Ψυχαγωγία

Καλομοίρα: Έκανα μπότοξ δυο φορές - Ξέσπαγα στα παιδιά μου λόγω δίαιτας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Καλομοίρα μίλησε στην "Φωλιά των Κου Κου" και ήταν πιο αποκαλυπτική από ποτέ.

Η ίδια αναφέρθηκε στις πλαστικές επεμβάσεις στο πρόσωπό της αλλά και στις εξαντλητικές δίαιτες που έκαναν με αποτέλεσμα να αρρωστήσει και να ξεσπά στα παιδιά της. Η ίδια δήλωσε

«Για να διατηρούμαι κάνω γυμναστική κάθε μέρα και έχω αλλάξει τη διατροφή μου. Δεν τρώω τηγανιτά, θέλω να φύγει η κυτταρίτιδα. Δεν τρώω τηγανιτά εδώ και ένα χρόνο… Έκανα μία περίοδο Vegan δίαιτα, αλλά δεν είχα ενέργεια, ήμουν κουρασμένη, ξέσπαγα στα παιδιά, είχα νεύρα, ενώ δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος και για δύο εβδομάδες ήμουν στο κρεβάτι και μετά ξεκίνησα να τρώω πάλι κρέας… Πίνω πολύ νερό»!

Όταν ρωτήθηκε εάν έχει κάνει μπότοξ, η τραγουδίστρια απάντησε

"Έχω κάνει μπότοξ δυο φορές. Θα νευριάσει ο πατέρας μου. Να μην το δει αυτό"

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη φωτογραφίζει τον Μάκη Παντζόπουλο με την κόρη της(ΦΩΤΟ)

Συνεχίζει τις διακοπές της στο μαγευτικό νησί της Αμοργού...
10/07/2018 - 11:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Kαλομοίρα ένα βήμα πριν την Eurovision!Η αποκάλυψη και όλες οι λεπτομέρειες...

10 χρόνια μετά δέχθηκε την πιο δελεαστική πρόταση για την επιστροφή της στον διαγωνισμό...
18/11/2018 - 10:11

Έλλη Κοκκίνου: Οι φωτογραφίες από το παρελθόν που θέλει να.. σκίσει!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν θέλει να τις βλέπει, οι πλαστικές επεμβάσεις και το μπότοξ..
05/11/2018 - 12:13

Ναταλία Γερμανού: Η απάντηση της σε προσβλητικό σχόλιο για.. το μπότοξ!

Το σχόλιο από τηλεθεατή για την εμφάνιση της και η on air απάντηση της..
22/10/2018 - 15:12

Βαρβάρα Ζαχαρίου:"To αποφάσισα, θα κάνω... μπότοξ" (BINTEO)

Η αποκάλυψη και ο λόγος που θα προέβη στην αισθητική επέμβαση!
17/09/2018 - 18:08

Λεμεσός: Ξαναχτύπησε ο κομμωτής με τα μπότοξ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αστυνομία του πέρασε χειροπέδες για τριτη φορα
26/04/2018 - 21:13

Δύσκολες ώρες για την Καλομοίρα και την οικογένειά της

Η φωτογραφία και το συγκινητικό μήνυμα για τον χαμό αγαπημένου της προσώπου
03/04/2018 - 10:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έμφαση στην περιοχή Τροόδους θα δώσει τα επόμενα χρόνια το Υφ. Τουρισμού

"'Εχουμε ένα διαμάντι γεωλογικά" δηλώνει ο Σάββας Περδίος

Φαίδωνας: Έτσι δρουν οι έμποροι ναρκωτικών στην πόλη και επαρχία Πάφου (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μαύρο αυτοκίνητο, το υποστατικό στην Αγία Βαρβάρα και οι επιχειρήσεις της ΥΚΑΝ

Παραλύει στις 13 Φεβρουαρίου η οικοδομική βιομηχανία της Κύπρου (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ)

24ωρη προειδοποιητική απεργία αποφάσισαν οι συντεχνίες ΣΕΚ, ΠΕΟ και ΔΕΟΚ
Ελλάδα

Γλίστρησε το βρέφος από τα χέρια της μετά τον τοκετό και πέθανε

Σοκάρει η υπόθεση παιδοκτονίας στη Θεσσαλονίκη - Το νεογέννητο βρέθηκε νεκρό σε σάκο

Υπέκυψε ηλικιωμένος που έπεσε θύμα ληστείας στην Πάτρα

Οι δράστες τον χτύπησαν αλύπητα τον περασμένο Αύγουστο ζητώντας του χρήματα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού
Διεθνή

Θρίλερ σε πτήση της Aeroflot που εκτελούσε το δρομολόγιο Σουργκούτ-Μόσχα

Αεροπειρατής κρατά ομήρους 67 άτομα, πλήρωμα και επιβάτες

Τραγωδία στο Μεξικό με δεκάδες νεκρούς από έκρηξη σε πετρελαιαγωγό (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο κυβερνήτης της Πολιτείας Ιδάλγο διευκρίνισε πως έχουν επιβεβαιωθεί 91 θάνατοι

Σχέδια για γεωτρήσεις στο φεγγάρι μέχρι το 2025

Η ESA υπέγραψε ετήσιας διάρκειας συμβόλαιο με αεροδιαστημική ευρωπαϊκή εταιρεία

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ