Ψυχαγωγία

Και όμως...η Φαίη Σκορδά "έφαγε πόρτα" από εστιατόριο πασίγνωστου chef!

Και όμως η... "πόρτα" είναι για όλους, ακόμα και για την βασίλισσα του πρωινάδικου, Φαίη Σκορδά.

Η ίδια μέσα από την εκπομπή της αποκάλυψε ότι δεν την άφησαν να περάσει με την παρέα της σε γνωστό εστιατόριο της Αθήνα του Λεωνίδα Κουτσόπουλου, κριτή του Master Chef μένοντας άναυδη. Συγκεκριμένα εν ώρα συζήτησης ανέφερε: 

"Πήγανε σε εκείνο το εστιατόριο που δεν με βάλανε μέσα κι έκανε κρύο και ήμουν με τις σακούλες; 

Έφαγα πόρτα στα μούτρα κανονικά. Το έχω πει αυτό, ήταν του Αγίου Βαλεντίνου. Ήταν άδειο το μαγαζί εκείνη την ώρα αλλά ήταν κλεισμένα μου είπαν.

λκμ

Ο άνθρωπος που έχει το εστιατόριο, ο ιδιοκτήτης, μου έστειλε 100 μηνύματα μέσω γνωστών, μου ζήτησε συγνώμη και όποτε θέλουμε είμαστε καλεσμένοι. Όχι ο Κουτσόπουλος, αλλά ο επιχειρηματίας.

Είμαστε καλεσμένοι να πάμε όποτε θέλουμε, αλλά δεν θα πάμε τώρα. Μπορεί το αγόρι που ήταν εκεί να κόμπλαρε που με είδε, δεν ξέρω…"

σκορδα

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δημήτρης Ουγγαρέζος:Διαλέγει στρατόπεδο ανάμεσα σε Σκορδά-Λιάγκα και ξεκαθαρίζει

"Δεν μπορούμε να κάνουμε παρέα - Είναι δική μου επιλογή"
07/09/2019 - 12:29

O Bασάλος "σπάει τη σιωπή" του και απαντά πρώτη φορά στην...Φαίη Σκορδά

"Πάει στην κατινιά...Δεν έχουμε μιλήσει από τότε και δεν έχουμε λύσει την παρεξήγηση"
22/08/2019 - 10:18

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μιλά για την κόντρα του με τον Ουγγαρέζο και τη Σκορδά

Όσα αποκάλυψε τρεις μήνες μετά την παρεξήγηση τους
21/08/2019 - 10:46

Ιδού το πιο απομακρυσμένο Michelin εστιατόριο στον κόσμο

Πού βρίσκεται και τι προσφέρει στους επισκέπτες του
20/08/2019 - 18:04

Γ. Λιάγκας: Μιλά για την προσωπική του ζωή και το ενδεχόμενο ενός δεύτερου γάμου

Όσα αποκάλυψε ο παρουσιαστής για την προσωπική του ζωή μετά το διαζύγιο
17/08/2019 - 10:33

Στις φλόγες εστιατόριο στην περιοχή του Κάστρου στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε ελαττωματικό φουγάρο αποδίδει την έκρηξη πυρκαγιάς η Πυροσβεστική Υπηρεσία
16/08/2019 - 17:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι λέει η Αστυνομία για τη συνδρομή Μαρνερίδη στην υπόθεση θανάτου του 16χρονου

"Με αυτές τις εξετάσεις ίσως καταδειχθούν και ποιά πρόσωπα έχουν διαπράξει αδικήματα"

Παιδεία σε κρίση... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκπαιδευτικοί, μαθητές, γονείς και Υπουργείο Παιδείας αναζητούν λύσεις στο και 5'

Παιχνίδια "παγίδες" σε νηπιαγωγείο στις Κόκκινες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Ακούμε υποσχέσεις και όχι πράξεις" λένε οι γονείς - Εικόνες από τον ακατάλληλο παιδότοπο
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 13:15ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ