Ψυχαγωγία

Κάιλι Τζένερ: Με ένα tweet της έκανε το Snapchat να χάσει 1,3 δισ. δολάρια

H μητρική εταιρία του Snapchat έχασε χθες 1,3 δισεκατομμύριο δολάρια (1,05 δισεκ. ευρώ) μετά το μήνυμα στο Twitter της αμερικανίδας σταρ του τηλερίαλιτι Κάιλι Τζένερ στο οποίο έγραφε ότι δεν θα χρησιμοποιεί πλέον τη δωρεάν εφαρμογή ανταλλαγής φωτογραφιών και βίντεο.

"Υπάρχουν και άλλοι που δεν ανοίγουν πια το Snapchat; Ή είμαι μόνο εγώ..., είναι τόσο λυπηρό"

Αυτό έγραψε η 20χρονη επιχειρηματίας, μοντέλο, κοσμική Καλιφορνέζα και προσωπικότητα των μέσων κοινωνικής δικτύωσης, η οποία έχει περισσότερα από 24,5 εκατομμύρια ακολούθους στο λογαριασμό της στο Twitter.

Οι μετοχές του Snap βυθίστηκαν μετά το tweet της Τζένερ για τον επανασχεδιασμό του Snapchat. Να σημειωθεί πως ένα εκατομμύριο άνθρωποι έχουν υπογράψει για την επιστροφή της αρχικής μορφής του Snap.

Λίγο αργότερα, η ετεροθαλής αδελφή της όχι λιγότερο διάσημης Κιμ Καρντάσιαν έγραψε στο Twitter "σε αγαπώ πάντα snap ... πρώτη μου αγάπη".

 

Επόμενο άρθρο

Σε διπλό χειρουργείο θα υποβληθεί σήμερα ο Ηλίας Βρεττός

Το μήνυμα που έστειλε στην Τσιμτσιλή και η επίσημη ανακοίνωση του κέντρου που εμφανίζεται
23/02/2018 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι αισθητικές επεμβάσεις και η μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους
11/01/2019 - 16:10

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς ταξί αύριο η πρωτεύουσα για δυο ώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι οδηγοί κατέρχονται σε στάση εργασίας και καταγγέλλουν το κράτος για διακρίσεις

Νέα προσπάθεια ΟΑΥ για διάλογο με ιδιωτικά νοσηλευτήρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος να συζητήσουν για το καθεστώς λειτουργίας στο πλαίσο του ΓεΣΥ

Όχημα παρέσυρε πεζό σε δρόμο της Λάρνακας

Ασθενοφόρο, μετέφερε 35ρονο στο Γενικό Νοσοκομείο της πόλης
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Tην απόφαση των ΗΠΑ για Υψίπεδα του Γκολάν καταγγέλλει η Σαουδική Αραβία

"Οι απόπειρες επιβολής τετελεσμένων δεν αλλάζουν τα γεγονότα"

ΗΠΑ: Άγνωστο πού βρίσκεται ο ηγέτης του Ισλαμικού Κράτους

Ο εντοπισμός του συνεχίζει να αποτελεί προτεραιότητα για την Ουάσινγκτον

Κατάπαυση του πυρός με το Ισραήλ ανακοίνωσε εκπρόσωπος της Χαμάς

Η εκτόξευση ρουκέτας προκάλεσε τον τραυματισμό πέντε ανθρώπων στο Ισραήλ

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ