Ψυχαγωγία

Kάλια Ελευθερίου: Η αντίδρασή της όταν έμαθε ότι την...απάτησαν

Η Κάλια Ελευθερίου, μίλησε στην εκπομπή "Έλα, χαμογέλα" για τη νέα της ζωή στην Αθήνα, για το φλερτ των Ελλήνων, την απιστία, την διακοπή της εκπομπής που συμμετέχει αλλά και την απώλεια του παιδικού της έρωτα σε δυστύχημα.

Για την προσωπική της ζωή είπε:

 «Είμαι μόνη μου, δεν υπάρχει αντρική συντροφιά. Βάζω δέκα με τόνο στον τρόπο που φλερτάρουν οι Έλληνες. Είμαι μόνη μου αυτή την περίοδο. Η οικογένεια μου έχει ξεκινήσει να με ρωτάει πότε θα παντρευτώ και θα κάνω οικογένεια. Μου έχει τύχει να με πλησιάσει κάποιος επειδή με αναγνώρισε από την τηλεόραση. ».

Για το ατυχές συμβάν που έγινε στον αέρα του «Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα» και την πενθήμερη αναστολή μετάδοσης της εκπομπής είπε:

 «Είναι πολύ περίεργο που το ζω αυτό το πράγμα. Ζήσαμε μια πολύ άσχημη στιγμή στην εκπομπή. Ήταν ένα σοκ για μένα, αλλά και ένα μάθημα. Έχουμε αντιληφθεί σαν ομάδα το κακό που κάναμε και έχουμε κάθε πρόθεση να διορθώσουμε αυτό το λάθος μας. Έχουμε έρθει πιο κοντά σαν ομάδα. Δέχθηκα μηνύματα υβριστικά. Απαντούσα σε όλους και τους εξηγούσα πως έχω αντιληφθεί το λάθος μου και έχουν δίκιο. Η ψυχολογία του Γιώργου έχει “πέσει”, όπως και σε όλους μας».

Για την απώλεια του παιδικού της έρωτα σε δυστύχημα:

Δεν μιλούσα για χρόνια για αυτό και έτυχε και με ρώτησαν σε συνέντευξη και πια έχω ανοιχτεί. Μαθαίνεις να ζεις με αυτή την απώλεια, ήταν πολύ έντονο.

Όσο για την αντίδρασή της όταν έμαθε ότι την απάτησε σύντροφός της; Η ίδια τον συγχώρεσε και προχώρησε

Έχω συγχωρέσει την απιστία. Είναι πολύ δύσκολο να το κάνεις και δεν σημαίνει ότι θα το κάνω πάντα.

Επόμενο άρθρο

Αποκάλυψη! Μυστικός αρραβώνας για συνεργάτη της...Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Μέλος της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" ανήκει και επίσημα στο club των δεσμευμένων
26/01/2020 - 11:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γύρισε Σλοβενία ο Ίλιτσιτς, φήμες για κατάθλιψη

Τέλος η σεζόν για τον ποδοσφαιριστή της Αταλάντα με τα σενάρια να δίνουν και να παίρνουν
01/08/2020 - 18:08

Κάλια Ελευθερίου:Η απάντηση αν είναι "γλάστρα" και η πίεση που δέχεται για γάμο

Αποκάλυψε ποια ήταν εκπομπή ήταν προσωπική αποτυχία
22/07/2020 - 18:08

H Ελευθερίου ποζάρει με σέξυ μπικίνι και δείχνει την υπέροχη σιλουέτα της (ΦΩΤΟ)

Έκανε το πρώτο μπάνιο του χρόνου και μοιράστηκε τη στιγμή όπου είναι ξαπλωμένη στη παραλία
28/05/2020 - 11:13

Λιάγκας - Σκορδά: Ξανά μαζί στο πάρτυ - υπερπαραγωγή του γιου τους (ΦΩΤΟ)

Μπαλόνια, τούρτα σούπερ ηρώων και αγκαλιές για τον μικρό Δημήτρη
13/05/2020 - 07:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καραντίνα 14 ημερών στους μαθητές-επαφές της κοπέλας που εντοπίστηκε θετική

Η ανακοίνωση του Λυκείου στη Λεμεσό μετά τον εντοπισμό θετικού κρούσματος κορωνοϊού

Ας πάνε όλοι αυτοί που δεν τηρούν τα μέτρα στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας

Έκκληση Μόσιαλου στους "αρνητές" της μάσκας να συνομιλήσουν με ασθενή που είχε κορωνοϊό

Σε κρίσιμη κατάσταση 18χρονος μοτοσικλετιστής μετά από τροχαίο στη Λάρνακα

Προσπάθησε να προσπεράσει τρία οχήματα - Νοσηλεύεται στο Γενικό Νοσοκομείο Λάρνακας
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»

Ελλάδα: Κλειστά από τα μεσάνυχτα έως τις 5 το πρωί περίπτερα, μίνι μάρκετ, κάβες

Νέα μέτρα εξήγγειλε Χαρδαλιάς για την Αττική και τις περιοχές όπου ισχύουν ειδικά μέτρα
Διεθνή

Ανησυχία Π.Ο.Υ για τα αυξημένα κρούσματα στην Ευρώπη

"Η Ευρώπη πρέπει να θέσει υπό έλεγχο τη διασπορά"- Ποια η κατάσταση σε Γαλλία και Ιταλία

Ουκρανία: 22 νεκροί, 2 επιζώντες και 4 αγνοούμενοι από τη συντριβή αεροσκάφους

Από τους δύο επιζώντες, ο ένας είναι σε κρίσιμη κατάσταση.

Oλοκληρώθηκαν τα δύο έργα σε σχολεία - ορφανοτροφεία στην Ουγκάντα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ανέλαβαν Διοίκηση, Διεύθυνση και εργαζόμενοι του Alpha Κύπρου με την ομάδα Αγάπης Χέρια

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 26/09/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ