Ψυχαγωγία

Και όμως η Τζένιφερ Άνιστον είχε "κρυφό" λογαριασμό στο Instagram!

Μπορεί η Τζένιφερ Άνιστον να έσπασε κάθε ρεκόρ με την δημιουργία του λογαριασμού της στο Instagram, ωστόσο η ίδια παραδέχτηκε ότι διατηρούσε ήδη έναν κρυφό-ψεύτικο λογαριασμό για να  μάθει πως λειτουργεί το συγκεκριμένο μέσο κοινωνικής δικτύωσης!

 

Η γνωστή ηθοποιός φιλοξενήθηκε στην εκπομπή του Τζίμι Κίμελ Jimmy Kimmel Live!» και μίλησε για τον χαμό που προκάλεσε στο Instagram και το ρεκόρ που κατάφερε να σπάσει. Μάλιστα η ηθοποιός εξομολογήθηκε ότι δεν ήταν η πρώτη της φορά καθώς διατηρούσε ένα κρυφό λογαριασμό, προφανώς με άλλο όνομα. Η ίδια δήλωσε:

Είχα έναν κρυφό λογαριασμό. Όταν σκεφτόμουν να το κάνω συνειδητοποίησα ότι πρώτα πρέπει να καταλάβω τον κόσμο του Instagram και πως λειτουργεί και μετά να ενταχθώ στα social media....

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Καινούργιου για τη νέα της σχέση:"Προσπάθησα τον πρώτο καιρό να κρυφτώ"

Τα τρυφερά λόγια της παρουσιάστριας για τον νέο της σύντροφο
18/10/2019 - 09:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πόσα κερδίζει ένας μέσος influencer – Ο «τιμοκατάλογος» για μία φωτογραφία!

Δεκαπλάσιο το ποσό από πριν 5 χρόνια - Όλη η αλήθεια
17/11/2019 - 11:01

Αυτός είναι ο λόγος που η Τζένιφερ Άνιστον έφτιαξε Instagram!

Η είσοδος της στον κόσμο των social media έκανε "μπαμ" και έσπασε κάθε ρεκόρ
13/11/2019 - 10:26

H Τζένιφερ Άνιστον "έριξε" το Instagram με μια selfie χωρίς ίχνος μακιγιάζ(ΦΩΤΟ)

Εκατομμύρια likes σε κάθε ανάρτηση της γνωστής ηθοποιό
10/11/2019 - 09:44

Τζένιφερ Άνιστον: To follow στο Instagram και η "παρεξήγηση" με τον πρώην της!

Η ηθοποιός ζήτησε εξηγήσεις από τον Τζάστιν Θερού
27/10/2019 - 09:23

Αντίνοος Αλμπάνης Η απάντηση σε follower που του ευχήθηκε να πεθάνει

Τα υβριστικά μηνύματα που έλαβε κατά τη διάρκεια της περιπέτειας με την υγεία του
24/10/2019 - 08:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έλυσε τις απορίες των μαθητών για το ΓεΣΥ ο Υπουργός Υγείας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ήταν πολύ καλά διαβασμένα για θέματα ευρύτερα του τομέα της υγείας τα παιδιά

"Η πολιτεία είναι υπεύθυνη για τον ευνουχισμό του θεάτρου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτυρήθηκαν έξω από το Ανώτατο για την παγοποίηση στις θεατρικές χορηγίες

Μετέτρεψε το αυτοκίνητο του σε...καντίνα ναρκωτικών (BINTEO)

Βρήκαν 11 κιλά κάνναβης στο όχημα του και άλλα στο σπίτι του
Ελλάδα

Νεκρός πλοίαρχος από πυρκαγιά σε ελληνικό πλοίο στη Βραζιλία

Επέβαιναν είκοσι επτά μέλη πληρώματος που ανέλαβαν την κατάσβεση

«Η Ελλάδα δεν είναι πλέον ξέφραγο αμπέλι»

Βέλτιστες λύσεις δεν υπάρχουν, τόνισε ενώπιον της Βουλής ο Έλληνας Πρωθυπουργός

«Καζάνι που βράζει» ξανά η ΑΣΟΕΕ με νέα επεισόδια και ανακατάληψη του υπογείου

«Το υπόγειο μας ανήκει» δήλωσε η ομάδα των καταληψιών
Διεθνή

Σάσσεξ: Παρανάλωμα του πυρός το μεγάλο ξενοδοχείο «Claremont» (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Η φωτιά επεκτάθηκε πολύ γρήγορα, ενώ υπάρχουν αναφορές και για τραυματίες

Πάγωσε το δικαστήριο όταν αποκάλυψε ότι πέρασε τη γυναίκα του από μηχανή κιμά

Με απόλυτη ψυχραιμία, ο δολοφόνος περιέγραψε το φρικιαστικό του έγκλημα

Άγρια δολοφονία επτά ανθρώπων σε παραθαλάσσιο θέρετρο στην Ονδούρα

Άλλοι δύο άνθρωποι τραυματίστηκαν στην επίθεση ενόπλων

tv news

To «Soundtrack Of Love» έρχεται με 5 νέες ιστορίες και τον Σάββα Πούμπουρα...

Κυριακή 24 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η μάχη με την πείνα, οι άγνωστες πληγές των παραγκουπόλεων και το όραμα...

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Β' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/11/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ