Ψυχαγωγία

Και όμως ο Πρίγκιπας Χάρι είχε προφίλ στο Facebook - Το όνομα και η πρώην(ΦΩΤΟ)

Ο πρίγκιπας Χαρι αν και περιοριζόταν από το Παλάτι να έχει Facebok και πολλές φορές κανονική ζωή, ο ίδιος ήταν από τους πρίγκιπες που ήταν ο πιο άτακτος και ο πιο ασυμβίβαστος

. Ο πρίγκιπας θέλησε να έχει λογαριασμό στο Facebook πριν από πολλά χρόνια όπως όλοι οι συνομήλικοι του, επιθυμία που έκανε πραγματικότητα.

Σύμφωνα με την Mirror, ο πρίγκιπας Χάρι ήταν ενεργός για τέσσερα χρόνια και μάλιστα είχε δημοσιεύσει αρκετές φωτογραφίες με την πρώην σύντροφό του, Chelsy Davy. Ο ίδιος δεν χρησιμοποιούσε το πραγματικό του όνομα και κρατούσε τον λογαριασμό μυστικό για ευνόητους λόγους. Ονομαζόταν Spike Wells και είχε περίπου 400 φίλους. Ο πρίγκιπας Χάρι διέγραψε το συγκεκριμένο προφίλ το 2012.

Δείτε πως ήταν έπειτα από τη σχετική αποκάλυψη της βρετανικής εφημερίδας.

 

κκ

 

Επόμενο άρθρο

Τραγούδι-πρόκληση για την Κύπρο από τον Tus- Η λύση και οι Τουρκάλες...(BINTEO)

Τα κατεχόμενα, οι Τουρκάλες και οι ποικίλες αντιδράσεις - Κύπριοι ζητούν να κατέβει
23/05/2018 - 10:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Μαρκλ: Αυτός είναι ο νέος της προσωπικός βοηθός! (ΦΩΤΟ)

Ο άντρας που είχε το "θάρρος" να αναλάβει τη συγκεκριμένη θέση...
20/01/2019 - 09:38

Πέντε... περίεργοι κανόνες που πρέπει να ακολουθήσει η Μέγκαν όταν γίνει μανούλα

Τι ορίζει το βασιλικό πρωτόκολλο για τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ...
19/01/2019 - 09:41

Και όμως το είπε! Συνταξιούχος αποκάλεσε την Μέγκαν Μαρκλ... "χοντρή"

Η αντίδραση της Δούκισσας και η εγκυμοσύνη
17/01/2019 - 10:59

Νέα παραίτηση στο παλάτι στενού συνεργάτη της Μέγκαν!

Δείτε ποια είναι η τρίτη παραίτηση που έφερε ανησυχία στο παλάτι...
14/01/2019 - 10:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραιτούνται κυβερνητικοί γιατροί για να μπουν ως ιδιώτες στο ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεχείλισε το ποτήρι για τους νοσηλευτές στο ΤΑΕΠ του ΓΝ Λευκωσίας

Κλειστοί δρόμοι από κατολισθήσεις βράχων και πετρών

Ποια η νεότερη ενημέρωση για την κατάσταση στο οδικό δίκτυο
Ελλάδα

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Mέι προς Βουλευτές για Brexit: Πείτε μου τι θέλετε (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιμένει στη διεκδίκηση παραχωρήσεων από την Ευρωπαϊκή Ένωση

"Παρέλυσε" η Βαρκελώνη από την απεργία των οδηγών ταξί (ΦΩΤΟ)

Διαμαρτύρονται για τις εταιρείες που παρέχουν online υπηρεσίες

tv news

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λήδα θυμωμένη φεύγει από το σπίτι χωρίς να ξέρει ότι απ΄ έξω καραδοκεί η Σάσα…

«To Τατουάζ» επιστρέφει με συγκλονιστικά διπλά επεισόδια από την Δευτέρα στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/01/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ