Ψυχαγωγία

Και όμως...η Φαίη Σκορδά "έφαγε πόρτα" από εστιατόριο πασίγνωστου chef!

Και όμως η... "πόρτα" είναι για όλους, ακόμα και για την βασίλισσα του πρωινάδικου, Φαίη Σκορδά.

Η ίδια μέσα από την εκπομπή της αποκάλυψε ότι δεν την άφησαν να περάσει με την παρέα της σε γνωστό εστιατόριο της Αθήνα του Λεωνίδα Κουτσόπουλου, κριτή του Master Chef μένοντας άναυδη. Συγκεκριμένα εν ώρα συζήτησης ανέφερε: 

"Πήγανε σε εκείνο το εστιατόριο που δεν με βάλανε μέσα κι έκανε κρύο και ήμουν με τις σακούλες; 

Έφαγα πόρτα στα μούτρα κανονικά. Το έχω πει αυτό, ήταν του Αγίου Βαλεντίνου. Ήταν άδειο το μαγαζί εκείνη την ώρα αλλά ήταν κλεισμένα μου είπαν.

λκμ

Ο άνθρωπος που έχει το εστιατόριο, ο ιδιοκτήτης, μου έστειλε 100 μηνύματα μέσω γνωστών, μου ζήτησε συγνώμη και όποτε θέλουμε είμαστε καλεσμένοι. Όχι ο Κουτσόπουλος, αλλά ο επιχειρηματίας.

Είμαστε καλεσμένοι να πάμε όποτε θέλουμε, αλλά δεν θα πάμε τώρα. Μπορεί το αγόρι που ήταν εκεί να κόμπλαρε που με είδε, δεν ξέρω…"

σκορδα

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εστιατόριο δίνει δωρεάν πίτσα σε όσους δεν κρατάνε το κινητό τους (ΒΙΝΤΕΟ)

"Talk to each other" παρακινεί η πιτσαρία τους πελάτες της
06/07/2019 - 13:18

Το νέο βίντεο-απάντηση του Τριαντάφυλλου στη Φαίη Σκορδά και η... αφιέρωση!

Τα καρφιά του στην παρουσιάστρια και η αφιέρωση στη Νατάσα Θεοδωρίδου
29/06/2019 - 11:11

Τριαντάφυλλος VS Φαίης: "Με τη Σκορδά θα τα πούμε στο δικαστήριο..."

Κόντρα δίχως τέλος για την παρουσιάστρια και τον τραγουδιστή - Η απάντηση που "καίει"
25/06/2019 - 17:10

Έξαλλη η Σκορδά με το άκομψο σχόλιο του Τριαντάφυλλου στην Θεοδωρίδου(ΦΩΤΟ)

Αυτό είναι το story που άνοιξε τον "Ασκό του Αιόλου"
25/06/2019 - 12:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια

Έβδομη σύλληψη για τα 84 κιλά κάνναβης σε εμπορευματοκιβώτιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χρονικό της υπόθεσης για την οποία αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ