Ψυχαγωγία

Κάιλι Τζένερ: Με ένα tweet της έκανε το Snapchat να χάσει 1,3 δισ. δολάρια

H μητρική εταιρία του Snapchat έχασε χθες 1,3 δισεκατομμύριο δολάρια (1,05 δισεκ. ευρώ) μετά το μήνυμα στο Twitter της αμερικανίδας σταρ του τηλερίαλιτι Κάιλι Τζένερ στο οποίο έγραφε ότι δεν θα χρησιμοποιεί πλέον τη δωρεάν εφαρμογή ανταλλαγής φωτογραφιών και βίντεο.

"Υπάρχουν και άλλοι που δεν ανοίγουν πια το Snapchat; Ή είμαι μόνο εγώ..., είναι τόσο λυπηρό"

Αυτό έγραψε η 20χρονη επιχειρηματίας, μοντέλο, κοσμική Καλιφορνέζα και προσωπικότητα των μέσων κοινωνικής δικτύωσης, η οποία έχει περισσότερα από 24,5 εκατομμύρια ακολούθους στο λογαριασμό της στο Twitter.

Οι μετοχές του Snap βυθίστηκαν μετά το tweet της Τζένερ για τον επανασχεδιασμό του Snapchat. Να σημειωθεί πως ένα εκατομμύριο άνθρωποι έχουν υπογράψει για την επιστροφή της αρχικής μορφής του Snap.

Λίγο αργότερα, η ετεροθαλής αδελφή της όχι λιγότερο διάσημης Κιμ Καρντάσιαν έγραψε στο Twitter "σε αγαπώ πάντα snap ... πρώτη μου αγάπη".

 

Επόμενο άρθρο

Σε διπλό χειρουργείο θα υποβληθεί σήμερα ο Ηλίας Βρεττός

Το μήνυμα που έστειλε στην Τσιμτσιλή και η επίσημη ανακοίνωση του κέντρου που εμφανίζεται
23/02/2018 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι αισθητικές επεμβάσεις και η μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους
11/01/2019 - 16:10

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

Οι πιο πλούσιοι celebrities των ΗΠΑ σύμφωνα με το Forbes!

Μάθετε ποιος κατέκτησε την κορυφή και τα εκατομμύρια που προστεθήκαν στην περιουσία του...
19/12/2018 - 14:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Τα βρήκαν" ΟΣΥΠΑ και Υπουργείο Μεταφορών

Συνεχίζει μέχρι τη λήξη της σύμβασής της η εταιρεία

"Στρέφει τα πυρά" προς τον ΠΑΣΙΝ για το ΓεΣΥ ο ΟΑΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμμένουν στην πάγια θέση για συλλογική σύμβαση οι κυβερνητικοί ιατροί

Καδής: Διαβεβαίωσε τους πατατοκαλλιεργητές ότι θα αποζημιωθούν (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιτακτική η ριζική μεταρρύθμιση της γεωργικής ασφάλισης διαμηνύουν οι αγρότες
Ελλάδα

Εντοπίστηκε η σορός του πιλότου που αναζητείτο στο Μεσολόγγι

Το αεροσκάφος στο οποίο επέβαινε κατέπεσε την προηγούμενη Τετάρτη

Ιδού η Συμφωνία των Πρεσπών (ΕΓΓΡΑΦΑ)

Κατατέθηκε στη Βουλή των Ελλήνων το πλήρες κείμενο του νομοσχεδίου
Διεθνή

Στους δρόμους ξεχύνονται χιλιάδες γυναίκες εναντίον του Τραμπ

Πραγματοποιούν διαμαρτυρίες σε διάφορες πόλεις των ΗΠΑ και του εξωτερικού

Συνεχίζονται για 10ο Σαββατοκυρίακο οι διαδηλώσεις των "Κίτρινων Γιλέκων" (ΦΩΤΟ)

Διαμαρτύρονται για τις πολιτικές της κυβέρνησης Μακρόν

Μέιτζορ: Καλεί την Μέι να εγκαταλείψει τις κόκκινες γραμμές της για το Brexit

Ο πρώην Πρωθυπουργός ζητά να βρει έναν τρόπο ώστε να αποφευχθεί μια καταστροφική έξοδος

tv news

Ωμή βία και παράνοια στο πιο φρικιαστικό έγκλημα της σειράς «ΚΑΡΜΑ»

Ένα από τα πιο φρικιαστικά φονικά που διεπράχθησαν στο νησί,την Κυριακή στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

«Για Πάντα Εδώ» Αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του μεγάλου μουσικοσυνθέτη, την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/01/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ