΩΤΟ)

Η συγκινητική φωτογραφία και η...αινιγματική ερώτηση την επόμενη μέρα του συμβάντος
27/01/2020 - 09:29

Αυτό είναι το μοναδικό follow που έκαναν Μέγκαν και Χάρι στο...Instagram(ΦΩΤΟ)

Και δεν είναι κανένα βασιλικό μέλος της οικογένειας
26/01/2020 - 14:28

Πέτρος Ιακωβίδης: Το φλερτ μέσω Instagram και ο θείος του...Νίκος Κουρκούλης

Όσα αποκάλυψε για την προσωπική του ζωή και την αδερφή του μπήκε στο χώρο της μουσικής
19/01/2020 - 15:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

31χρονος ελλείπει από την οικία του στη Λεμεσό από τις 14 Φεβρουαρίου (ΦΩΤΟ)

Είχε αποφυλακιστεί τον Δεκέμβριο από τις Κεντρικές Φυλακές που βρισκόταν για διαρρήξεις

Σε απευθείας δίκη 44χρονος από την Πάφο για σεξουαλική κακοποίηση ανηλίκου

Θα παραμείνει υπό κράτηση μέχρι της 18 Μαρτίου που θα ξεκινήσει η δίκη
Ελλάδα

Δένδιας: «Η Ελλάδα δεν θα συμμετάσχει σε έναν ανέντιμο συμβιβασμό»

Άμεση ήταν η απάντηση του ΥΠΕΞ Ελλάδος στον Μεβλούτ Τσαβούσογλου

«Έσβησε» ξαφνικά 5χρονο κοριτσάκι στη Λάρισα που νοσηλευόταν με πυρετό

Αναμένονται τα αποτελέσματα νεκροτομής ώστε να διευκρινιστούν τα ακριβή αίτια θανάτου
Διεθνή

Ερντογάν σε Πούτιν: Όρος η 'ευθυγράμμιση' Άσσαντ για το Ίντλιμπ

Οι δύο ηγέτες ανέφεραν ότι είναι δεσμευμένοι με όλες τις συμφωνίες που έχουν γίνει

Περισσότερα από 500 κρούσματα του "COVID-19" καταγράφηκαν σε φυλακές της Κίνας

«Η εφαρμογή μέτρων πρόληψης και ελέγχου δεν ήταν αποτελεσματική»

Σημαντικό βήμα για να τελειώσει ο πόλεμος στο Αφγανιστάν

ΗΠΑ και Ταλιμπάν υπογράφουν συμφωνία στις 29 Φεβρουαρίου

tv news

«24 Ώρες» Στη Μονή Αγίου Γερασίμου του Ιορδανίτη…στην έρημο των θαυμάτων!

Τα απόκρυφα της Μονής που αποτελεί μία όαση μέσα στην έρημο, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Mία εκρηκτική ιστορία έρωτα και πάθους που έχασε τον έλεγχο και βάφτηκε με αίμα!

Ένα βίαιο έγκλημα ''ζωντανεύει'' αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 21/02/2020 - 21:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW