Ψυχαγωγία

Και όμως το τόλμησε: Δείτε την Ζέτα Μακρυπούλια να κάνει... ελεύθερη πτώση(ΦΩΤΟ)

Η Ζέτα Μακρυπούλια σε... extreme εμπειρίες.

Η δημοφιλής παρουσιάστρια και ηθοποιός τόλμησε να "πέσει" από τα σύννεφα και να κάνει sky dive.

Η ίδια ενθουσιασμένη από την ελεύθερη πτώση, δημοσίευσε την εμπειρία της και την ξεχωριστή στιγμή...ελευθερίας που βίωσε στα social media, εκπλήσσοντας το κοινό της στα social media.

Μαζί της, ο εκπαιδευτής  για περαιτέρω ασφάλεια. Δείτε το άλμπουμ φωτογραφιών που ανέβασε και την χαρά της 

Επόμενο άρθρο

Η Αθήνα "φόρεσε" τα γιορτινά της και υποδέχθηκε τα Χριστούγεννα (ΦΩΤΟ)

Το Κέντρο Πολιτισμού – Ιδρυμα «Σταύρος Νιάρχος» στόλισε στην πόλη και εντυπωσίασε
02/12/2018 - 17:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σκηνικό κατάρρευσης στον ΠΑΟΚ

Συνεχίζεται η... ελεύθερη πτώση των «ασπρόμαυροι»
09/07/2020 - 12:39

Ελένη Μενεγάκη:"Έχω έναν άνθρωπο που ξεμυαλίζει τα παιδιά μου" (BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για την ελεύθερη πτώση που έκανε και τα παιδιά της
03/01/2019 - 10:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δεν υποχωρεί ο καύσωνας με νέα κίτρινη προειδοποίηση για 40άρια

Η πρόγνωση του καιρού για τις επόμενες μέρες

SOS για τις υψηλές θερμοκρασίες εκπέμπουν οι ειδικοί (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια είναι τα συμπτώματα της θερμοπληξίας και ποιες οι συστάσεις παιδιάτρου προς γονείς

ΦΩΤΟ: Κατασβέστηκε η φωτιά που ξέσπασε πλησίον του Λυκείου Λατσιών

Η πυρκαγιά κατέκαψε δυο δεκάρια χαμηλής άγριας βλάστησης
Ελλάδα

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση

"Εισαγόμενα" τα 11 από τα 41 νέα κρούσματα Covid-19 στην Ελλάδα

Δεν καταγράφηκε κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

Οι Τούρκοι ψάχνουν τη φόρμουλα για να καλύψουν τις αγιογραφίες στην Αγία Σοφία

Δύο ιμάμηδες και 4 μουεζίνηδες θα διορίσει η Διεύθυνση Θρησκευτικών Υποθέσεων της Άγκυρας

Ανθρώπινο σφάλμα πίσω από την πτώση του ουκρανικού Boeing 737 στο Ιράν

Η αεροπορική τραγωδία στοίχισε τη ζωή σε 178 ανθρώπους - Τα ευρήματα νέας έκθεσης

Πάπας Φραγκίσκος για Αγία Σοφία: "Είμαι πολύ πονεμένος"

Όσα είπε στην κυριακάτικη ομιλία του στην πλατεία του Αγίου Πέτρου

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 16:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ